شماره تماس پشتیبانی
02188915004

خودتان را بسنجید | تست آنلاین تله های روانی

زمان باقی مانده:
همین الان کلیک کنید
همین الان کلیک کنید

مدیریت رابطه عاطفی کاری که همه بلد نیستند

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
اطلاعات برنامه آموزشی
زمان برنامه 00:31
نوع برنامه ویدئو
تعداد قسمت 1
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!
دانلود اپلیکیشن اندروید
با اپلیکیشن به راحتی می توانید برنامه های آموزشی را ببینید.

پریسا نصری

مدرس این برنامه

عضو هیئت مدیره سازمان مردم نهاد خانواده موفق با همکاری استانداری تهران با هدف تحکیم بنیان خانواده
فعالیت در حوزه بالا بردن آمار ازدواج و پایین آوردن آمار طلاق
دارای 8سال سابقه ی مطبوعاتی و فرهنگی
مدیر روابط عمومی مجله روانشناسی شادکامی
مدیر اجرایی انتشارات فریور
عضو سرای روزنامه نگاران کشور

صفحه مدرس
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!
درباره این برنامه

یکی از مشکلات اساسی ما در رابطه عاطفی  مدیریت رابطه عاطفی است و ممکن است فکر کنیم وظیفه همسر یا نامزدمان است که یک رابطه عاطفی را مدیریت کند. به دلیل افکاری که از کودکی در ذهن ما شکل گرفته، تصور می کنیم که برای یک ارتباط عاطفی حتما مردی با یک اسب سفید خواهد آمد و ما را به یک زندگی آرام و بدون مشکل خواهد برد و تا آخر عمر به خوبی و خوشی زندگی خواهیم کرد.

برای اینکه بتوانید یک رابطه عاطفی سالم را به درستی مدیریت کنید، ابتدا باید تعریف درستی از رابطه عاطفی داشته باشید.  وابستگی و پیوند سالم را بشناسید و در نهایت بتوانید مدیریت رابطه عاطفی را آنطور که دوست دارید پیش ببرید. به خاطر داشته باشید شما قرار است یک ارتباط و پیوند سالم را مدیریت کنید. نه اینکه به هر طریقی در یک رابطه عاطفی قرار بگیرید. 

*این تصورات غلط باعث می شود که دیگر آموزش نبینیم، مطالعه نکنیم و به طور کل دنبال این نباشیم که مشکلات زندگی را چطور حل و فصل کنیم.

آیا می دانید یکی از دلایل اصلی اختلافات زناشویی چیست؟ جواب من نداشتن مدیریت عاطفی می باشد.

بسیاری از مشکلات به دلیل نداشتن مدیریت رابطه عاطفی به وجود می آید. به این معنی که شما نمی دانید به حالت های مختلف همسرتان، خانواده همسرتان و اطرافیانتان چه واکنشی نشان دهید و چطور آن را مدیریت کنید. بیشترین علت به بن بست رسیدن روابط عاطفی عدم شناخت از یکدیگر است. یا بهتر است بگویم عدم شناخت از اطرافیان. ( برای درک بیشتر این موضوع حتما ویدئوی مدیریت رابطه عاطفی را تا انتها ببینید)

 

دلیل اصلی اختلافات زناشویی نداشتن مدیریت رابطه عاطفی هست

 

رعایت توازن در رابطه عاطفی:

اگر شما در روابطتان و خصوصا یک رابطه عاطفی، توازن را رعایت کنید، نه تنها کسی از بودن کنار شما دلزده و خسته نخواهد شد، بلکه به دنبال این است که چطور شما را حفظ کند و از بودن کنار شما لذت می برد.

وقتی دیگران از بودن کنار شما لذت می برند یعنی مدیریت عاطفی شما بهبود یافته و ارتباطات شما دارای توازن است.

اما اگر به طور مداوم و در بیشتر مواقع ارتباطات شما دارای مشکل است ، با همسرتان، نامزدتان و یا دوستان و اطرافیانتان، بدانید که مدیریت روابط عاطفی شما بسیار ضعیف است  و باید حتما و قبل از اینکه دیر شود، مدیریت عاطفی و توازن در ارتباطات را یاد بگیرید و در زندگی خود به کار ببرید.

