شماره تماس پشتیبانی
02188915004

چگونه برای عشق از قانون جذب استفاده کنیم ؟

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
درباره این برنامه

افراد شاد بیش از هر چیز جذب کسانی مثل خودشان می شوند و این قانون جذب در مورد همه صدق می کند. در اینجا تمریناتی را به شما معرفی می کنیم که می تواند شما را تغییر داده تا فرد مورد نظرتان را جذب خود کنید:

 

برای روابطی که دارید سپاسگزار باشید

قبل از هر چیز دیگری، استفاده از "راز" برای دریافت چیزی که می خواهید شامل پروراندن حس قدردانیست. این در جامعه ما می تواند بسیار سخت باشد، چون ما برای شکایت از چیزی که در زندگیمان درست نیست برنامه ریزی شده ایم. اغلب، ممکن است متوجه نشویم که راه حل هایی برای مشکلمان وجود دارند، و ممکن است آنها را به عنوان واقعیتی از زندگیمان بپذیریم.

خوب، تنهایی شما واقعیتی از زندگی نیست. چه تنها باشید و چه نباشید، می توانید برای چیزهایی که دارید سپاسگزار باشید.

 

 شما برای روابطی که در زندگی دارید باید قدردانی کنید

 

 

چه روابطی در زندگی دارید که واقعا از آنها لذت می برید؟

آیا دوستانی دارید که واقعا به شما نزدیک باشند؟ خانواده ای دوست داشتنی دارید؟ با خود رابطه خوبی دارید؟ آیا کسی هست که او را عاشقانه می بینید ولی ارتباطتان را با پرسش این سوال که کی قرار است این رابطه "واقعی" شود مسموم می کنید؟ آیا او را با ناامیدی و الزاماتتان از خود دور می کنید؟

راحت باشید. به اطرافتان نگاهی بیاندازید. همیشه چیزی برای سپاسگزاری در اطرافتان وجود دارد، حتی اگر در ابتدا از دیدگاه یک آدم تنها سخت باشد.

حتی چیزی به سادگی رفتن به طبیعت و بازنگری رابطه تان با حیوانات و گیاهان می تواند تفاوتی برایتان ایجاد کند و به شما کمک نماید بیشتر حس تکامل پیدا کنید، این کار به نحوی غیر مستقیم به شما کمک می‌کند که همسر مناسبی بیابید.

 

  شما باید بتوانید از روابطی که در طول زندگی با افراد مختلف دارید لذت ببرید

 

بی خیال قضاوت شوید

بسیاری از چیزهایی که ما را از روابط دور می‌کنند ناشی از قضاوت زودهنگامی است که نسبت به افرادی که در زندگی ما حضور دارند انجام می دهیم. حقیقت این است که ممکن است حتی ندانید چه چیزی شما را خوشحال می سازد. کمی راحت باشید. از تمرکز بیش از انداره روی عالی بودن چیزها دست بردارید و به هرچیزی که باعث شادی شما می شود خوشامد بگویید. این به دنیا علامت می دهد تا بیشتر از آن برایتان بفرستد و این یکی از رازهای قانو.ن جذب می باشد.

 

 شما برای جذب باید از قضاوت مکردن پرهیز کنید

 

 

خود را دست کم نگیر

مطمئناً انتظار برآورده شدن تمام خواسته ها و آرزوهایتان از همسرتان، شدنی نیست، امّا این اتفاق نباید منجر به این شود که خودتان را دست کم بگیرید و دست روی دست گذاشته و هیچ کاری را انجام ندهید. 

فرقی ندارد که فکر می کنید چقدر زشت هستید، مهم نیست، در واقع، هیچ کس همسری که از او سو استفاده کرده و به او احترام نگذارد نمی خواهد. به علامت های کسی که با شما بد رفتاری می کند توجه کرده و بدانید کی بروید، حتی اگر به قیمت تنهایی شما باشد. اما شما باید استقامت کرده و قدر و ارزش خود را بالا ببرید و بهترین خود را به نمایش بگذارید، نه اینکه با کوتاه آمدن، استانداردهایتان را پایین بیاورید.

 

هیچ وقت خودتان را دست کم نگیرید

 

 

پایان فیلم های هندی را فراموش کن؛ داستان خودت را بساز

جذب شدن به یک رابطه خوب به این معنی نیست که این رابطه عالی یا حتی همیشگی خواهد بود. به یاد داشته باشید کسی را جذب خواهید کرد که با شما در تمامی مواقع همخوانی داشته باشد. اگر شما یا همسرتان تغییر کنید، رابطه شما دیگر سازگار نخواهد بود. گاهی این چنین است که چیزی از یک رابطه بیاموزیم، و بعد وقتی تمام شد، به حرکت ادامه دهیم.

این واقعا عالی است. این زندگیست. بی خیال زندگی "تا ابد شاد" باشید. به جای اینها، داستان خودتان را بسازید. دوست دارید رابطه تان چطور باشد؟ آن را به بیشترین وضوحی که می توانید در ذهنتان تصور کنید. اگر بدون حس کمبود، بتوانید کار را انجام دهید، پس با بیشترین جزییات ادامه دهید.

