شماره تماس پشتیبانی
02188915004

کلوپ دانشجویان هنر زن بودن

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
اطلاعات برنامه آموزشی
زمان برنامه 14:08
نوع برنامه ویدئو
تعداد قسمت 20
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!

پریسا نصری

مدرس این برنامه

عضو هیئت مدیره سازمان مردم نهاد خانواده موفق با همکاری استانداری تهران با هدف تحکیم بنیان خانواده
فعالیت در حوزه بالا بردن آمار ازدواج و پایین آوردن آمار طلاق
دارای 8سال سابقه ی مطبوعاتی و فرهنگی
مدیر روابط عمومی مجله روانشناسی شادکامی
مدیر اجرایی انتشارات فریور
عضو سرای روزنامه نگاران کشور

صفحه مدرس
درباره این برنامه

این کلوپ فقط ویژه بانوان می باشد، و از عزیزانی که دوره جامع را برای بانوی خودشان تهیه می کنند، درخواست میکنیم حتما به نام خود بانوی خود دوره را تهیه کنند که بتوانند از این کلوپ بهره مند شوند.


با توجه به اینکه حدود 8 سال است در حوزه راز و رمز موفقیت بانوان در حال تحقیق و پژوهش هستم،
روزهای اولیه ی شروع کارم، فکر نمی کردم اصلا این همه مسائل خاص در بانوان وجود داشته باشد که هیچ فضایی هم برای هم اندیشی و کمک به همدیگر وجود نداشت.
همین فکر بود که باعث شد دوره های توانمندسازی زنان را طراحی کنم و خیلی خوشحال هستم که بالغ بر 25 هزار نفر در این دوره ها شرکت کرده اند.
با توجه به اینکه همیشه به رفع مشکلات بانوان سرزمینم اهمیت می دادم، و این موضوع که خلاء در سیستم آموزشی و دوره های آموزشی وجود دارد، به این فکر افتادم تا فضایی را برای دانشجویان دوره های توانمندسازی زنان با عنوان زنان باهوش راه راه اندازی کنم.


به زندگی روزه مره تان نگاه کنید:
تا مشکلی در روابط زناشویی مان بوجود می آید، تازه تصمیم به رفتن به مشاوره می گیریم، تا راه حل هایی برای این مسائل بیابیم.
تا امروز یک جای معتبر که بشود مسائل اساسی زندگی مان را مطرح کنیم و راه حلی برای این مسائل بیابیم، در حوزه مسائل زناشویی ندیدم.


اطلاعاتی که امروزه کم و زیاد، غلط یا درست در گوشه کنار اینترنت و شبکه های مجازی پخش شده است که معمولا 99 درصد اشتباه و با موقعیت فردی هر فرد انطباق ندارد.
زنان باهوش، خرد جمعی دانش اموختگان دوره هنر زن بودن برای مسائل زناشویی و هنر زن بودن است که برای رسیدن به یک زندگی ارام و پر از عشق آماده سازی شده است.
زنانی که با آگاهی کامل، دوره های توانمندسازی خودشان را گذرانده اند و الان می خواهند به همنوعان خود کمک کنند تا یک زندگی شیرین را تجربه کنند.
این بخش از وب سایت را با عنوان کلوپ زنان باهوش نام گذاری کردم .
و در این بخش تمرکز بر راه حل ها و مکمل های آموزشی برای هر چه توانمندشدن زنان باهوش داریم.

در این کلوپ سه بخش وجود دارد:
1- پاسخ به سوالات دانشجویان: در این قسمت همه دانشجویان دوره میتوانند سوالات خود را درج کنند و دیگر دانشجویان با تمرکز بر مسئله موجود، راهکارهای اصولی خودشان را طبق آموزه های هنر زن بودن به دیگر زنان باهوش انتقال دهند.


