شماره تماس پشتیبانی
02188915004

خیانت چگونه شکل می گیرد؟

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
اطلاعات برنامه آموزشی
زمان برنامه 00:36
نوع برنامه ویدئو
تعداد قسمت 2
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!

پریسا نصری

مدرس این برنامه

عضو هیئت مدیره سازمان مردم نهاد خانواده موفق با همکاری استانداری تهران با هدف تحکیم بنیان خانواده
فعالیت در حوزه بالا بردن آمار ازدواج و پایین آوردن آمار طلاق
دارای 8سال سابقه ی مطبوعاتی و فرهنگی
مدیر روابط عمومی مجله روانشناسی شادکامی
مدیر اجرایی انتشارات فریور
عضو سرای روزنامه نگاران کشور

صفحه مدرس
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!
درباره این برنامه

خیانت در زندگی مشترک

بحث امروزم در مورد "خیانت " است و متاسفانه بسیاری از ما حداقل یکبار آن را تجربه کردیم و می دانیم که چقدر تلخ و ناگوار است.

خیانت از خود ما شروع می شود! بله از خود ما!
این را قبول دارم که خیانت عاطفی از بدترین خیانت هاست. اما زمانی که دقیق تر به موضوع خیانت بپردازیم می بینیم اغلب ما در حق خودمان و دیگران در حال خیانت کردن هستیم.

توضیح می دهم: پسری که بعد از ازدواج، ارتباط خود با مادرش را به بهانه مختلف قطع کرده و شش ماه است که از مادر از فرزندش بی خبر است!!
دختری که اجازه ازدواج مجدد به مادرش را نمی دهد! این خیانت بزرگیست در حق مادر .

در طول روز چقدر از حال پدر،مادر و خواهر و برادر خود جویا می شویم؟

این که خودمان را با کار و روزمرگی سرگرم کردیم و زندگی را به دست فراموشی سپردیم .

خیانت می تواند عامل رشد شما باشد به شرطی که شما خودتان را قربانی ندانید. و بدترین حالت این است که شما خودتان را قربانی یک خیانت بدانید و بخواهید تلافی کنید و قربانی بگیرید!

اگر به هر دلیلی درحق شما خیانت شد، هرگز خودتان را سرزنش نکنید. به خودتان سرکوفت نزنید. این رفتارها باعث خیانت خودتان به خودتان هم  می شود.

زیرا با این حرف ها و کارها شما نمی توانید منطقی تصمیم بگیرید و بدتراینکه شما اعتماد به نفستان را هم از دست خواهید داد.

اما زمانی که شریک زندگی شما در حق شما خیانت می کند و بعد آن از شما فرصت جبران می خواهد و به اشتباه خود واقف است، به او این فرصت را بدهید با وجود اینکه می دانم کار بسیار سختی است.

اما به جای پرخاش، تحقیر و توهین به حرف های او گوش دهید. دقت کنید که این منشا این خیانت چه بوده است.

سعی کنید برای حفظ زندگی خودتان هم که شده است به شریک زندگیتان فرصت جبران را بدهید.

 

 

خیانت به همسر

 

 

 

ببینید دلیل خیانت چه بوده است؟ 

علت بی توجهی شما به طرف مقابلتان هست؟ یا نه برعکس! شما بیش ازحد خوب و در دسترس هستید؟

اگر علت خود شما بودید که حتما و خیلی زود سعی کنید با موضوع کنار بیایید و عذرخواهی طرف مقابل را بپذیرید و با وجود اینکه کار بسیار سختی است به احساسات خود مسلط شوید و سعی کنید خیلی منطقی تصمیم بگیرید.

 

 

 

خیانت از کجا شروع می شود؟

در بیشتر موارد خیانت بسیار آهسته و آرام شکل  می گیرد و شاید هیچ کدام از دو طرف هم تصور نمی کنند که ممکن است یک رابطه بسیار محدود و منطقی روزی به خیانت منجر شود.

پس در روابط خود بسیار محتاطانه عمل کنید و همیشه مراقب باشید که بهانه هایی مثل درد و دل، مشورت دادن و هم صحبتی با یک همکار کنترل و مدیریت داشته باشید.

ممکن است غافل شوید و هرگز متوجه خیانت کردن نشوید و در یک مسیری قرار بگیرید که هرگز تصور نکنید که ممکن است انتهای مسیر به خیانت ختم شود.

