شماره تماس پشتیبانی
02188915004

سیاست های زنانه

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
اطلاعات برنامه آموزشی
زمان برنامه 00:48
نوع برنامه ویدئو
تعداد قسمت 2
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!

پریسا نصری

مدرس این برنامه

عضو هیئت مدیره سازمان مردم نهاد خانواده موفق با همکاری استانداری تهران با هدف تحکیم بنیان خانواده
فعالیت در حوزه بالا بردن آمار ازدواج و پایین آوردن آمار طلاق
دارای 8سال سابقه ی مطبوعاتی و فرهنگی
مدیر روابط عمومی مجله روانشناسی شادکامی
مدیر اجرایی انتشارات فریور
عضو سرای روزنامه نگاران کشور

صفحه مدرس
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!
درباره این برنامه

این برنامه با عنوان سیاست های زنانه می باشد و شما با مباحث سیاست های زنانه قبل از ازدواج، بعد از ازدواج آشنا می شوید.

سرفصل های این برنامه آموزشی:


سیاست های زنانه

چطور بعد ازدواج با همسرم رفتار کنم؟

چطور به همسرم محبت کنم؟                                                                                                         

 

 

چطور با همسرمان رفتار کنیم(سیاست های رفتاری)

9 باور غلط و اثبات نشده

شاید همسرتان سرد و دور از شما به نظر می رسد. شاید همسرتان اکثر اوقات خیلی حساس و تندخو هست، برای مثال گاهی حتی نفس کشیدنتان هم او را عصبانی می کند.

یا اینکه خیلی کم او را می بینید و با هم بودنتان غیر معمول به نظر می رسد و نمی دانید با این شخص چطور برخورد کنید. از او می خواهید که رفتارش عاشقانه تر باشد و کم تر بدخلقی کند. پس درحال انجام کارهایی هستید که فکر می کنید با انجام آنها او را از این حالت خارج کرده و یادآور شوید که همسری فوق العاده دارد .

اما این روش شما  اصلا عمل نکرده و کافی نیست!چه باید کرد؟!!

ممکن است دلیلش این باشد که شما به باور غلطی در مورد رفتار با شوهرتان رسیده اید که کارها را سخت تر از حالتی که باید باشند می کند.

 

هروقت یکی از این 9 باور غلط در مورد رابطه را می شنوم، از اوج عصبانیت، دلم می خواهد با مشت توی صورت کسی بزنم!

چون زمانی در زندگی ام فکر می کردم درست هستند، و برایشان خیلی تلاش کردم.

این باورهای رایج ممکن است ازدواجتان را سخت کنند. ادامه مطلب را مطالعه فرمایید تا متوجه شوید چطور دوباره رابطه تان را آسان و مفرح سازید.

 

باور غلط 1: اینکه فکر کنیبد توجه بیش از حد شما، محبت شما را انعکاس می دهد.

این در مورد گرفتن وقت ملاقات دکتر و خرید لباس های زیرش وانجام اکثر کارهای او نیز صحیح است. این چیزها ممکن است به نظر برسد که تحسین او را به همراه آورده و از کاری که کردید خوشحال شود، اما این کار باعث می شود او حس تحت کنترل بودن را داشته باشد.

حتی اگر نقش مادری در خانه را برای او بر عهده گرفته اید، هنگامی که حمام می کند یا فیلم می بیند و مابقی انرژی خود را مصرف می کند، اجازه دهید فعالیت بیشتری برای خودش و با رضایت خودش انجام دهد.

 

توجه بیش از حد شما به او

 

 

 

باور غلط 2: به او نشان دهید که فقط او برای شما مهم است و حواستان فقط به او هست ، بگذارید کارهایی را که دوست دارد انجام دهد.

اگر فوتبال را دوست دارد و شما از تماشای البوم خاطرات خود لذت می برید ، شما عکس ها را ببینید و بگذارید او هم به تماشای فوتبال برود، سپس وقتی دوباره همدیگر را دیدید  قطعا چیزهایی برای گزارش به هم خواهید داشت.