2- گزارش پایانی دانشجویان: در این قسمت دانشجویان گزارش نهایی دیدن دوره را درج می کنند، و اینکه دوره هنر زن بودن برایشان چقدر موثر بوده است و چه آموخته هایی از این دوره بدست آوردند را در اینجا ذکر می کنند.
به دوستانی که گزارشات دیدن هر جلسه را در پارت آخر هر جلسه درج کنند و گزارش نهایی دوره را در این قسمت درج کنند، هدیه ای از طرف استاد نصری با عنوان دوره غیر حضوری ارتباط موثر در پروفایلشان درج می شود.


3- پاسخ ویدئویی و صوتی به سوالات مهم و پرتکرار: در این قسمت برخی سوالاتی که اهمیت بالایی برای یادگیری دیگر زنان باهوش دوره هنر زن بودن، توسط استاد پریسا نصری به صورت مستقیم پاسخ داده می شود.

این کلوپ به صورت مستقیم توسط استاد پریسا نصری پاسخ داده می شود.
همچنین این کلوپ فقط ویژه زنان باهوشی است که در دوره غیر حضوری هنر زن بودن شرکت کرده اند و از مفاهیم و مطالب این دوره استفاده کرده اند.

قابل توجه است، زنان باهوشی که به تازگی در دوره غیر حضوری هنر زن بودن شرکت کرده اند، ظرف 24 ساعت در این گروه قرار می گیرند، تا بتوانند از آموزه ها و همفکری های این گروه استفاده کنند.

نمایش بیشتر
جلسات این برنامه

پاسخ به سوالات دانشجویان

مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

درج گزارش و نظر در جلسات

00 ساعت و 05 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

گزارش پایانی دانشجویان

مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فایل شماره 1 ویژه دانشجویان

00 ساعت و 14 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

پاسخ شماره 1 دانشجویان

00 ساعت و 03 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

پاسخ 3- رفتار نادرست همسرم بعد از یک بحث

00 ساعت و 03 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

مکمل آموزشی: تعهد و واکنش در مقابل بی تعهدی

00 ساعت و 18 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

پاسخ 4 - کنایه حرف زدن همسر و بی مسوولیتی مرد

00 ساعت و 04 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

پاسخ 5 - مرد رفیق باز

00 ساعت و 02 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

پاسخ 5 - تعهد و واکنش در مقابل بی تعهدی

00 ساعت و 03 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

مکمل آموزشی: هنر زن بودن

00 ساعت و 41 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فایل صوتی - جلسه اول

02 ساعت و 15 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فایل صوتی - جلسه دوم

00 ساعت و 37 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فایل صوتی - جلسه سوم

01 ساعت و 43 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فایل صوتی - جلسه چهارم

01 ساعت و 26 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فایل صوتی - جلسه پنجم

01 ساعت و 20 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فایل صوتی - جلسه ششم

01 ساعت و 21 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فایل صوتی - جلسه هفتم

01 ساعت و 14 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فایل صوتی - جلسه هشتم

01 ساعت و 30 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فایل صوتی - جلسه نهم

01 ساعت و 01 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن
برنامه های مرتبط

