شماره تماس پشتیبانی
02188915004

نامزدی هدفمند هدفمند

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
اطلاعات برنامه آموزشی
زمان برنامه 00:27
نوع برنامه ویدئو
تعداد قسمت 5
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!

پریسا نصری

مدرس این برنامه

عضو هیئت مدیره سازمان مردم نهاد خانواده موفق با همکاری استانداری تهران با هدف تحکیم بنیان خانواده
فعالیت در حوزه بالا بردن آمار ازدواج و پایین آوردن آمار طلاق
دارای 8سال سابقه ی مطبوعاتی و فرهنگی
مدیر روابط عمومی مجله روانشناسی شادکامی
مدیر اجرایی انتشارات فریور
عضو سرای روزنامه نگاران کشور

صفحه مدرس
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!
درباره این برنامه

در این برنامه با مباحث توانمند سازی زنان، نامزدی هدفمند و راز و رمز جذابیت آشنا می شوید.

سرفصل های این برنامه آموزشی:

  • جلسه اول - قوانین جذابیت
  • جلسه دوم - آراستگی در زنان
  • جلسه سوم - تفاوت زن خوب و زن جذاب
  • جلسه چهارم - خصوصیات زن جذاب
  • جلسه پنجم - قصه های کودکی و باورهای ما
جلسات این برنامه

جلسه اول - قوانین جذابیت

00 ساعت و 04 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

جلسه دوم - آراستگی در زنان

00 ساعت و 04 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

جلسه سوم - تفاوت زن خوب و زن جذاب

00 ساعت و 05 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

جلسه چهارم - خصوصیات زن جذاب

00 ساعت و 06 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

جلسه پنجم - قصه های کودکی و باورهای ما

00 ساعت و 06 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!
با خبر شدن از ویدئوهای جدید

