شماره تماس پشتیبانی
02188915004

چگونه اعتماد به نفسم را افزایش بدهم؟

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
درباره این برنامه

اعتماد به نفس، عبارت است از احساس اطمینان نسبت به خود. به عبارت دیگر، اعتماد به نفس یک فرد به نحوه ی احساس او درباره ی «من » خویش بستگی دارد.  شما در مورد خودتان چگونه فکر می کنید؟ آیا نظر مساعدی نسبت به خودتان دارید و به خودتان احترام می گذاریم؟ اگر پاسخ شما به سوالات اخیر مثبت باشد، در این صورت می توان گفت که شما از یک من قوی و ایده آل، برخوردار هستید، اما اگرشما نظر مساعدی نسبت به خودتان نداشته باشید و برای خودتان احترام قایل نشوید، می تون گفت که شما دارای من ضعیفی هستید.

 

مع الو صف، باید گفت که نظر فرد نسبت به خودش در موقعیتهای مختلف زندگی یکسان نیست و ممکن است که او دریک موقعیت خودش را خوب و قوی بپندارد، ولی در موقعیت دیگری خود پنداری ضعیفی داشته باشد.

 

چاره کار چیست؟

در این ویدئو با من همراه باشید تا توصیه هایی را در مورد افزایش اعتماد به نفس به شما ارائه کنم.

نمایش بیشتر
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!
با خبر شدن از ویدئوهای جدید

ثبت نظر و یا سوال

برای ثبت نظر ابتدا خود شوید.
1397/12/14 13:15  مدت زمان عضویت:231 روز
0
با سلام خدمت استاد عزیز سرکار خانم نصری و کارشناسان محترمتون
من مدتی هستش که مسا له ای توی زندگیم ذهنمو به شدت مشغول کرده و ممنون میشم اگر در این مساله کمکم کنین ، من در یکی از شرکتهای دولتی مشغول به کار هستم و حدود 3 سالی هست که یک ارباب رجوع دارم ایشون فرد بسیار محترم و با شخصیتی هستن ، ایشون پسری دارن که خیلی از فاکتورهایی که من در نظر دارم ایشون دارن اما هیچوقت به من پیشنهادی نداده بودن تا اینکه امسال حدود 6 ماه پیش به من شماره دادن و شروع کردن به صحبت با من، من اوایل سعی کردم خیلی خودمو مشتاق نشون ندم به این دلیل که متوجه شدم ایشون از من 4 سال کوچکترن و خودشون هم وقتی متوجه شدن جا خوردن و یه مشکل دیگه هم این هست که ایشون تهران زندگی میکنن و من شهر دماوند . مساله این هست که اوایل پیام زیاد میدادن و لا به لای حرفاشون یهو راجع به ازدواج البته نه به شکل جدی به صورت شوخی تیکه هایی مینخداختن من سعی کردم خیلی جدی نگیرم تا اذیت نشم ، مساله اینه من نمیدونم ایشون دنبال چی هست یکبار به من میگه من این همه مدته منتظرم تو به من جواب بدی ایا با توجه به اختلاف سن و دوری راه حاضری با من باشی ؟ و یکبار دیگه میبینم چندین روز ازشون خبری نیست حتی از من درخواست نمیکنه همدیگرو ببینیم با اینکه یکی دوبار خودم غیرمستقیم ازش خواستم و ایشون اکی دادن اما ازشون اصراری نمیبینم و وقتی ازش میپرسم هدفت چیه میگه من درگیر خودم هستمو سرم شلوغه و کسی تو زندگیم نیست و وقتی من ایشونو رها میکنم و بیخیالش میشم یه دفعه برام عکس میفرسته از خودش و شروع میکنه صحبت کردن من واقعا متاصلم و نمیدونم چه کنم ، هم خوشم میاد از ایشون هم بلاتکلیفم ، با توجه به صحبتهای خانم نصری در پکیج ها و کانال خیلی چیزا یاد گفتم اما چون ایشون ارباب رجوع هستن و دارای منصب بالایی هستن و من غرورم اجازه نمیده بخوام خیلی واضح ازشون که خب از من چی میخواد واقعا نمیدونم چه کنم ؟ لطفا منوراهنمایی کنین. با تشکر فراوان از خانم نصری و تمامی عواملشون
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1397/12/15 07:31  مدت زمان عضویت:478 روز
0
سلام دوست عزیز با توجه به صحبتهایی که داشتید اختلاف سنی که بین شما و او وجود دارد زیاد است و این موضوع در رابطه مشکل ایجاد میکند .او اگر واقعا تصمیمش ازدواج با شما بود حتما اقدامی میکرد .ظاهر او فقط گهگاهی به هر دلیلی با شما تماسی برقرار میکند پس بهتر است شما هم به این رابطه خاتمه دهید .
1397/9/12 16:35  مدت زمان عضویت:112 روز
0
سلام
وقتتون بخیر
سوال من اینه که ،چیکار کنم ،شکست در زندگیه گذشته و خاطرات بد رو فراموش کنم و در زندگی جدیدم اینقدر مقایسه نکنم ،و هر حرکت همسرم رو با شک و بدبینی دنبال نکنم.
من خیلی عذاب میکشم ،چون در زندگی گذشتم صاحب فرزندی شدم،که فرزندم رو ازمن گرفتن ومن مدت 3ساله که ندیدمش ،شاید اینهم بتونه در پاسخ شما تاثیری داشته باشه.خواهش میکنم کمکم کنین و راهی جلوی من بگذارید.متشکرم
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1397/9/13 08:01  مدت زمان عضویت:478 روز
0
سلام دوست عزیز
موضوعی که مطرح کردید را نمیتوان با یک جمله پاسخ دارد.
برای آگاهی بیشتری از خودتان پیشنهاد میکنیم دوره زنان باهوش را شرکت کنید.
چنانچه علاقمند به تهیه این دوره بودید میتوانید با شماره تماس 02188915004 ارتباط برقرار کنید.
پیروز باشید
برنامه های مرتبط