 

 

خیانت پنهانی

 

 

نمایش بیشتر
جلسات این برنامه

خیانت چگونه شکل می گیرد؟ - قسمت 1

00 ساعت و 17 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

خیانت چگونه شکل می گیرد؟ - قسمت 2

00 ساعت و 19 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!
با خبر شدن از ویدئوهای جدید

ثبت نظر و یا سوال

برای ثبت نظر ابتدا خود شوید.
1398/2/23 12:18  مدت زمان عضویت:302 روز
0
سلام، عالي بود... ممنون از مطالب مفيدتون.
1398/1/26 21:51  مدت زمان عضویت:65 روز
1
سلام خانم دکترمن تا بحال ندیدم که شوهرم خیانت کنه بهم ولی چندوقت پیش همکارزن داشت که خیلی باهاش هم صحبت میشدواطلاعات زندگیمون ودراختیارش قرارداده بودوبه دردودل کردن اون خانم گوش کرده بودبه طوری که هروقت میومدخونه ازدلسوزیش واسه اون دخترمجردحرف میزددرصورتی که واسه من بیشترازیک ساعت وقت نداشت اونم موقع خواب واستراحتش بودیعنی شوهرمن همکاراشودرطول شبانه روز بیشترازمن میدیدوهروقت میومدخونه از کاراوشوخیای خنده دارش صحبت میکردطوری که من خیلی ناراحت میشدم چندوقت بعدیکی ازاون همکاراشو دیدم که مجرده وهم سن وسال خودمه همش ازخوبیای شوهرم میگفت باشوهرم شوخیای زننده میکردجلوی من همش میگفت من وشوهرت اخلاقامون شبیه همه ومن عاشق حرکتای شوهرتم وآدرس دقیق خونموباکل مشخصات وسایلم دادکه من هیچ اطلاعی نداشتم البته پدرش اومده بودخونمون من به اینکه شایداومده خونم شک نکردم چون پدرش اومده بوداینجاوحتمااون واسش توضیح داده خونه زنگیم چطوره وآدرس خونمون کجاست ولی اون خانم جوری حرف میزدانگارخودش اومده خونمون ووقتی به شوهرم گفتم میگفت نه دخترخوبیه شوخ طبعه حتی یباررفتیم پیش یه مشاورکه همین حرفوبه مشاورم زدکه مشاورفکردکردشوهرم اون دخترخانم ودوس داره بخاطرهمین به من گفت برو بیرون تاباشوهرت تنهاصحبت کنم خیلی منوحساس کرده بودرواین موضوع چرایه مردمتاهل انقدربایدبایه دخترمجردانقدرصمیمی بشه که چنین حرفایی بزنه ازوقتیم که ناراحتم کرددرموردمضوع دوستانه باهاش صحبت کردم که مشکلمون حل شه ولی فایده نداشت دوباره تحویلش میگرفت شمامیگی ناراحتیاتوهمون موقع بگونذارانبارشه روهم چون بعدش دیگه فایده نداره ولی من ناراحتیاموازاولش گفتم باخوبی دوستانه ولی بازم انگارازناراحت کردنم خوشش میومدتکرارمیکرداون تکرارمیکردومنم ناراحتیاموبه زبون میووردم تااینکه انقدرتکرارشدکه حرفام وایش شدتکراری ازاین موضوع گذشته ولی وقتی اون دختریادم میادوحرکتاش ورفتارای شوهرم اذیت میشم تازه اون دخترمتقلب خوبی بودرفتارای شوهرموجوری تقلیدکرده بودکه الان بعضی ازرفتارای شوهرم وحرف زدنش منویاداون میندازه
پاسخ ها
سبا یعقوبی - مشاور سایت
1398/1/27 09:37  مدت زمان عضویت:389 روز
0
خانم عیسوند عزیز
با توجه به شرایطی که براتون ایجاد شده ،ممکنه نسبت به عملکردتون دچار ابهام بشید و خودتون رو سرزنش کنید که چه رفتاری از طرف شما باعث شده همسرتون اینقد راحت با همکارش صمیمی بشه و برای شما تعریف کنه یا به ناراحتی های شما توجه نکنه قبل از هرچیزی باید بدونید که ممکنه واقعا هیچ رفتار تقویت کننده ای از سمت شما برای ایشون نبوده باشه و شما هیچ تقصیری نداشته باشید.دقت کنین که رفتار های اجتماعی در عین تنوع و گستردگی ،چارچوب مشخصی دارن و افراد با نام اجتماعی بودن یا همکار بودن نمیتوانند بعضی از رفتارهای خودشون رو توجیح کنند.پیشنهاد من به شما اینه که بالغانه برای این موضوع خطوط قرمزی را مشخص کنید و مواردی که اذیتتون میکنه رو بیان کنید و قاطعانه بر سر موضع خودتون بمونید در صورت رعایت نکردن همسرتون ،ناراحتیتون رو بالغانه و با توجه و محبت به همسرتون نشون بدید بدون پرخاشگری نه بصورت تهدید بلکه با هدف مشخص کردن حرمت خودتان!
موفق باشید
1398/1/19 23:11  مدت زمان عضویت:178 روز
0
سلام خانم نصری عزیز. بسیار ممنون از زحمات شما و همکارانتان.