ثبت نظر و یا سوال

برای ثبت نظر ابتدا خود شوید.
1397/8/24 17:45  مدت زمان عضویت:60 روز
0
سپاس و تشکر فراوان از خانم نصری.من یک مرد هستم و همیشه مطالب و ویدئوهای شما را جهت بالا بردن سطح مهارت همسر و دخترم دنبال میکنم ،که البته خیلی جاها به درد خودم هم میخوره. سپاس از تلاش شما و همکارانتان.
1397/8/21 17:28  مدت زمان عضویت:41 روز
0
سلام.خسته نباشید.من 4 سال با آقایی در ارتباط بودم و قصد ازدواج داشتیم.البته بعدا فهمیدم انتخابم اشتباه هستش و از نظر خانوادگی و طرز فکر و اخلاقیات خیلی باهم تفاوت داریم.من الان 7 ماه هستش که دیگه با این اقا در ارتباط نیستم.الان بعد از 7 ماه ایشون برگشتن و وقتی هم فهمیدن با کس دیگه در ارتباطم( چند ماه هست که با فرد جدیدی آشنا شدم که از لحاظ های مختلف فرد قابل قبولی برای من هست)اصرار به برگشتن من دارد حتی حاضر است دست به خودکشی بزند و حتی مکرر به خانواده ام زنگ میزند.به شدت از من تقاضای فرصت دوباره می کند تا همه چیز را جبران کند و همه اشتباهات خود را قبول کرده و میگوید اخلاق و طرز فکرش عوض شده.غرورش را زیر پا گذاشت و خیلی گریه کرد.به نظرتون باید بهش فرصت دوباره بدم؟؟؟درحالی که الان با اقای دیگه در ارتباطم که خیلی منطقی و فهمیده هستش.خواهشا کمکم کنید
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1397/8/22 08:42  مدت زمان عضویت:382 روز
0
سلام دوست عزیز با توجه به اینکه او به این امر کاملا اگاه است که شما با شخص دیگری در ارتباط هستید ولی بازعم میخواهد شما برگردید کمی شک برانگیز است با توجه به صحبتهایی که شما داشتید کسی برای خودش ارزش قائل نیست و شما را تهدید میکند که خودکشی میکند از سلامت روان برخوردار نیست پس بهنر است با او ادامه ندهید و ارتباطتان را کاملا قطع کنسد .
1397/8/10 12:29  مدت زمان عضویت:401 روز
0
سلام خانم نصری من باپسری آشناشدم که یک ماه پیش به خاطریک بحثی که ازقبل داشتیم دیگه باهم حرف نزدیم.بحثمون سر یه استخاره ایی بودکه مامانش گرفته بودوبداومده بود.دیروزروی پروفایلش یه عکس ازتنهایی گذاشته بودومنتظربودمن بهش پیام بدم اماپیام ندادم.به نظرتون بهش پیام بدم.اگه پیام دادم چجوری شروع کنم؟
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1397/8/11 11:01  مدت زمان عضویت:382 روز
0
سلام دوست عزیز چرا به خاطر یک عکس پروفایل شما به او پیام بدهید اصلا این کار را انجام ندهید و منتظر باشید خودش شروع کننده باشد اگر تمایل به ارتباط دوباره با شما باشد حتما با شما تماس برقرار میکنند .پس به هیچ عنوان شما پیام ندهید .
1397/8/9 14:36  مدت زمان عضویت:83 روز
0
ای کاش زودتر با شما اشنا شده بودم...متاسفانه من اعتماد به نفس پایین دارم...و تمام ویژگی های زن خوب و حتی بدترش را دارم....متاسفانه همین باعث شد در تمام روابطم شکست بخورم
1397/6/29 16:48  مدت زمان عضویت:93 روز
1
بسیار عالی این از مشکلات معمول هر خانومی میتونه باشه و به راحتی هم میتونه احساس های بدی ایجاد کنه و نقطه شروع دعواهای یک رابطه باشه. اینقد حس بدی ایجاد میکنه که با توجیه منطقی بعد تماس گرفتن همسر از بین نمیره و ممکنه در طول اون زمان فکرای منفی زیادی به سر ادم بزنه. تله ارتباطی سهمناکیه و استرس زیادی در مرد ایجاد میکنه. همش نگران اینکه گوشیشو جواب بده وگرنه با برخورد وحشتناکی طرفه و احساس ازادی نمیکنه . شاید بفکر اذیت کردنم بیافته و میگه حالا که نمیفهه بذار بیشتر اذیت شه.
1397/6/17 20:32  مدت زمان عضویت:140 روز
0
سلام خانم نصری تهیه کردم و تا العان سی دس 9 هستم مطالب ها خیلی خوب و مفید بوده اشتباه که زیاد بوده حالا در ارتباط و دارم روی خودم کار میکنم و دارم رفعش میکنم اما هنوز نمیدونم در مقابل اینکه اگر بخواهیم شخصی زیاد بهمون نزدیک نشه و باعث دلزدگی ما نشه چیکار کنیم .
و اینکه من با آقایی آشنا شدم البته ایشون مربوط به 4 سال پیشه و من بخاطر کارم با این اقا کار داشتم و باهاشون در تماس شدم و این باعث شد دوباره همدیگر و ببنیم و قبلا من هیچ احساسی نسبت به این اقا نداشتم و استاد من بودن و العان من استاد ایشون هستم و بهشون اموزش میدم ولی موضوعی که من ناراحت کرده خیلی این و اون ور نگاه میکنه انگار دنبال کسی میگرده و اینکه خب اصرار داره من برسونه و من خیلی سختم هست سوار ماشین ایشون بشم و بخاد منو برسونه و من نمیدونم چی باید بهش بگم و چه برخوردی داشته باشم و ایا لازم برای اشنایی بیشتر این کار انجام بدم البته تو طول مسیر خب با هم حرف میزنیم و خیلی خوبه اما من ترس از دیده شدن توسط کسی یا حالا خانوادم واقعا دوست ندارم سوار ماشینشون بشم چون ازادی مو دوست ندارم از دست بدم گاهی وقتا پیش خودم میگم خب بهش بگو و اینکه اینقدر نگاه و دقت به دخترهای دیگه دارن به چه دلیله و این برای من عجیب بود چون اولین باره همچین حرکتی ازش دیدم .و اینکه من پکیج تهیه کردم چرا تو بعضی قسمت ها نمیتونم وارد بشم .سپاگذارم