 

 شما باید برای عاشق کردن از فیلم های هندی الگو برداری نکنید و خودتان باشید

 

 

از قدرت تجسم استفاده کنید

هنگامی که شخص مورد نظر را تصور می کنید، آن را به حدی که می توانید حقیقی کنید. تصور کنید که به سمت او قدم برداشته و مکالمه ای را آغاز می کنید. آنقدر در ذهنتان تکرارش کنید تا وقتی که زمان برقراری ارتباط می رسد آمادگی آن را داشته باشید.

این نه تنها کمک می کند که اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید، بلکه ذهنتان را برای جستجوی فرصت های تازه آماده می سازد.

 

 برای اینکه به راحتی بتو.انید با فردی که علاقه دارید به خوبی ارتباط برقرار کنید از قدرت تجسم خود استفاده کنید

 

 

 

نشان بده که به دنبال همدم و همراه هستی

هنگامیکه آماده بودید، خجالت نکشید! قصدتان را به دنیا بگویید. به همه بگویید که دنبال همدم می گردید. فقط به یاد داشته باشید که این پیام را به نوعی نیازمندانه منتقل نکنید، که این ممکن است نتایج معکوسی بدهد. با اعتماد به نفس باشید، مشخص کنید که چه می خواهید، و با خوشحالی افراد جدی را به زندگی خود دعوت کنید.

اگر آنقدر خجالتی هستید که نمی توانید اقرار کنید دنبال یک رابطه می گردید، پس برای داشتن رابطه با مشکل مواجه خواهید شد.  چیزی که می خواهید را هر چقدر که می توانید علنی کنید.

 

 نشان بدهید دنبال همدم و یار هستید

 

 

زندگی خوبی بسازید، بعد دیگران را به آن دعوت کنید

اگر زندگی دارید که عاشق آن هستید، پس افراد زیادی هم طبیعتا جذب شما می شوند. کسی که ذاتا لذت زندگی روزانه را می فهمد خیلی غیر معمول است که کنجکاوی دیگران را تحریک کند و طبیعتا همسر مناسبی هم جذب خواهد کرد.

پس یکی از بهترین استراتژی های وقوع عشق در زندگی شما، اساس آن را بنا نهادن است. زندگی خوبی برای خود بسازید و ببینید چطور افراد مناسب وارد آن می شوند.

اما در اینجا مراقب باشید. "زندگی مناسب" به این معنی "زندگی که فکر می کنم به من همدمی خواهد داد" نمی باشد. این چیزی بجز فریب نیست. بسیاری از مردم برای جذب همسر آینده شان، خود را مجبور به انجام کاری می کنند که از آن متنفرند. اغلب، این به ازدواجی بی سامان می انجامد.

خلاق بوده و زندگی مناسب خود را بسازید. سپس، همسر مناسب شما به طور طبیعی خواهد آمد.

 

 ابتدا یک زندگی خوب بسازید و بعد فرد دیگری را وارد این زندگی بکنید

 

 

نمایش بیشتر
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.
با خبر شدن از ویدئوهای جدید

ثبت نظر و یا سوال

برای ثبت نظر ابتدا خود شوید.
1397/8/14 12:29  مدت زمان عضویت:155 روز
0
سلام چرا نمیتونم ویدیو رو ببینم..کجا باید کلیک کنم؟
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1397/8/14 13:31  مدت زمان عضویت:478 روز
0
لطفا با شماره تماس 02188915004 جهت تهیه محصولات و راهنمایی بیشتر ارتباط برقرار کنید
1397/7/25 11:11  مدت زمان عضویت:168 روز
0
سلام
عزیزم طبق گفته شما ازش پرسیدم البته با تکست نه حضوری جایگاهم ولی جوابی نداد
وبعد ازش پرسیدم نگرانم که ارتباطم معلق نباشه
جواب نه عزیزم نگران نباش معلق نیستی هفته دیگه میام صحبت میکنیم
من نگرانم که بیاد توقع ارتباط نزدیک (جنسی )داشته باشه
عزیزم در مورد این مورد هم راهنماییم بکنید که وارد این ارتباط بشم یا نه
آخه از نظر مردها این ارتباط با دخترا آزاد هستند چه برسه به من که یک بار ازدواج کردم.
من تا چند وقت امتناع کنم
نزدیک 3 ماهه هم و میشناسیم
یکبار هم و دیدیم.
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1397/7/25 19:20  مدت زمان عضویت:478 روز
0
سلام دوست عزیز اگر میخواهید به هدفی که دارید برسید به هیچ عنوان وارد رابطه جنسی نشوید اگر وارد این رابطه شوید او به انچه میخواسته است دست پیدا کرده و دیگر لزومی برای ازدواج نمیلیند پس بهترین راه این است که از او بخواهید اگر شما را برای ازدواج در نظر دارند اقدام کنند در غیر این صورت رابطه را تمام کنند
برنامه های مرتبط