شماره تماس پشتیبانی
02188915004

چطور با همسر دهن‌بینم رفتار کنم؟

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
درباره این برنامه

این جمله ها رو شاید بارها در زندگی روزمرتون شنیده باشید: شوهرم به خانوادش خیلی وابسته است. شوهرم چشم بسته تمام حرف های پدر، مادر، خواهر و برادرش رو قبول می‌کنه. شوهرم وقتی تصمیم به کاری میگری اول و آخر میره سراغ خانواده‌اش و اگه نظر اونها مثبت باشه اون کار رو انجام میده. شوهرم تصمیم می‌گیره بره سفر ولی وقتی مادرش بهش میگه نرو، اون هم منصرف میشه.

در این ویدئو قصد دارم در مورد همسران دهن بین و نحوه رفتار با اونها صحبت کنم.

 

 افراد دهن بین افرادی هستن که در وهله اول از اعتماد به نفس ضعیف رنج می‌برن، طوری که اگه حتی رأی و نظر خودشون در حل مسئله‌ای بجا و منطقی باشه به دلیل تردیدها و نداشتن اعتماد به نفس و تکیه به تصمیمات دیگران، ترجیح میدن مطابق نظر دیگران به نتیجه‌گیری برسن. چنین افرادی، معمولا تایید و تشویق دیگران نقش حیاتی در زندگیشون بازی می‌کنه، وابستگی زیادی به اطرافیانشون دارن و ریسک پذیری بالایی ندارن.

 

نظر شما چیه؟ شما چه تجربیاتی در این زمینه دارید که بتونه به این مسئله کمک کنه؟ لطفاً ما رو از طریق قسمت نظرات با اونها آشنا کنید.

 

با من در این ویدئو همراه باشید تا پاسخ سوالتون رو بدم.

نمایش بیشتر
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!
با خبر شدن از ویدئوهای جدید

ثبت نظر و یا سوال

برای ثبت نظر ابتدا خود شوید.
1397/8/24 19:01  مدت زمان عضویت:100 روز
0
سلام من عاشق مشاوره های شما هستم و تاثیر زیادی در روابطم داشته بطوریکه زمانیکه از خودم تعریف کردم از دیگران چندبار شنیدم ک گفتن تو ک اینطوری نبودی😂
1396/9/3 19:39  مدت زمان عضویت:459 روز
1
کاش راهکار و مثال بیشتری بدید تا توضیح یک شخصیت
برنامه های مرتبط