 

مدیریت علطفی خوب باعث بهبود رابطه شما با همسر و سایر افراد می شود

 

برای اینکه در مورد مدیریت رابطه عاطفی بیشتر بدانید حتما این ویدئو را تا انتها ببینید.

 
 
نمایش بیشتر
جلسات این برنامه

مدیریت رابطه عاطفی

00 ساعت و 31 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!

ثبت نظر و یا سوال

1398/3/20 16:39  مدت زمان عضویت:293 روز
0
خیلی عالی ولی من واقعا نمیتونم پکیج رو حتی با تخفیف خریداری کنم زندگیم رو ی لبه تیغ هست کمکم کنید با 25 سال زندگی و سه تا بچه همه چی رو دارم میبازم من و همسرم ازدواج عاشقانه داشتیم و بعد از 4سال بهم رسیدیم و الان بعد از سه تا بچه فهمیدم با یک همکار 15 سال رابطه عاطفی و عاشقانه داشته همین باعث شد من بهم بریزم واللن دوسال هست که زندگی زهرمار شده برامون و کار داره به جدایی میرسه من و راهنمایی کنید کمکم کنید
پاسخ ها
سبا یعقوبی مشاور سایت
1398/3/20 18:07  مدت زمان عضویت:673 روز
1
خیانت میتونه دلایل مختلفی داشته باشه و نشات گرفته از خلاء های روانی زیادی از جمله عدم رشد و بلوغ فکری،احساس ناکافی بودن،اختلالات جنسی و ...باشه اما واقعیت اینه که مرد ها خیانت رو انتخاب می کنند! خیانت یک انتخابه که همسر شما میتونه انتخاب کنه انجام بده یا انجام نده و در حقیقت نشانه ی ناتوانی مرد در تعهد به خانواده ی خود و ازدواج خودشون هست.افراد خیلی زیادی هستن که به دلیل بحث و جدل های روزانه روابطشون رو به تیرگی میره و باعث میشه روز به روز به آمار طلاق افزوده بشه...قبل از هر چیزی باید دقت کنید از همسرتون جلوی دیگران و در جمع ها یا زمانی که خسته و کوفته از راه رسیده انتقاد نکنید .اینکه واکنش شما نسبت به مسائلی که از طرف همسرتون شما رو ناراحت کرده چطور باشه خیلی مهمه و اگر یاد بگیرید همراه با احترام و در موقعیت مناسب انتقاد کنید علاوه بر اینکه حرف شما شنیده می شود ارتباط صمیمانه تری هم بین شما همسرتون برقرار میشه.از ویژگی های مثبت همسرتون تعریف کنید البته نه اونقد زیاد که حالت اغراق آمیزی داشته باشه ، وقتی کاری رو به خوبی انجام میده ازش تشکر کنید،تماس های فیزیکی کوچیک برقرار کنید ،وقتی باهاتون صحبت میکنه به حرفاش اهمیت بدید و توجه کنید،گاهی بدون مناسبت بهش هدیه بدیدو...باید یاد بگیرید صمیمیت و احترام رو در رابطتون بیشتر کنید چون هیچ الزامی وجود ندارد به صرف اینکه ما به کسی محبت میکنیم، ایشان هم فرد متعهدی نسبت به ما باشد یا نسبت به ما و احساس ما وفادار باشد
خیلی راحت می‌توانید فقط به آنچه که در گذشته اتفاق افتاده فکر کنید و نسبت به تغییرات مثبتی که در رابطه‌تان در حال رخ دادن است کور شوید.اگر می‌خواهید ببینید که درست است بعد از خیانت ایشان دوباره به او اعتماد کنید یا نه، یک راه قابل‌اطمینان این است که مطمئن شوید رابطه‌تان را از دیدگاه زمان حال بررسی می‌کنید نه گذشته. انکار حسی که بعد از خیانت به شما دست داده کار درستی نیست اما بااینحال درست هم نیست که در گذشته زندگی کنید.
عادت کنید که وقتی غرق در گذشته می‌شوید و زمان حال را فراموش می‌کنید، متوجه شوید. در چنین مواقعی یک نفس عمیق بکشید، مکث کنید و به زمان حال برگردید. از خودتان بپرسید که آیا آن کلمات و رفتارها با آنچه اکنون اتفاق می‌افتد سازگاری دارد یا خیر.اینکه بیشتر به زمان حال فکر کنید به شما این امکان را می‌دهد که پیشرفت‌ها و تغییرات مثبتی که در رابطه‌تان پیش می‌آید را ببینید و حس کنید.خیانت می‌تواند اعتماد هر رابطه‌ای را از بین ببرد.اما شما وقتی دوباره به این رابطه برگشته اید یعنی به نوعی با آن کنار آمده اید و طرف مقابل خودتان را بخشیده اید! بهتر است قبل از هر اقدام رسمی به همراه ایشان به یک مشاور متخصص مراجع کنید تا بتوانید با کمک ایشان تصمیم بهتری برای ادامه یا عدم ادامه ی زندگی مشترکتان با همسرتان بگیرید.
1398/3/20 16:39  مدت زمان عضویت:293 روز
0
خیلی عالی ولی من واقعا نمیتونم پکیج رو حتی با تخفیف خریداری کنم زندگیم رو ی لبه تیغ هست کمکم کنید با 25 سال زندگی و سه تا بچه همه چی رو دارم میبازم من و همسرم ازدواج عاشقانه داشتیم و بعد از 4سال بهم رسیدیم و الان بعد از سه تا بچه فهمیدم با یک همکار 15 سال رابطه عاطفی و عاشقانه داشته همین باعث شد من بهم بریزم واللن دوسال هست که زندگی زهرمار شده برامون و کار داره به جدایی میرسه من و راهنمایی کنید کمکم کنید
1398/3/20 15:24  مدت زمان عضویت:293 روز
0
بسيار عالي
1398/2/18 19:01  مدت زمان عضویت:464 روز
0
بسیار مفید و آموزنده . سپاس
1398/2/8 11:58  مدت زمان عضویت:466 روز
0
عاشقتم پریسا جون ،فوق العاده ای?
1397/12/5 03:24  مدت زمان عضویت:437 روز
0
سلام وقت بخیر