 

به علاقه همدیگر احترام بگذارید

 

 

 

باور غلط 3: با کمک به همسرتان حامی اش باشید

 به این دلیل که هر زنی می خواهد به همسرش کمک کند، اما اکثراً  نمی دانیم که پیشنهادهای مفید در زبان یک زن، به انتقاد و عدم احترام در زبان مرد تبدیل می شود. به جای کمک به او در حل مشکلش، انعکاس این موضوع که او باهوش و مستعد است را مدنظر بگیرید. ایمان شما به او بیشتر از اینکه نکاتی را به او یادآوری کنید مفیدتر خواهد بود.

 

باور داشتن همسرتان

 

 

 

باور غلط 4: بفهمید چه می خواهد

البته که می خواهید همسرتان هم شاد باشد، اما این نکته ای است که من تا وقتی که رابطه ام را به مرداب انداختم متوجه آن نشدم، و آن اینست که روش شاد کردن همسرتان، اجازه به او برای شاد کردن شماست. بهتر است خودتان را شاد کرده و از او قدردانی کنید. اجازه دهید بداند که چقدر شما را شاد می کند. پرسیدن این مسئله که از شما چه می خواهد و انجام آن هرگز به اندازه ای که بگذارید بداند قهرمان شماست کاربردی و مفید نخواهد بود.

 

دادن احساس شاد بودن به همسر

 

 

باور غلط 5: از او بپرسید چه حسی دارد.

همسر من از این یکی متنفر است. دوست ندارد درمورد اینکه چه حسی دارد صحبت کند. قبلا از او پرسیده ام و همیشه جواب می دهد "گرسنمه". گاهی هم جواب می دهد "از دستام؟"  به این دلیل است که من دارم در حوزه تخصصی خود از او می پرسم، نه حوزه او. بنابراین مثل این می ماند که دارم سوالی دخترانه از او راجع به خط چشم و کش مو می پرسم.

زن ها از نظر عاطفی باهوشند، پس این بخش تخصصی ماست. ولی بجای اینکه از او بپرسیم چه حسی دارد، از او بپرسیم چه فکر می کند و از خود بپرسیم چه حسی داریم.  از این طریق، هردوی شما دارید به نقاط قوتتان اشاره می‌کنید.

 

درباره علاقه همسر خود با او حرف بزنید

 

 

 

باور غلط 6: مایل به مصالحه و سازش باشید

من در ازدواجم حدود دو دهه است که سازش نکرده ام. حتی همسرم هم این کار را نکرده است. من روی احساسات و خواسته هایم(صندلی قدرت زنانه) متمرکزم او نیز روی چیزی که فکر می کند بهترین است تمرکز دارد. پس هنگامی که یکی از ما راست باشد و دیگری چپ، دیگر اختلافی با هم نخواهیم داشت چون قلمروهایمان متفاوت است.

امروز می خواستم تلفن قدیمی‌مان را که خراب بود بیرون بیاندازم. او فکر می کرد که باید نگهش داریم چون باید در مخارجمان صرفه جویی کنیم.

بعد از اینکه فکرش را به من گفت تصمیم گرفتم آن را نگه دارم. به عبارت دیگر، تفکر او روی من اثر گذاشت و خواسته ام را تغییر دادم. ما مصالحه و سازش نکردیم، چون به آن نیاز نداشتیم. اما در نواحی قدرتمان مذاکره کردیم و به موافقت رسیدیم.

مطمئنا این بار من بودم که متاثر شدم، ولی گاهی هم تفکر من او را تحت تاثیر قرار داده و به توافق می رسیم.

 

مایل به مصالحه و سازش باشید

 

 

 

باور غلط 7: وقتی او در دسترس است در دسترس باشید!

سعی نکنید همیشه در خانه باشید و با روحیه افسرده منتظر همسرتان باشید، سعی کنید به  کلاس خوب و مفرحی که می خواستید، سفر دخترانه تان، یا دویدنی که برنامه ریزی کرده بودید بروید.

انجام کارهایی که باعث شادی شما می شوند اهمیت بیشتری نسبت به تنظیم مجدد برنامه تان برای حضور در منزل هنگامی که او در منزل است دارد.  اگر هنگامی که شما را می بیند پر انرژی و شاد باشید، خیلی جذاب تر از هنگامی است که همیشه خانه باشید و منتظر باشید که او شادتان کند.

 

در دسترس بودن برای همسر

 

 

 

باور غلط 8: دریادآوری کارهای روزمره افراط نکنید!

