شماره تماس پشتیبانی
02188915004

با پیروی از این 9 قانون ازدواج موفقی داشته باشید

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
درباره این برنامه

اگر ازدواج کرده باشید می دانید که ازدواج نیاز به کار، از خود گذشتگی، و سازش دارد. این چیزی نیست که برای ماندگاریش به آسانی بتوانید از آن بگذرید. اگر در ازدواج خود سرمایه گذاری نکنید، خیلی سریع تر از چیزی که تصور می کنید با شکست مواجه می شوید. کارها خیلی پیچیده تر می شوند وقتی جمله ی "من انجام میدمش" را به زبان می آورید، کسانی که در موقعیت آن قرار داشته اند این را به خوبی می دانند که به همین آسانی ها نیست. شما باید انتظارات واقع بینانه ای داشته باشید، آمادگی آن را داشته باشید که چیزهایی را ببرید و چیزهایی را ببازید، اما مهم تر از همه این است که باید همدیگر را درک کنید و به هم احترام بگذارید تا ازدواج موفق و شادی داشته باشید.

انتظار نداشته باشید که ازدواج فقط گل و بلبل باشد، گاهی ممکن است سخت شود، و باید برای آن مبارزه کنید، اما در پایان روزباید قادر باشید که حلش کنید و به نتیجه مصالحه آمیزی برسید.اگر به دنبال زندگی جدید هستید و در همان آغاز احساس شکست می کنید، در اینجا 10 قانونی که باید بدانید تا ازدواج موفقی داشته باشید را به شما معرفی می نماییم.

 

 

برای داشتن یک ازدواج موفق قبل از هر چیز باید اگاهی لازم را در این زمینه کسب کنید

 

 

صمیمی باشید

برای داشتن یک ازدواج موفق،به خود اجازه ندهید که در روزمرگی غرق شده و فقط دوست هم باشید. اگر می خواهید عشقتان پایدارتر باشد، باید رابطه جنسی و نزدیکیتان را در اتاق خواب زنده نگهدارید و آن را جذاب تر کنید.

 

برای صمیمی بودن با همسر باید شما یا زبان نرم با او رفتار کنید

 

 

انتظاراتتان را کمتر کنید

از همسرتان بیش از حد انتظار نداشته باشید، آنقدر توقعتان را بالا نبرید که از هم ناامید شوید. انتظاراتتان را پایین تر بیارید که با این کار شگفت زده خواهید شد.

 

 کم کردن انتظارات

 

 

 

با همدیگر ارتباط برقرار کنید

باید با همسرتان ارتباط برقرار کنید تا بتوانید کارهایتان را عملی کنید. با هم در مورد همه چیز صحبت کنید، چه چیزی شما را اذیت می کند و چه چیزی او را اذیت می کند، و در مورد همه چیز بحث کنید. چیزی نباید ناگفته بماند. به این ترتیب ازدواجتان یک عمر طول خواهد کشید. حتی اگر چیز جدیدی برای گفتن ندارید، درمورد روزتان، آرزوهایتان، و برنامه های آینده تان صحبت کنید. این برقراری ارتباط ازدواج شما را زنده نگه خواهد داشت.

 

ارتباط برقرار کردن

 

 

بیرون از منزل قرار ملاقات بگذارید

شما زن و شوهر هستید، اما به این معنا نیست که با هم قرار عاشقانه نگذارید. زندگی شلوغ و شهری همه ما را درگیر کرده  و اجازه نمی دهد که زمانی را با همسرمان بگذرانیم. اما مطمئن باشید که اگر حداقل هر دو سه هفته یکبار قراری باهم داشته باشید همه چیز جذاب تر می شود.

 

شما برای استمرار در زندگی و لذت بخش بودن ان همیشه سعی کنید مثل روزهای اول در بیرون قرار بگذارید

 

 

به همدیگر گوش دهید

هر دوی شما باید شنوندگان خوبی باشید تا بتوانید همدیگر را بهتر درک کنید. این رابطه شما را شادتر می سازد.