مررررسی پریسا جوووونم چه نکات کلیدی خوبی از این ویدئو گرفتم
مثل همیشه خودتو حرفات عاااالی عزیزم

بوووس
1397/12/4 19:47  مدت زمان عضویت:445 روز
0
سلام خانم نصری عزیز خسته نباشید پیج شما بسیار عالیه بشخصه خیلی از پیج شما استفاده کردم خیلی مفید بود فقط من یک مشکل دارم که نمی تونم باهاش کنار بیام اونم اعتمادم نسبت به همسرم و خانواده همسرم است که چون از اول تا حالا پنهان کاری و دورویی و مخفی کاری و دروغ ازشون زیاد دیدم البته همسرم اهل دروغ نیست و این منو به زندگی دل سرد کرده با این وضع نمی تونم کنار بیام همش دارم با خودم می جنگم که زندگیم رو حفظ کنم بخاطر بچه هام لطفا کمکم کنید ممنون میشم
پاسخ ها
- مشاور سایت
1397/12/5 08:10  مدت زمان عضویت:848 روز
0
سلام دوست عزیز
موضوعی که مطرح کردید را نمیتوان با یک جمله پاسخ دارد.
برای آگاهی بیشتری از خودتان پیشنهاد میکنیم دوره زنان باهوش را شرکت کنید.
چنانچه علاقمند به تهیه این دوره بودید میتوانید با شماره تماس 02188915004 ارتباط برقرار کنید.
پیروز باشید
1397/12/4 18:07  مدت زمان عضویت:442 روز
1
عاشقتم پریسا ولی میشه بگی چجوری خوب بودنو محبت کردنو به مرد یاد داد
1397/12/4 12:11  مدت زمان عضویت:536 روز
0
شما فوق العاده ای ???
1397/12/3 15:16  مدت زمان عضویت:401 روز
0
عالیه من پکیج شمارو هم دارم اما تو رابطم تاثیری ایجاد نشد با اینکه حرفاتونو قبول دارم وانجام دادم اما مردا انقدر عجیب و قریب هستن خیلی سخته ارتباط باهاشون. مخصوصا که الان همه شدن خاکستری.
1397/12/2 16:11  مدت زمان عضویت:402 روز
0
سلام خانم نصری با تشکر از زحمات شما
لطفا در برنامه هایی میزارید در مورد تربیت جنسی بچه ها هم آموزش بدیدکه چطور و چگونه با دختر و پسر خود صحبت کنیم که مسائل جنسی را از زبان والدین بیاموزند نه از بیرون خانه
ممنون از شما
پاسخ ها
Mojgan Tumur
1398/2/7 11:06  مدت زمان عضویت:337 روز
0
سلام خانم نصری لطفا جیکار کنیم چجوری محبت کنیم که شوهرمون بهمون خیانت نکنه ممنون میشم
سبا یعقوبی مشاور سایت
1398/2/8 11:07  مدت زمان عضویت:673 روز
0
خیانت میتونه دلایل مختلفی داشته باشه و نشات گرفته از خلاء های روانی زیادی از جمله عدم رشد و بلوغ فکری،احساس ناکافی بودن،اختلالات جنسی و ...باشه اما واقعیت اینه که مرد ها خیانت رو انتخاب می کنند! خیانت یک انتخابه که همسر شما میتونه انتخاب کنه انجام بده یا انجام نده و در حقیقت نشانه ی ناتوانی مرد در تعهد به خانواده ی خود و ازدواج خودشون هست.افراد خیلی زیادی هستن که به دلیل بحث و جدل های روزانه روابطشون رو به تیرگی میره و باعث میشه روز به روز به آمار طلاق افزوده بشه...قبل از هر چیزی باید دقت کنید از همسرتون جلوی دیگران و در جمع ها یا زمانی که خسته و کوفته از راه رسیده انتقاد نکنید .