می خواهید مطمئن شوید که یادش می ماند روغن ماشین را تعویض کند، دنبال بچه ها برود، بسته پستی را ببرد، یا گردگیری کند. از نظر تئوری، شما وقتی برای یادآوری مسئولیت‌هایش ندارید، چون برای انجام کارهای مفرح خیلی سرتان  شلوغ است. در واقع،مشکلی نیست. چون او به هر حال می داند چکار باید کند. خودش می تواند یادآور آن برای خود باشد، پس نیازی نیست به کررات به او یادآوری کنید.

ممکن است یاداوری بیش از اندازه شما برایش موجب کاهش اعتماد به نفس او در کارها شود و این می تواند برایش آزاردهنده باشد.

یاداوری انجام کارها برای او، مخصوصا بیش از یکبار، به صمیمیت بین شما ضربه زده و انرژی شما برای انجام کارهای مهم زندگی ، میگیرد.

 

عدم یاداوری کارهای روزانه

 

 

 

باور غلط 9: وظیفه شماست او را خوشحال کنید

خب، این یکی ممکن است درست باشد. اما تنها وقتی که بگذارید او شما را شاد کند. در آن صورت، این باور را به درستی عمل نموده اید. تا بفهمد که در شاد کردن شما دوباره موفق بوده است، خوشحال تر و با اعتماد به نفس بیشتری خواهد بود.

برای ارتباط بیشتر، شور و شوق در زندگی، روشی که باید با همسرتان برخورد کنید این است که همچون زنی باشید که می داند چه می خواهد و آن خواسته را برای خود محیا کنید.

 

خوشحال کردن همسر

 

 

 

چه چیزی یاد گرفتیم؟

اولین قدم ضروری برای داشتن رابطه ای آرام و پرشور، و اینکه چطور می توانید این را به زنانی که دارند لطمه می بینند نشان دهید، وبه آنها کمک کنید که رابطه رومانتیک بهتری داشته باشند، این است که دقیقا مثل الگوهایی که گفتم عمل کنند و من این را برای مراجعینم هم انجام می دهم.

نمایش بیشتر
جلسات این برنامه

سیاست های زنانه - قسمت اول

00 ساعت و 23 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

سیاست های زنانه - قسمت دوم

00 ساعت و 25 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!
با خبر شدن از ویدئوهای جدید