ثبت نظر و یا سوال

برای ثبت نظر ابتدا خود شوید.
شیدا ...
1397/5/29 17:25
0
با سلام و خسته نباشید . من و دوستم با هم پکیج رو تهیه کردیم و سوال دوست من این است .
خانم نصری من یکسال و نیم پیش عقد کردم و بعد از اون متوجه شدم که نامزد من خیلی راحت یک سری مسائل رو دروغ میگه یا پنهان میکنه.در گذشته که باهاش حرف زدم توجیهش اینه که من وقتی میبینم کسی باهام لج میکنه دروغ میگم و خودمو خلاص میکنم که از اون زمان من با وجودی که متوجه دروغاش میشم لجبازی نمیکنم وسعی میکنم به روش هم نیارم و من نمیدونم این روش که به روش نیارم هم درسته یا نه ؟ یعنی وقتی باهاش با آرامش در مورد این مسئله صحبت میکنم توجیهات الکی میاره یا انکار میکنه یا سکوت میکنه یا اینکه میگه حق با توست یا اینکه بحث رو عوض میکنه و باز به کارش ادامه میده اگر هم به روی خودم نیارم که خیلی سخته ، من نمیدونم زمان هایی که دروغ میگه و من متوجه میشم چه رفتاری باید باهاش داشته باشم ؟ چیکار کنم که این دروغ گفتن رو ترک کنه ؟ مثلا جدیدترین مسئله ای که وجود داره اینه که ایشون گفتن میخوان واسه کارشون این آخر هفته رو برن ترکیه ( این در صورتیه که من چند وقت پیش ازشون خواستم که یک مسافرتی با هم بریم و ایشون گفتند که گرونه ماباید صرفه جویی کنیم و ...) و من از طریق دوستان و اطرافیانشون متوجه شدم که اینطور نیست و ایشون با دوستانشون میخوان برای گردش به ترکیه برن من فعلا به روش نیوردم که میدونم دروغ میگه ،بهش گفتم خب باهم بریم تو هم به کارت برس منم یه تفریحی کرده باشم میگه نه پول نیست من میخوام کم خرج برم واسه کار میرم تو بیای کجا و ... واقعا کلافه ام نمیدونم باید چیکار کنم ؟ ممنون میشم اگر راه حلی بدین که مشکل ما حل بشه
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1397/5/30 12:52
0
سلام دوست عززیز اعتماد جوهره زندگی زناشویی است و دروغگویی باعث شود اعتمادتان نسبت به یکدیگر سلب شود بهترین راه حل این است که به همسرتات احساس امنیت بدهید و شرایطی را فراهم کنید که او از راستگویی هراسی نداشته باشد به حای اینکه نسبت به دروغ حساس باشید تقویت رابطه عاطفی می تواند این هراس را از بین ببرد و امنیت لازم را به وجود اورد .اگر همدیگر را کمی ازاد بگذارید و اجازه دهید هر کدام ان طور که دوست دارید زندگی کنید بی شک به مرور تبدیل به دو ددست خواهید شد و دیگر لزومی به دروغ گفتن نیست .گفت گو یکی از راه حل ها است برای دروغگویی بهتر است حسابی فکر کنید و واکنش ها و حوابهای او را پیش بینی کنید بعد شروع به صحبت کنید در گفت و گو خود خط قرمزها و حد ها را برای م مشخص کنید و به مهسرتان بگویید در جه مواقعی جایز به دروغ گفتن نیست و شما او را بابت ان نخواهید بخشید صبر داشته باشید و به او فرصت جبران بدهید تا خوو را اصلاح کند اگر دروغگویی او تبدیل به یک عادت شده است او را نزد یک مشاور ببرید تا این موضوع حل شود .
سمیرا نصیری
1397/5/29 09:14
0
