شماره تماس پشتیبانی
02188915004

گرایش برخی از زنان به خشونت

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
درباره این برنامه

گاهی اوقات بعضی از دوستان در مورد خانم‌هایی که کمی خشن هستند سوالاتی از من می‌پرسند.

در این ویدئو قصد دارم در این مورد با شما صحبت کنم.

 

شرح سوال:

چرا برخی از زنان به خشونت گرایش پیدا می‌کنند؟

چه عواملی رو می‌توان در مورد خشونت زنان عنوان کرد؟

برای حل مشکل خشونت در زنان چه راه‌حل‌هایی وجود داره؟

 

در زنانی که به خشونت گرایش دارند ویژگیهای زنانه کمرنگ شده و ویژگی‌های مردانه‌اش رشد کرده. در مقابل احساسات و عاطفه نسبت به همسر و دیگران مقاومت می‌کند و بیشتر مثل یک مرد برخورد می‌کند.

اگر شما زنی هستید که درد و رنج فراوانی، در گذشته از خانواده و اطرافیان دریافت می‌کرده، که هر کدوم از اونها منجر به ایجاد خشم در شما شده‌؛ این خشم‌ها آرام آرام روی هم انباشته شده و شما رو تبدیل به زنی کرده که دیگه زن نیست.

زنی که با مردان سازگار نیست و دیگه دوست نداره خودش رو به مردان با حس لطافت و زنانگی نشان بده. ولی شما دوست دارید که زن باشید. شما آفریده شدید که عشق بورزید. شما آفریده شدید که محبت کنید. پس راه‌حل مشکل خشونت در من به عنوان یک زن چیه؟

برای دیدن این ویدئو مشترک شوید.

نمایش بیشتر
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!
با خبر شدن از ویدئوهای جدید

ثبت نظر و یا سوال

برای ثبت نظر ابتدا خود شوید.
1397/5/29 11:25  مدت زمان عضویت:219 روز
0
سلام ممنون پریسای نازنین بابت همه ی خوبی هایی که در حق مون کردین😍😍
فقط اینکه من تا بالا 90 درصد باهمسرم مشکلی ندارم و باهم خیلی خوشیم. ولی الان چند ساله به شدت از رفتار خانوادش مخصوصا خواهر و برادرش درامان نیستم. همیسه زخم زبان و توهین و قهر و کینه دارن. واصلا بامن خوب نیستن ومن فقط بخاطر همسرم سکوت میکنم. وچون همسرم از همشون کوچیکتره به اونا توهین نمیکنه یا پشتم در نمیاد فقط ارتباط شو با خواهر برادراش قطع کرده بخاطرم.
خلاصش اینه که هر هفته که خواهرش میاد خونه باباش همش الکی داد میزنه میخنده حرفای چرت وپرت و طعنه میزنه و... وچون خونه ی ما نزدیک پدرشوهرم هست ناخوداگاه این توهین ها رو میشنوم. واصلا نمیتونم تحمل کنم. اون حتی از شوهر خودش نمیترسه وبه خودش میباله که با زخم زبانش داره منو نابود میکنه. یااز باباش هم نمیترسه که من شکایشو پیش اونا ببرم. کادوهایی که قبلا براش خریده بودم تو آشغالی خونه مادرش گذاشته که ببنمو....خلاصه دارم روانی میشم ازکاراش و دقیقا یه ساله هر چه سکوت کردم نتیجه نگرفتم. وبه شدت حالم بده افسرده شدم.....لطفا زودتر جواب بدین منتظرم
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1397/5/30 10:56  مدت زمان عضویت:478 روز
0
سلام دوست عزیز اول اینکه ما باید باور داشته باشیم که هرکس مسئول کارهای خودش است نه دیگران اگر فردی در اطراف ما هست که رفتارش برای ما ازار دهنده است هیچ دلیلی ندارد که ما وظیفه خودمون بدونیم که رفتار او را اصلاح کنیم اگر نمیتوانیم باید از ان فرد فاصله بگیریم .شما باید ارتباطتون با خواهرشوهرتان با کمال احترام بسیار کم یا حتی قطع کنید مثلا اگر در یک مهمانی مشترک هستید به میزبان توضیح دهید که رفتار او برای شما قابل تحمل نیست و انجا را ترک کنید .وقتی کسی با شما مهربان نیست باید مثل خودش با او برخورد کنید همین هم باعث میشود در دراز مدت از او متوقع نباشید.
برنامه های مرتبط