ثبت نظر و یا سوال

برای ثبت نظر ابتدا خود شوید.
1398/2/9 21:32  مدت زمان عضویت:117 روز
0
با سلام
مطالب شما را کاملا تایید می کنم
خودم همه را امتحان کرده بودم و دقیقا به همین نتایج رسیده بودم.
1398/1/5 21:38  مدت زمان عضویت:430 روز
0
سلام خانم نصری من پکیج شما رو خریداری کردم و گوش کردم ولی زیاد درباره افراد پارانوئید توضیحی ندارین من مشکلم خیلی بزرگه شوهرم شکاکه اگه کسی باشه یا فرد نامحرم هی فکر میکنه من نگاه میکنم هر کاری کردم یه پسر هم دارم فکر میکردم خوب میشه ولی وضعیتمون عوض نشده و خیلی رنج می کشم تورو خدا کمکم کنین
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1398/1/17 08:26  مدت زمان عضویت:630 روز
0
سلام دوست عزیز اگر تمام راهایی را که میدانید را رفته و نتیجه تی نگرفته اید حتما به یک متخصص اعصاب و روان مراجعه کنید چون شما به تنهایی و به صورت غیر مسقیم نمیتوانید او را درمان کنید در بعضی موارد فرد باید دارو درمانی و مشاوره را هم زمان داشته باشد موفق باشید .
1397/11/23 02:28  مدت زمان عضویت:193 روز
0
سلام کن پسر عمه خودمو دوست دارم ولی همشباهاش در حال دعوا هستیم گاهی هم دل شکستگی به وجود میاد ولی شک به این دارم که دوستم داره نمی تونم ابرازش کنم و این برام خیلی بده و نمی دونم چطوری اونو عاشق خودم کنم
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1397/11/23 07:56  مدت زمان عضویت:630 روز
0
سلام دوست عزیز
موضوعی که مطرح کردید را نمیتوان با یک جمله پاسخ دارد.
برای آگاهی بیشتری از خودتان پیشنهاد میکنیم دوره زنان باهوش را شرکت کنید.
چنانچه علاقمند به تهیه این دوره بودید میتوانید با شماره تماس 02188915004 ارتباط برقرار کنید.
پیروز باشید
1397/11/16 00:35  مدت زمان عضویت:200 روز
-1
سلام من یک دخترم که یک ساله با یه آقایی که متاهل هست آشنا شدم اوایل فقط دوست معمولی بودیم وخیلی خوش بودیم باهم رفته رفته عاشق شد و تصمیم به ازدواج گرفت ولی الان خیلی رفتارش عوض شده بیش از حد غیرتی شده رو من..الان نمیتونم ولش کنم چون وابسته شدم از طرفی هم وقتی میخام بگم میخام جدا شم دیوانه میشن بدجور ک دیگه جرات حرف زدن ندارم...کلا نمیدونم باید چیکار کنم
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1397/11/16 07:30  مدت زمان عضویت:630 روز
0
سلام دوست عزیز
موضوعی که مطرح کردید را نمیتوان با یک جمله پاسخ دارد.
برای آگاهی بیشتری از خودتان پیشنهاد میکنیم دوره زنان باهوش را شرکت کنید.
چنانچه علاقمند به تهیه این دوره بودید میتوانید با شماره تماس 02188915004 ارتباط برقرار کنید.
پیروز باشید
1397/11/2 20:04  مدت زمان عضویت:586 روز
0
سلام من دختر مجرد هستم اما با اقايي ٤،٥ساله رابطه دارم ايشون قست ازدواج نداره و به من گفته هروقت خواستگار خوب داشتي ميتوني ازدواج كني، چندوقت پيش خواستگار داشتم ولي نه من تونستم ازشون جدابشم نه ايشون تونستن از زندگي من بره الان ٢٨ سالمه و ميترسم تصميم احمقانه اي بگيرم كه بعدا پشيمون بشم ميشه شما راهنمايي كنيد؟
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1397/11/3 07:38  مدت زمان عضویت:630 روز
0
سلام دوست عزیز ماندن در رابطه ای که هیچ هدفی را دنبال نمیکند بسیار اشتباه است سعی کنید این رابطه را تمام کنید و اینده خود را در نظر بگیرید شما هر چه در این رابطه بیشتر بمانید کیسهای خوب را برای ازدواج از دست خواهید داد پس بهتر است ارابطه تان را ادامه ندهید و به فکر اینده خود باشید .
1397/10/6 00:24  مدت زمان عضویت:240 روز
0
با سلام جاری من خیلی علیه من بدگویی میکنه من.رو پیش برادرشوهرم خیلی بدنشون میده البته طوری ازم بدمیگه که خودشو خراب نکنه برادر شوهرم مجبور به جنگ و دعوا با من میشه دیگه صبرم تموم شده نمی دونم چه رفتاری داشته باشم دوست دارم ثابت کنم که من مقصرنیستم اما جاریم خیلی زیرکه نمیزاره دستش رو بشه ممنون میشم کمکم کنید
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1397/10/6 12:41  مدت زمان عضویت:630 روز
0
سلام دوست عزیز
موضوعی که مطرح کردید را نمیتوان با یک جمله پاسخ دارد.