سلام خانم نصری عزیز من حدود هشت ساله که ازدواج کردم دو تا بچه دارم. شوهرم یه آدم فوق‌العاده عصبی هست. اوایل خیلی دست بزن داشت خیلی بد دهن بود که چندین بار منو زد که بدنم سیاه و کبود میشد و میرفتم قهر که میومد دنبالم برمیگشتم خونه. توو این چند سال هر مدتی با یه خانمی در ارتباط هست دلیلشو میپرسم میگه چون شغلم آزاده دارم باهاش کار میکنم. ولی میبینم پیامهایی که ردوبدل میکنن، تلفنهای طولانی دور از چشم من. دیگه خسته شدم. بعد از مدتی با این دعواش میشه دوباره یکی دیگه. خواهش میکنم بهم راهکار بدین. براش هیچی کم نمیزارم.
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1397/5/30 02:28
0
سلام دوست عزیز خیاتت مردان به این معنا نیست که دیگر عاشق همسرشان نیستند بلکه از وضعییت کنونی خود رضایت ندارند .خیانت معمولا در زمانی اتفاق می افتد که روال زندگیشان یکنواخت شده مخصوصا زوجینی که دارای فرزند هستند و عواطف انچنان که باید مورد توجه قرار نمیگیرد .مردها عاشق همسررخود هستند ولی نمیدلنند چگونه مشکلات رابطه شان را برطرف کنند برای همین برای پر کردن خلا به بیردن از ازدواجشان پناه میبرند .پس با او صحبت کنید و دلیل این کارش را از او سوال کنید شاید موردی باشد که شما از ان بی اطلاع هستید و یا اینکه او نمیداند که دارد خیانت میکند.پس ارامش خود را حفظ نمایید و با احترام از او سوال کنید.
F M
1397/5/28 22:38
0
سلام من چندتا سوال داشتم یکی اینکه من میدونم که حداقل چند درصد از گذشته من یا میشه گفت کلیات گذشته به فردم مربوط میشه و من میترسم که جزعیات رو بهش نگم چون پبش وجدان خودم حس میکنم دارم سرش کلاه میذارم اگه جزعیات راوابط قبلیم رو نگم میخواستم ببینم واقعا لازمه کارایی که با افراد قبلی میکردیم و عمیق بودن یا سطحی بودن رابطمون رو به همسرمون بگیم؟چه زمانی مناسبه واسه گفتن این مساعل مثلا بزارم قبل از عقد یا بزارم‌بعد عروسی بهش بگم؟و اینکه چجوری و با چه ادبیاتی بهش بگم که واقعا بدونه من از گذشته پشیمونم و چوب سادگیم و احساسات بچگانم رو خوردم و بهم اعتماد کنه و دیدش نسبت بهم منفی نباشه و بفهمه واقعا از گذشتم پشیمونم و منو ببخشه؟؟خواهش میکنم در این مورد راهنماییم کنین ممنون
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1397/5/30 02:15
0
سلام دوست عزیز اینکه جزئیات رابطه را بگویید نیازی نیست فقط میتوانید علت پایان دادن رابطه را بگویید کافی است و اگر کنجکاوی کرد محاسن رابطه فعلی را به او بگویید .شاید کاری در قبل کرده باشی که اشتباه بوده است لازم نیست در زمان حال ان را پس دهیم یا بخواهیم جبران کنیم در واقع ما نون کارهای قبلمان را نمیخوریم .وقتی از شما سوال میشود که قبل از این رابطه داستی یا نه از الفاظ استفاده نکنید و با او صحبت کنید و بگویید رابطه داشتم و این مدت طول کشیده است و به این علت تمام شده است و خیالت راحت که من در ذهنم هم این رابطه را تمام کردم .پس وارد جزئیات نشوید.
نگار مهدوی
1397/5/26 15:55
1
سلام.خوب هستید؟ببخشین من یه سوال برام پیش اومده که نمیدونم چیکارکنم .با یه پسری اشناشدم به مدت یک هفته که به علت وضعیت اقتصادی پیش اومده میدونم یکم دستس تنگه.ولی هرسری که میپرسه کجا بریم مجبورم بگم کافی شاپ.چون مجبورم بگم ماشینشم فروخته.الان این سوال برام پیش اومده که اگه بهش بگم میدونم دستت تنگه زیاد نریم بدعادت میشه یانه؟اگه هم نگم فکرمیکنه بی ملاحظه ام و درکم ضعیفه.ممنون میشم راهنماییم کنید
