شماره تماس پشتیبانی
02188915004

چرا شریک زندگی دنبال ارتباطات فرازناشویی می رود؟

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
درباره این برنامه

چرا شریک زندگی دنبال ارتباطات فرازناشویی می رود؟

میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!
با خبر شدن از ویدئوهای جدید

ثبت نظر و یا سوال

برای ثبت نظر ابتدا خود شوید.
1397/9/8 12:21  مدت زمان عضویت:177 روز
0
سلام و خداقوت به کل تیم تون. واقعیتش بعضیا به زور اینترنتشون هم مهیا میکنن که نتونن یا دانلود کنن این رایگانتون هم، چه برسد به اینکه پکیج هم خریداری کنن. باهمکارتون در اینستا صحبت کردم گفتن امکانش نیس کلا برای تخفیف بیشتر. کاش امکانش برای شما بود تا پکیج باز میشد و و دوره ای فروخته میشد.مثلا زمانبندی که این ماه این قسمتش فروش میره ماه بعد قسمت بعدیش تا اونایی هم ک عاشق شما و راهکارتونن بتونن استفاده کنن تو زندگیشون. بالا مینویسه الان که فلانی پکیچو یا فلانو خریداری کرد،بعضیا ک نمیتونن غصه میخورن.اونایی ک پول دارن زندگیشونم میتونن بخرن بهتر کنن اونایی هم ک پول ندارن زندگیشون همونطور که قبلا درهم و پر از آشوب باقی میمونه. حسرتیه که اوضاع اقتصادی جامعه اجازه نمیده بهش رسید و حسرت باقی میمونه.
باز ممنون ک خوندین 😥😢
1397/5/15 17:00  مدت زمان عضویت:261 روز
0
سلام خانم نصری خسته نباشید
بنده 5 سال ازدواج کردم و دو بار متوجه شدم همسرم بصورت آنلاین لغزش داشته و البته ابراز پشیمانی کرده و قول داده تکرار نکنه.من بعد از دیدن سی دی های آموزشی متوجه شدم که آدم چسبنده و وابسته ای هستم نسبت به همسرم.و چیزی که منو خیلی اذیت میکنه اینکه همسرم خیلی اسرار داره با دوستاش مجردی به مسافرت بره و من نمیتونم قبول کنم .ممنون میشم منو راهنمایی کنید
سپاس فراوان بابت آموزش های عالی شما💖💖
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1397/5/16 14:39  مدت زمان عضویت:478 روز
0
سلام دوست عزیز از همسر خود بخواهید که زمانهایی را که میخواهد با دوستانش بگذراند را به شما احتصاص دهد بهنر است از این کار او جلوگیری کنید.به او بگویید که احساس خوبی به این موضوع ندارید و این رفتار او شما را ازرده میکند ‌.محبت کردن و ابراز عالاقه را در زندگی خود فراموش نکنید .
برنامه های مرتبط