برای آگاهی بیشتری از خودتان پیشنهاد میکنیم دوره زنان باهوش را شرکت کنید.
چنانچه علاقمند به تهیه این دوره بودید میتوانید با شماره تماس 02188915004 ارتباط برقرار کنید.
پیروز باشید
1397/8/25 17:40  مدت زمان عضویت:317 روز
0
سلام. مشاوره حضوری هم دارن خانم نصری؟ در حقیقت نمیدونم مشکل چیه اول ریشه یابی احتیاج دارم. حضوری مشاوره دارن؟
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1397/8/26 07:59  مدت زمان عضویت:630 روز
0
استادنصری امکان ملاقات و مشاوره حضوری را ندارند
به همین دلیل دوره های آموزشی را با توجه به نیاز برای همراهان آماده کرده اند
لیست دوره ها به شرح زیر است:
https://www.parisanasri.com/category/79-product
در صورت علاقمندی به پیشرفت و توسعه شخصی خودتون در زندگی میتوانید از محصولات استفاده کنید
1397/8/24 13:18  مدت زمان عضویت:282 روز
0
با عرض سلام ، ادب
و سپاس فراوان از خانم نصری بزرگوار
مدتی هست که با همکار‌ جدیدم ارتباط خیلی صمیمی و نزدیک دارم ایشون دکترای عمران دارن و به عنوان همکاری توی دفتر کارم با بنده آشنا شدن و اوایل آشنایی گفتن بدلیل عدم درآمد کافی قصد ازدواج ندارن و احتمال رفتن به خارج از کشور هست ولی این اواخر بصورت غیر مستقیم وقتی به ایشون میگم قصد ازدواج ندارم میگن حتی اگه من باشم ؟
درضمن ایشون کمی عصبی و بددهن هستن و تو ناراحتی به من میگن درسته یک دختر موفق هستی ولی خیلی مغرور هستی و خودت رو خیلی بالاتر از من میبینی درصورتی که من به ایشون میگم با تعصب بی مورد در خصوص برخورد نسبتا صمیمی من با دیگران از من عیبجویی نکنید.در صورتی که من دختری هستم که واقعا ادب و محبت رو تو برخوردم با دیگران رعایت میکنم
لطفا راهنمایی کنید
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1397/8/25 21:25  مدت زمان عضویت:630 روز
0
سلام دوست عزیز
موضوعی که مطرح کردید را نمیتوان با یک جمله پاسخ دارد.
برای آگاهی بیشتری از خودتان پیشنهاد میکنیم دوره زنان باهوش را شرکت کنید.
چنانچه علاقمند به تهیه این دوره بودید میتوانید با شماره تماس 02188915004 ارتباط برقرار کنید.
پیروز باشید
1397/4/29 14:01  مدت زمان عضویت:453 روز
0
با سلام و خسته نباشید
بنده میخواستم یه پیشنهادی بدم،اینکه اگر لطف کنید،همه ی برنامه های لایوتون تو اینستاگرام رو اینجا قرار بدید،خیلی عالی میشه،چون که تو اینستاگرام محدودیت زمانی هست برای دیدن برنامه و بعضی وقتها ادم فرصت نمیکنه برنامه رو ببینه و از دست میده.با تشکر از شما،موفق باشید.
1397/3/26 18:45  مدت زمان عضویت:434 روز
0
درود بر شما ????
بهترینهای زندگی را برایتان آرزو دارم
رَهتان هموار
عالی بود واقعا استفاده کردم
1397/1/25 04:54  مدت زمان عضویت:497 روز
0
سلام پریسا من میخوام حرفن رابگم بها چه جوری باهات حرف بزنم
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1397/1/26 07:14  مدت زمان عضویت:630 روز
0
سلام دوست عزیز شما موضوعتون و در این قسمت درج کنید حتما پاسخ داده خواهد شد
1396/9/12 15:24  مدت زمان عضویت:629 روز
1
عالی هستین
پر انرژی
1396/9/10 01:16  مدت زمان عضویت:640 روز
-1
سلام ممنونم عالی بود برنامه . کاملا حرف های شما رو می پذیرم اما من انقدر به قول معروف انتقاد کردم و غر زدم تو این یک سال که همسرم به هیچ وجه قانع نمیشه چیزی رو بگه و کلا همسرم اعتقاد داره آدم ها عوض نمیشن . خیلی با ویدیو های شما تمرین میکنم .آیا لازمه به زبون بیارم من دارم اصلاح میشم ؟ یا همون رفتارم رو در گذر زمان ببینه بالاخره یک روز باور میکنه؟ با تشکر
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1396/9/12 10:15  مدت زمان عضویت:630 روز
0
سلام دوست عزیز لازم نیست به زبان بیاورید زمانی که شما تغیر کنید و رفتاری متفاوت با قبل را داشته باشید همسرتان متوجه خواهند شد .پیشنهاد میکنم پکیج خانم نصری را خریداری کنید و عضو کلوپ زنان باهوش شوید خانم نصری انجا خودشان پاسخگو هستند
1396/9/2 02:43  مدت زمان عضویت:647 روز
2
سلام خانم نصری شمافوق العاده هستیدوخدا ازتون راضی باشه
برنامه های مرتبط