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1397/5/28 01:31
0
سلام دوست عزیز شما یک هفته بیشتر از اشناییتون نمیگذرد چطور تشخیص داده اید که وضعییت اقتصادی او چگونه است شما نباید خودتان را خیلی سطح پایین بگیرید درست است که باید شرایط طرف مقابل را در نظر بگیرید اما نه در این حد .سعی کنید طوری با او باشید و برخورد کنید که اگر رابطتان به ازدواج رسید از شما توقع نداشته باشد که هیچ خرجی برایتان بکند ‌.پس نه افراط کنید نه تفریط در رابطه خود تعادل را داشته باشید اجازه دهید انچه که باید انجام بدهد را انجام دهد
rozhin mohamadi
1397/5/25 22:51
0
سلام خدمت خانوم نصری عزیز و مشاوران خوبشون. جلسه هشتم رو هم دیدم و تکنیک فراموش کردن گذشته رو یادگرفتم و واقعا موثره. رازهای مردان رو یادگرفتم و شناسایی کردم که در همسرم کدومها هست و اینکه از این به بعد با شناخت این رازها در ارتباط با همسرم بهتر عمل کنم.
گله ها و شکایتهامو دیگه کنار میذارم و اوقات خودم و همسرمو دیگه با این گله ها تلخ نمیکنم. و بحث سیاست رفتاری هم خیلی برام جالب و مفید بود و تصمیم دارم منم از این به بعد از سیاست های رفتاری استفاده کنم و دل خانواده ی همسرم رو بدست بیارم تا روابطم با خانواده ی همسرم خوب بشه و خلاصه از سیاستهای رفتاری به بهترین نحو تو زندگیم استفاده میکنم چون نتیجه های لذت بخشی داره. و فهمیدم که برای برنامه ها و ارتباطمون حرف بزنیم و برنامه ریزی داشته باشیم. و اینکه مثل دلال ها به هم عشق نورزیم و خودکنترلی رو هم تو روابطمون همیشه رعایت کنم.
خیلی ممنونم از آموزشهای خوب و مفیدتون خانوم نصری عزیزم
N N
1397/5/25 15:40
0
سلام خانم نصری عزیز وقتتون بخیر من دختر 20 ساله ای هستم که بااستفاده از پکیج زنان باهوش به انتخاب خودم مطمئن تر شدم که دوست برادرم هست و من واقعا عاشق این آقا هستم و ایشونم به من علاقه دارن فقط بخاطر برادرم نمیتونن پا پیش بذارن چه برای خواستگاری چه برای آشنایی قبل از ازدواج چون ما یه سری باهم صحبت کردیم و من از سر بی تجربگی به یکی از دوستام گفتم و از طریق دوستم به گوش داداشم رسید و دعوای خیلی بدی شد جوری که برادر من رفته بود دمه مغازه پدر دوستش برای دعوا که زدیم زیرش جفتمون و اون ادمی که بهش خبر رو رسونده بود که اون اقام دوستش بود رو زده بود من واقعا دوست داداشمو خیلی دوسشدارم و نمیخوام برای دختر دیگه ای بشه یک عکس دیدم که فکر کردم دوستش ازدواج کرده حالم بد شد و دوستش میگفت اگه من بیام سمت تو به من میگن ناموس رفیقتو دزدیدی میشه شما بگید من چیکار میتونم کنم؟لطفا کمکم کنید
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1397/5/27 17:57
0
سلام دوست عزیز اینکه شما فرمودید اگر دوست برادر شما به خواستگاریتان بیاید میگویند ناموسش را دزدیده کاملا اشتباه است هر دختری میتواند خواستگاران زیادی داشته باشد حتی از اقولم و دوستان باشند .دوست برادرتان میتوانند از طریق خانواده خودشان اقدام کنند و با برادرتان صحبت کنند ک اجازه خواستگاری بگیرند .حتی ذکر کنند که با توجه به دوستی برادرتان خیال اسوده تری دارند چون شناخت بیشتر دارند.
زهرا بداغی
1397/5/23 14:41
0