اینکه واکنش شما نسبت به مسائلی که از طرف همسرتون شما رو ناراحت کرده چطور باشه خیلی مهمه و اگر یاد بگیرید همراه با احترام و در موقعیت مناسب انتقاد کنید علاوه بر اینکه حرف شما شنیده می شود ارتباط صممانه تری هم بین شما همسرتون برقرار میشه.از ویژگی های مثبت همسرتون تعریف کنید البته نه اونقد زیاد که حالت اغراق آمیزی داشته باشه ، وقتی کاری رو به خوبی انجام میده ازش تشکر کنید،تماس های فیزیکی کوچیک برقرار کنید ،وقتی باهاتون صحبت میکنه به حرفاش اهمیت بدید و توجه کنید،گاهی بدون مناسبت بهش هدیه بدیدو...باید یاد بگیرید صمیمیت و احترام رو در رابطتون بیشتر کنید چون هیچ الزامی وجود ندارد به صرف اینکه ما به کسی محبت میکنیم، ایشان هم فرد متعهدی نسبت به ما باشد یا نسبت به ما و احساس ما وفادار باشد.موف باشید
1397/11/10 10:42  مدت زمان عضویت:757 روز
1
ممنونم از راهنماییت عزیزم.
آیا بنظرتون این کار درسته که بدون جور شدن کار و بدون طول دادن نامزدی باهم زندگی کنیم. چون شرایط و مکان یه زندگی خیلی عادی رو میتونیم داشته باشیم. بنظرتون این درسته که بهشون پیشنهاد بدم باهم زندگی کنیم و تلاش کنن برای کار... ممنون میشم نظرتون رو بگید.
پاسخ ها
- مشاور سایت
1397/11/10 13:13  مدت زمان عضویت:848 روز
0
دوست عزیز باید خودتان همه جوانب را در نظر بگیرید ایا میتوانید با چنین فردی و با این شرایط زندگی کنید .من پیشنهاد میکنم این موضوع را بیان نکنید .
1397/11/8 15:32  مدت زمان عضویت:757 روز
0
سسسلام بر پریسای نازنین و همکارای گرامیشون...ممنونم از راهنماییهاتون. پکیج زنان باهوش عالی و خیلی راه گشا هستش.
یه سوالی دارم ممنون میشم راهنمایی کنید خیلی نیاز دارم.
من با یه آقایی در ارتباط بودم. یه شرایط کاری برامون پیش اومد قرار بود بعد جور شدن کار ازدواج کنیم. و ایشون بیان خواستگاری. در کمال ناباوری اون شرایط کاری بهم خورد. و کل برنامه هامون بهم ریخت. کار هم جور نشد. الان معلق موندیم
1397/11/2 22:42  مدت زمان عضویت:432 روز
0
با عرض سلام .خانم نصیری.من هرچی از ناراحتی هام براتون بگم کم گفتم من مقیم دانمارک هستم 57سالمه. 27 ساله که ازدواج کردم یک پسر 25 ساله و یک دختر 22ساله دارم هردوبچه های خوب و تحصیلکرده و دانشگاه میروند .حدود هشت سالی هست که شوهرم بمن خیانت می کند آنهم باخانمی که 13 سال از خودش کوچکتر .بله حدود 8سال پیش شوهرم در سفر به ایران بااین خانم که در خونشون رفتار امد داشت رابطه نامشروع برقرار کرده شوهر من مردی تحصیلکرده و شغل خوبی دارد خلاصه بایک نفر از فامیل شوهرم بایک نقشه تمیز این خانم وارد زندگی ما کرد.من همون اولش جریان فهمیدم وشوهرم و از خونه بیرون انداختم ولی بعد دوباره به خاطر یک جریانتی دوباره امد خانه .