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1397/6/18 01:46  مدت زمان عضویت:382 روز
0
سلام دوست عزیز شما هنوز تکلیف خود را با او مشخص نکرده اید که ایا او را دوست دارید یا خیر ایا علاقه دارید با او ازدواج کنید یا نه .اول این را برای خود مسخص کنید که در چه مرحله ای هستید شما اگر تمایلی به او ندارید چرا سوار ماشینش میشوید .اگر او پسر خوب و موزد علاقه شما است بهتر است بیشنر با خصوصیات هم اشنا شوید در ضمن مطمعن هستید او شما را برای ازدواچ در نظر گرفته است یا فقط میخواهد چند وقتی را با شما باشد پس جایگاه خود را در رابطه مشخص کنید و اگر او را دوست ندارید و رفنارهایش را نمی پسندید به هیچ عنوان به خواسته های او پاسخ مثبت ندهید .
1397/4/18 00:58  مدت زمان عضویت:172 روز
0
متاسفانه من اصلا نمیتونم تعادل نگه دارم و به قول شما تشنه نگه دارم وقتی مثلا خواستگاری دارم چون ازش خوشم اومده و کر میکنم که در رابطه باید خیلی صادق بود تا خوشبخت شد تماما همه چیزم را در وسط میگذارم و اطلاع کاملی از خودم میدم و واقعا همیشه ضربه این رو خوردم هیچ جذابیتی برای فرد مقابل نمی مونه..‌. فکر میکنم با کسی میتونم خوشبخت باشم که تماما بتونم پیشش خود واقعی باشم اما وقتی که تمام من را میبینند دیگر برایشان اهمیت ندارد ... و جالب اینجاست که ما دختر ها احساسات درگیر‌می شود ولی آقایان نه !
1397/4/17 11:32  مدت زمان عضویت:172 روز
1
سلام خسته نباشید .خانم نصری ازتون کمک میخوام .
من توی دوران آشنایی قبل از ازدواج هستم .البته هنوز نامزد نکردیم البته خانواده ها در جریانن انشالله یه ماه دیگه نامزدی رسمی میکنیم .من یه دروغ در مورده کار کردن مادرم گفتم نمیدونم چکار کنم و اصلا روم نمیشه راستش رو بگم . من مادرم خدمات بیمارستان هست .ولی من به این اقا گفتم که بهیار هستن . اگر خانواده این پسر بخوان تحقیق کنن ایا درمورده کار مادرم هم تحقیق میکنن .
اخه مادرم دو ماه دیگه بازنشسته میشه .
بنظرتون من چکار کنم .لطفا کمکم کنید.
1397/3/15 00:28  مدت زمان عضویت:197 روز
0
سلام...دختری هستم سی و یک ساله که خواستگاری سی و هشت ساله دارم...ایشون یک بار ازدواج ناموفق داشتن و از ازدواج اولشون یک پسر هشت ساله دارند...خواستگارم صُبی هستند و گفتند بخاطر من مسلمان می شوند اما با این حال خانواده ی من ناراضی هستند و با بهانه های مختلف مثل به نام کردن خونه و مهریه ی بالا جلوی این ازدواج رو میخواهند بگیرند و خواستگارم هم همه رو قبول کرده قبل ازدواج انجام بده، اما باز خانوادم مخالفن و میگویند اگر با ایشون ازدواج کنی ما برای همیشه طردت میکنیم و دیگر حق رفت و آمد به منزل پدری را ندارم. لطفا راهنماییم کنید...تشکر
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1397/3/15 20:01  مدت زمان عضویت:382 روز
0
سلام دوست عزیز به نظر بنده به صحبتهای خانواده تان گوش دهید حتما انها دلیلی دارند که مخالفت میکنند پس ابتدا خانواده خود را راضی کنید .
1397/3/14 23:53  مدت زمان عضویت:197 روز
2
سلام پریسای عزیزم عالی بود خداروشکر که هستید🙏🙏😘😘
1397/2/1 22:40  مدت زمان عضویت:379 روز
1
من میشه گفت زن جذابی هستم اکثر یا حتی تمام اون مسائلی که یک زن جذاب داره رو دارم اما بازم با این حال با همسرم نمیتونم رابطه خوبی برقرار کنم و چون مستقلم اون میبینه من بهش نیاز ندارم بیشتر وقتا چون با اعتماد به نفس بالایی از خودم صحبت میکنم اون اعصبانی میشه و دعوامون میشه
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1397/2/2 00:34  مدت زمان عضویت:382 روز
0
سلام دوست عزیز کار شما اصلا درست نیست زن هر چقدر مستقل باشد و نیرومند اما باز هم به یک همدل که همسر است نیاز دارد .شما روی جنسیت و احساسات خود پا گذاشته و راه را اشتباه میروید .الویت شما اول باید یک همسر خوب باشد نه یک خانم مستقل و شاغل .
1397/1/26 01:21  مدت زمان عضویت:248 روز
1
سلام خانوم نصري ممنونم بابت اموزش هاتون من تو دوره هاتون شركت كردم . من سعي كردم و تا حدود زيادي تونستم اون استقلال و جذابيت رو داشته باشم ولي اقايون نميخوان اين ويژگي رو ، من همچنان بخاطر اين موضوع بحث دارم متاسفانه
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1397/1/26 07:43  مدت زمان عضویت:382 روز
0
سلام دوست گرامی رضایت همسر بسیار مهم است بهتر است شما رضایت ایشون را کسب کنید و با او صحبت کنید و نیازهای خود را بگویید .
1396/11/24 00:03  مدت زمان عضویت:309 روز
1
چه نکته جالبی، من جزو گروه زنان خوب بودم ☺️
1396/10/22 16:16  مدت زمان عضویت:390 روز
2
با سلام بنده هم زندگیم با یه شکست روبه رو شد ولی تصمیم گرفتیم یک فرصت به هم بدیم و دوباره از نو شروع کنبم دقیقا دنبال همچین اموزشی بودم چون همسرم دقیقا همینهارو ازمن میخواد یعنی خمون زن جذاب بودن.متشکرم امیدوارم بتونم بزودی دوره کامل راز و رمز جذابیت رو دریافت کنم.
برنامه های مرتبط