سلام خسته نباشین ..من پکیج رو تهیه کردم و دارم استفاده میکنم خیلی خوبه ممنونم ازتون ..زهرا هستم و 22 سالمه و در کرمانشاه زندگی میکنم من یک مشکل بزرگ دارم که نمیتونم حلش نمیکنم واقعا خسته شدم و بریدم من یک سال نیم که با یک پسری آشنا شدم و رابط ما خیلی خوبه و هم دیگر رو دوستت داریم ما توی دانشگاه باهم آشنا شدیم از وقتی با این آقا آشنا شدم سریعی ب مادرم گفتم که در جریان باشه .اونم تا منو دید گفت ازت خوشم اومد و میخوام باهات ازدواج کنم و ب مادرش گفت چند باری هم من مادرشو دیدم و باهام رابط داریم .در کلا رابط ی ببین من و مادرشون خوبه خانواده ی مهربون و پراز عشق رو دارن چند بار این آقا اومد خواستگاری من ولی پدر من جوابشون منفیه و میگه ن .پدر من از همه چیز ایراد میگیره .این آقا لیسانس تربیت بدنی و درستش تموم شد و شروع ب کار کرد و مغازه گوشی فروشی زد میگه درآمدش خوبه ولی سربازی نرفت هنوز .ماشین داره و میخواد خونه ی بالای پدرشو بسازه .من میخوام با این پسر ازدواج کنم ولی خانوادم میگن ن دلیلشون الکیه و من قبول نمیکنم از ظاهر آدم ها تصمیم میکیرن و نظر میدن میگن چون پدرش سیاه من خوشم نمیاد میگن چون مادرشون این مانتو تنش بود خوشم نمیاد چرا پدرش مو نداره چرا .....و نمیگن که پسره خوبیه و اخلاق داره .خانوداه من فقط پول رو ببینن و میکن باید طرف قیافه داشت باشه .و از همه نظر عالی باشه .عاقا من نمیخوام کسی که بیاد خواستکاریم از همه نظر عالی باشه و پول دار باشه من این عاقا رو دوستت دارم و میخوایم باهم زندگیمون رو بسازیم ما این قدرت رو داریم که بتونیم روی پای خودمون باشیم .نمیدونم چرا خانواده ام ایقدر با من لج میکنن پدرم اصلا نظر من رو نپرسیده و اصلا با من حرف نزد خیلی ناراحت شدم رفتار پدرم واقعا بده .من نمیتونم چ کار کنم ؟ خسته شدم ما یک سال نیم که دوستیم و شرایطمون خیلی بده خانواده‌ام خیلی منو کنترل میکن و من آزادی ندارم .مادر پسره گفت هر کاری میکنه که من و ایمان ب هم برسیم چند بار زنگ زد خونمون و با مامانم حرف زد .خودش هم اومد با داداشم حرف زد ولی بی فایده بود .تورو خدا ب من کمک کنین ما واقعا هم دیگر رو دوستت داریم
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1397/5/24 14:42
0
سلام دوست عزیز قبلا پاسخ شما داده شده است .شما باید رضایت پدر خود را به دست اوریدو با او صحبت کنید .هیچ پدر و مادری نیستند که اینده فرزندشان برایشان مهم نباشد و تجربه هم ثابت کرده است که دلایل بزرگترها منطقی است .بازهم اگر شما اصرار به ازدواج با او را دارید از یکی از بزرگترهای فامیل کمک بگیرید تا با پدرتان صحبت کند .
لیلا نیک آزاد
1397/5/23 07:37
0
سلام خانم نصری من دقیق نمیدونستم سوال و مشکلم رو کجا باید بنویسم از این بابت اینجا تایپ کردم،من دوره شما رو گرفتم و دیدم و بسیار آموزنده بود من الان در ارتباطی هستم که طرف مقابلم رو خیلی دوست دارم اما همون اوایل آشنایی گفتن ما فقط دوستیم و آدم نباید برای خودش توهم سازی کنه خیلی تو ابراز احساسات حواسش هست و میگه نمیخوام قلب و احساستو نشون بگیرم آسیب ببینی و تو یه بحث احساسی که داشتیم اون همش استیکر خنده میفرستاد منم بهش گفتم با این کارت احساس میکنم احساستمو به تمسخر میگیری که ناراحت شدن و حرفی نزدن به نظر شما من باید چه کار کنم و آیا حرف بدی زدم