حتی سعی کردم باملامیت بااین خانم صحبت کنم چون به خانه ام آمده بود مثل خواهر دوستش داشتم قافل از اینکه یک مار توی استینم پرورش میدم .کثیف ترین حرفها را بمن زد یعنی بهت بگم زنی بی وجدان تر ازاین زن .(زن که اسمش نمیشه گذاشت یک فاحشه) چون چیزهایی از این خانم دیدم اسمشو چیز دیگه ای نمی تونم بزارم شوهری که عاشقانه منو دوست داشت حالا شده یک دشمن.تواین سالها خیلی رنج کشیدم بچه هام خیلی صدمه دیدن چند بار پیش آمد من و شوهرم دوباره با هم خوب بشیم .ولی این خانم نمی گذاره حتی بخاطر اینکه شوهرم طرف من نیاد از راه دور سکس ایترنتی میکنه .اره درست شنیدید. اگر خودم از فیلم اش را ندیده بودم باور نمی کردم جلوی دوربین موبایل کثیف ترین صحنه‌های سکسی از خودش تو دوربین نشون میده که شوهرم را ارضا کنه که مبادا بطرف من بیاد .میبخشید اینو میگم والا تو اروپا که انقدر آزادی یک آدم نورمال دست به اینکارها نمی زنه.من نمیدونم زنها تو ایران چقدر پست شده اند که به هیچکس رحم نمی کنند آخه انسانیت کجا رفته. دراینجا میخوام این ها را بگم خانم نصیری شما که با خیلی زنهای کشورمون در رابطه هستید اینها را به آنها بگید که چطور می توانند انقدر در لجن فرو برنند وزندگی ها را نابود کنند من داغون شدم .فکر نکنید من زن زشتی هستم برای سن ام مثل 45 ساله دیده میشوم خوشگل ومدرن وخیلی خوشیب هستم و شاغل و زحمت این زندگی را خیلی کشیدم زمانی شوهرم بیکار بود زندگیمو باچنگ ودندان نگه داشتم مثل یک مرد خانواده‌ام بدوش کشیدم کاری که شوهرم بامن کرد.منو و بچه هام و تیکه تیکه کرد. و هنوز این خانم تو زندگی شوهرم هست اونم بخاطر پول .خانم نصیری از من که گذشت تا زمانی این خانم با پول شوهر من کیف میکنه وپاش هم به اروپا باز شده هیچ امیدی به درست شدن این مرد نیست .خانم نصیری با عرض تشکر برای زحماتی برای من وامثال مکشید صادقانه تشکر میکنم ولی از شما این خواهش را دارم در راهنمای با خانمهای این را بیان کنید خانم های که وارد زندگی اقایون متاهل میشوید کمی وجدان داشته باشید چطور می تونید به هم نوع خود خیانت کنید اینو مطمن باشید بهشت وجهنم تو همین دنیاست زجه های من وامثال من کشیدن با هیچ پولی توی دنیا قابل بخشش نیست بار کج هرگز به منزل نمی رسد و امیدوارم در آخر. زنهای امثال این خانم به سزای اعمالشان برسند برای قلبهای تیکه تیکه کردند وخانوادههای که از هم پاشیدن با تشکر فراوان. پروانه
1397/10/26 16:24  مدت زمان عضویت:484 روز
0
وااییی پریسا جووون عاشق این دیالوگاتم.....من عشوه اومدنو بلدم ولی چون نه تو خانواده نه اطراف این دیالوگارو نشنیدم اصلااا ایده ای ندارم و خیلیییی خوشم میاد ازت یادشون میگیرم همسرمم دوس دارههههه
برنامه های مرتبط