خانم نصری عزیز من زمانی متوجه خیانت همسرم شدم که دیگه کار از کار گذشته بود ایشون را بدون اجازه من عقد کرده بود و خانم باردار بودن. درست میفرمائید من همیشه و همه جا در دسنرس بودم و خودم را فدای زندگی با ایشون کرده بودم و تا شش ماه بعد از تولد فرزند مشترکشون بازهم زندگی کردم و تمام شرتیط را پذیرفتم تا جایی که دیدم زیادی فداکاری میکنم و به جسم و شخصیتم بیش از حد توهین میشه و مجبورم شدم از اون آقا جدابشم.???? هر چند متاسفانه تجربه خیلی تلخی بود
1398/1/19 14:31  مدت زمان عضویت:245 روز
1
سلام ، خیلی ممنون از ویدیوهای عالی و آموزندتدن ، که بهترین راهنمای من در زندگیم هستش ،فقط کاش خیانتی در دنیا وجود نداشت ، کاش هممون می فهمیدیم چه بلایی سر دیگری می آوریم .
1398/1/12 00:38  مدت زمان عضویت:80 روز
0
عالی بود?
1397/12/21 00:11  مدت زمان عضویت:564 روز
0
عالی ممنون از راهنمایی های خوبتون ای کاش همه نسبت به خودشون و زندگیشون متعهد باشن،
1397/12/19 20:13  مدت زمان عضویت:248 روز
1
عالی مثل همیشه ممنونیم از شما خانم نصری عزیز
1397/12/1 22:10  مدت زمان عضویت:119 روز
0
سلام من باهمسرم بیش از9 سال زندگی کردم وبچه دارهم شدیم تا یکهفته قبل ازطلاق همه چی خوب بنظرمیرسید من محل کارم تاخانواده خودم وهمسرم خیلی فاصله داشت همسرم خواست به شهری که خانواده اش سکنی داشتند برودومن سرکارم بمانم فقط ماهی یکبارمرخصی بیام .البته من خیلی دوستش داشتم وبهمین دلیل هرچی خواست دراختیارش گذاشتم ولی بمن گفت یکی رودوست داره .وبدون اینکه من دردادگاه حضورداشته باشم رفت که رفت .من بعدازسه سال هنوزهم دوستش دارم .هنوزنفهمیدم چی شدکه ازفرزندش ومن جداشد.پسرم الان 10 سالشه ولی اصلایکبارهم بهش زنگ نزدومن فقط یکبارکه برای رجوع رفتم دیدمش ودیگه خبری ندارم .بمن بگین چی شدکه رفت .چرابه پسرش تماس نمیگیره
1397/12/1 14:29  مدت زمان عضویت:119 روز
0
خانم نصری جان.من خانمم و میخواستم ببینم خیانت همسرم چگونه شکل گرفته? البته خیانت جنسی بوده و نه عاطفی.که جوابم رو نگرفتم....
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1397/12/1 19:08  مدت زمان عضویت:564 روز
0
سلام دوست عزیز
موضوعی که مطرح کردید را نمیتوان با یک جمله پاسخ دارد.
برای آگاهی بیشتری از خودتان پیشنهاد میکنیم دوره زنان باهوش را شرکت کنید.
چنانچه علاقمند به تهیه این دوره بودید میتوانید با شماره تماس 02188915004 ارتباط برقرار کنید.
پیروز باشید
1397/12/1 14:05  مدت زمان عضویت:248 روز
0
بسیار عالی مثله همیشه.مرسی پریسا خانم
1397/12/1 12:19  مدت زمان عضویت:177 روز
0
باسلام وعرض تشکرازسرکارخانوم نصری عزیزکه خالصانه سعی دراگاهی نسل جوان وبانوان این سرزمین رو دارندمطالب بسیارارزنده س...ممنونم ازلطفتون???
1397/12/1 11:30  مدت زمان عضویت:119 روز
0
خيلي كاره سختيه،اما شدنيه و اگر بشه عاليه همون طوري كه گفتيد جلوي خيلي چيزهارو ميگيره. خيلي خوب و آموزنده بود ? واقعاً ممنونم??
1397/12/1 10:12  مدت زمان عضویت:127 روز
0
mamnon az zahamateton vaghean khoshhalam ba peyjeton ashna shoda kheylii harfaton komakam kardeh .mamnoon
1397/12/1 08:46  مدت زمان عضویت:119 روز
0
سلام،من با این مساله روبرو شدم،رشد کردم و باعث تحول در من شد،ولی طرف مقابل هیچ تغییری نکرد و اوضاع در حال حاضر اصلا خوب نیست ،احساس میکنم در یک منجلاب در حال غرق شدن و دست و پا زدن است،به هیچ طریقی هم نمی توانم کمک اش کنم، خودم هم خیلی غصه میخورم،نمی دانم تا چه موقع باید صبر کنم تا این زمستان تمام شود و بهار از راه برسد،اگر راهی می شناسید لطفا کمک کنید،سپاس
1397/11/30 23:18  مدت زمان عضویت:173 روز
0
با سلام و عرض وقت بخیر خدمت شما ، میشه لطفا بفرمایید چرا ویدئو هاتون که بصورت رایگان هیت واسه من دانلود میشه ولی پخش نمیشه ، من چند بار قبل تونستم ببینم ولی الان پخش نمیشه ????????
برنامه های مرتبط