 

خوب گوش دادن

 

 

هم به عنوان یک زوج رشد کنید و هم یک فرد

کارها را به عنوان یک زوج با هم انجام دهید و در کنار آن یکدیگر را به سمت رشد و تکامل فردی سوق دهید. به یکدیگر اجازه ندهید که وارد روزمرگی و رکود شوید. روی خود و رابطه تان کار کنید و برای آن وفت بگذارید.

 

 در کارها به همدیگر کمک کنید و سعی کنید در زندگی دچار روزمرگی نشوید

 

 

سازش کنید

سازگاری ها برای شاد زیستن و ازدواج های طولانی مدت ضروری می باشند. صبور باشید و بیاموزید که چطور برای دوام ازدواجتان سازش کنید.

 

 اگر می خواهید یک زندگی خوب داشته باشید با همدیگر سازش کنید

 

 

دوره های سخت هم وجود خواهد داشت

ازدواج شما همیشه در مسیر راحتی نخواهد بود و بالا و پایین هایی هم وجود خواهد داشت، اما شما باید این دوره های سخت را بپذیرید. این موضوع کاملا طبیعی است و نمی توانید درمورد آن کاری کنید. یکدیگر را بیشتر درک کنید و با گذر از سختی ها شاد بودن را تجربه کنید.

 

سختی های زندگی همیشه وجود دارد شما باید بتوانید بر این سختی ها غلبه کنید

 

 

بهترین نسخه خودتان باشید

باید بهترین نسخه و نمونه ی خودتان را به ازدواجتان بیاورید. از خلاقیت، خودجوشی، ماجراجویی، و حماقت نترسید. تمام این ها دلیل همسرتان برای انتخاب شما بوده اند.

 

 

 سعی کنید همچنان جذابیت و ابتکار را مثل روزهای اول حفظ کنید اینطور به زندگی مشترک خود طراوت دوباره ببخشید

 

 

 

نمایش بیشتر
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.
با خبر شدن از ویدئوهای جدید

ثبت نظر و یا سوال

برای ثبت نظر ابتدا خود شوید.
1397/7/24 18:37  مدت زمان عضویت:14روز
0
سلام. ممنون از این هم عشقی که برای آموزش به ما در این ویدیو ها داری. من سوالی در مورد ظاهر افراد برای انتخاب همسر دارم. میخواستم ببینم که چقدر ظاهر اهمیت داره. واقعیت این هست که من برام قد بلند خیلی مهم هست طوری که برای من یک قسمت رابطه جنسی هست و هر موردی که برام پیش میاد تقریبا هم قد من هست. میخوام ببینم این مورد به مرور زمان حل میشه یا من نباید وارد ارتباط با این افراد بشم. یک دنیا ممنون از جوابتون
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1397/7/24 22:43  مدت زمان عضویت:319روز
0
سلام دوست عزیز هر فردی ملاکهایی برای ازدواح دارد اما اینطور نیست که تمام ملاکها را بتوانید در یک فرد بیابید بهتر است افرادی که به خواستگاری شما می ایند را از هر جهت بررسی کنید شاید فردی به خواستگاری از شما کند که از تمام جهات انچه که شما برای ازدولح در نظر دارید باشد پس فقط روی یک ملاک تصمیم نگیرید.
1397/7/21 08:26  مدت زمان عضویت:4روز
1
سلام خانم نصری خیلی ازتون ممنونم عالیه
1397/7/19 15:27  مدت زمان عضویت:8روز
2
عالی بود خسته نباشید
1397/7/19 13:00  مدت زمان عضویت:6روز
1
با سلام و تشکر از آموزش های عالی شما
1397/7/15 15:35  مدت زمان عضویت:74روز
1
مرسی ازهمه راهنماییها ونکته های کلیدیتون واقعا عالیییییییییی!
1397/7/15 07:27  مدت زمان عضویت:270روز
1
عالیییی
برنامه های مرتبط