شماره تماس پشتیبانی
02188915004

بازسازی رابطه

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
اطلاعات برنامه آموزشی
زمان برنامه 00:39
نوع برنامه ویدئو
تعداد قسمت 2
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!

پریسا نصری

مدرس این برنامه

عضو هیئت مدیره سازمان مردم نهاد خانواده موفق با همکاری استانداری تهران با هدف تحکیم بنیان خانواده
فعالیت در حوزه بالا بردن آمار ازدواج و پایین آوردن آمار طلاق
دارای 8سال سابقه ی مطبوعاتی و فرهنگی
مدیر روابط عمومی مجله روانشناسی شادکامی
مدیر اجرایی انتشارات فریور
عضو سرای روزنامه نگاران کشور

صفحه مدرس
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!
درباره این برنامه

در این قسمت ، مطالبی را در مورد آشنایی با قدرت درونی صحبت بیان خواهم کرد و شما را با قدرتی که در درون شماست آشنا خواهم کرد و خواهید دید که با این قدرت درونی چطور می توانید سرنوشت خود را به دست بگیرید و خودتان معمار سرنوشت زندگیتان باشید.

در این ویدئو خواهید دید:

شکست، سرچشمه آشنایی با قدرت درون
شناخت نیروی درون
تسلیم نشدن و ساختن سرنوشت
عشق هورمونی چیست؟
رابطه جنسی قبل از ازدواج

جلسات این برنامه

بازسازی رابطه - قسمت اول

00 ساعت و 19 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

بازسازی رابطه - قسمت دوم

00 ساعت و 20 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!
با خبر شدن از ویدئوهای جدید

ثبت نظر و یا سوال

برای ثبت نظر ابتدا خود شوید.
1397/8/5 10:50  مدت زمان عضویت:444 روز
0
سلام و عرض ادب. ممنونم از تلاشهای بی وقفتون و راهنمایی های خوبتون. عزیزم من چند وقت پیش پیام دادم بهتون. راجب این حرف زدم که آقایی ک من یه مدت باهاشون در ارتباط بودم رابطمون خیلی خوب بود خیلی همو درک میکردیم خیلی باهم حرف داشتیم برای گفتن بعد ازونجایی ک میدونستم خونواده م صددرصد ناراضی هستن بخاطر شرایط مالی ایشون. رابطمون تموم کردیم. ایشون رفتن با کس دیگه ای نامزد کردن. ولی نامزدیشون بهم خورد چون گفتن باهم وجه مشترکی نداشتن. برگشتن سمت من.قرار بیان خاستگاری. شما هم راهنماییم کردین.
الان چند روز پیش قضیه اون نامزدی گذشتشون رو مطرح کردن.یکم با جزئیات تعریف کردن. که چطور بوده خاستگاری و دختره چطور دختری بوده و ازین مسائل. البته وافعا خداروشکر میکردن ک تموم شده و برگشتن سمت من و نجات پیدا کردن. و گفتن ک نمیخان از دستم بدن. من تصمیمو گرفته بودم ک بگم بیان خاستگاری. ولی ازون روز همش اون جزییاتو مراسم خاستگاری قبلیو...اون قضایا تو ذهنم مرور میشه. اذیتم میکنه.حتی با وجود اینکه میدونم خوشحالن ک تموم شده . نمیدونم تو این شرایط تصمیم گرفتن درسته یا نه؟؟؟؟؟
لطفأ مثل همیشه از راهنمایی هاتون بهرمندم کنید. مممممممنون میشششم
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1397/8/5 14:03  مدت زمان عضویت:535 روز
0
سلام دوست عزیزهملنطور که قبلا عرض‌ کرده بودم خانواده شما بودند که به خاطر شرایط مالی او را نپذیرفتند شاید هر فرد دیگری هم جای او بود برای نامزدی اقدام میکرد .شما نباید به این موضوع حساسیت نشان دهید در واقع او رابطش با شما کامل قطع شده بود که به سمت فرد دیگری رفته است .در هر صورت اتفاقی است که افتاده شما یه مدت به خود زمان دهید که ایا میتوانید او را با چنین شرایطی بپذیرید یا خیر .اگر پذیرش این موضوع برایتان ممکن نبست بهتر است او را فراموش کنید .پس بهترین راه خوب فکر کردن به پذیرش این موضوع و تایم دادن به خود است .از تثمیم عجولانه پرهیز کنید .
1397/7/21 11:58  مدت زمان عضویت:444 روز
0
سلاممممم پریسای عزیز.ممنونم واقعا از روشنگریهاتوون 💞
یه سوال داشتم راجب بازسازی راببطه. لطفأ راهنمایییم کنییید. ممنون میشم.
من به مدت شش ماه با آقایی در ارتباط بود. راجب ازدواج هم گهگدار حرف میزنیم. اما میدونستیم که خانواده من بخاطر شرایط مالی ایشون مخالف هستند. خیلی همدیگرو دوس داشتیم خیلی همدیگرو درک میکردیم. راجب هر مسأله ای میتونستیم باهم صحبت کنیم.
ولی بخاطر شرایط تصمیم گرفتیم رابطمون تموم کنیم. بعد از یک هفته شنیدم ک ایشون نامزد کردن. خونواده ی اون خانم شرایط مالی آقا رو قبول کرده بودن. بعد نامزدی آقا زنگ زدن به من و گریه میدن. من هم بعد ازینکه فهمیدم به کل رابطه م رو با ایشون قط کردم.و کوچیکترین رابطه ای باهاشون برقرار نکردم. بعد از یک ماه فهمیدم ک نامزدیشون بهم خورده. ته دلم بهشون احساس داشتم. و اون مدت خیلی برام عذاب آور بود. ایشون گفتن که با اون خانم ار لحاظ فکری و اخلاقی سنخیتی باهم نداشتن. خیلی سعی کردن دل من رو به دست بیارن. و گفتن که دیگ نمیخان منو از دست بدن. گفتن پای مخالفتها میمونن. و قرار بیان خواستگاری تا چند روز آینده . من دوسشون دارم. خیلی باهم مچ هستیم. ولی یادآوری اون جریان اذیتم میکنه. ایشون خییلی ابراز پشیمونی میکنن. پیش خودم میگم که چرا همون اول منو انتخاب نکرد. خواهههههش میکنم راهنماییم کنید. چون نزدیک خواستگاری هس نمیدونم تصمیم درست چیه و چی باید بهشون بگم. ممممنونم
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1397/7/21 12:16  مدت زمان عضویت:535 روز
0
سلام دوست عزیز اگر بخواهید قضاوتی درست و عادلانه داشته باشیم این شما بودید که به خاطر شرایط مالی دست رد به او زدید و در واقع او را به نحوی زیر سوال بردید شاید هرکسی دیگری هم بود این کار را انجام میداد و نامزد میکرد اگر او با شما ارتباط داشت و نانزد میکرد شما حق لعتراض و ناراحتی داشتید ولی با چنین شرایطی که فرمودید اگر او رادوست دارید و فرد مناسبی برای ازدواج هست میتوانید جواب مثبت به او بدهید به شرطی که مساله نامزدی او را برای خمیشه فراموش کنید .
برنامه های مرتبط