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1397/5/23 14:35
0
سلام دوسخ عزیز شما حرف بدی نزنید او با این رفتارش میخواهد توقع نداشتن را در شما ایجاد کند مثلا اینکه از او توقع نداشته باشید عاشقتان باشد یا اینکه به ازدواح با او فکر کنید شما سعی کنید در رابطه خود اگاهانه تر عمل کنید و نسبت به انتخابتان تجدید نظر کنید .
فاطمه رخشان
1397/5/22 20:54
0
Binam:
Binam:
سلام .ببخشید مزاحم شدم.فکرو خیال نزاشت .راستش من چهار روزه با همسرم بخاطر حاضر جوابی خودم دعوام شد باعث شد ک ایشون دست رومن بلند کنه و سر همین من از خونه گذاشتم رفتم بیرون.دوساعت بعد با وساطت خاهرم اومدم خونه منتها چون ب دختری ک خبر رسیده بهم شوهرم باهاش رابطه داره پیام دادمو بد گفتم و این دخترم ب داداشش ک دوست شوهرمه گفته بود و داداشه هم ب شوهرم زنگ زد ک جریان چیه.سر همین همسرم عصبانیتش بیشتر شدو بزور منو میخاست از خونه بیرون کنه اما ابجیم نزاشت منم ک نرفتم خودم.اینم دید نمیتونه بیرونم کنه گفت کاری میکنم باپای خودت بزاری بری و از اونشب یا مشروب یاتریاک. ک میدونه منو اینا اذیت میکنه میاره وسط خونه و میکشه یا میخور
خلاصه میخام ازتون بپرسم اگه امشبم خاست بساط پهن کنه من میتونم برم با ملایمت جلوشو بگیرم؟خوبه؟کوچیک نمیشم؟یا اون پرو نمیشه؟
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1397/5/23 14:22
0
سلام دوست عزیز او چون میداند که با این کارش باعث میشود شما ناراحت شوید انجام میدهد شما میتوانید با او با احترام و ارامش صحبت اگر موردی هست با صحبت کردن حلش کنید و اجازه ندهید با انجام کارهایی مانند مشروبات الکلی ودیا غیره زندگی را به کام خود تلخ کنید .هیچگاه این فکر را نکنید که اگر من جلوی کار او را بگیرم و یا پیش قدم شوم پررو میشود سعی کنید احترام و محبت را در زندگی فراموش نکنید .
mis toloie
1397/5/22 14:40
0
سلام و وقت به خیر
من یکبار دیگه هم سوالم رو فرستادم نمیدونم شاید نرسیده .سوالم این بود که من الان حدود 8 سال هست با شخصی در ارتباطم و خب توی این 8 سال بعد از دیدن فیلمها متوجه شدم اشتباه زیاد انجام دادم و ایشونم همیشه به خاطر مشکلات مالی میگن که امکان ازدواج نیست و دارن با شدت کار میکنن که به ایده آل مالی برسند .. اما قصدشون ازدواج هست و ما واقعا همو دوست داریم از طرفی برادر و پدر من بارها متوجه شدنو ما با وجود این بازهم همدیگه رو دوست داشتیمو ادامه دادیم و خب مجددا الان پدر من متوجه شده و من نمیدونم باید چه کار کنم ...چون تازه یاد گرفتم چجوری باهاش رفتار کنم و این محدودیت اجازه نمیده خودمو نشون بدم..نمیدونم بهش چی بگم ؟؟بگم بهش که یا بیا خواستگاری یا کلا کات؟؟ضمنا من 26 سالم هست ایشون 29 سالشونه..
الان با وجود این محدودیتها نمیتونم تغییرم رو بهش نشون بدم و رابطه ی ما کلا همش تلفنی و پیامکیه و دیداری نیست.لطفا راهنمایی کنید که چه کنم
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1397/5/23 13:33
0
سلام دوست عزیز بهتر است به این شیوه ادامه ندهید حق با پدر شما است با او صحبت کنید و حتما ذکر کنید پدرتان از این وضعییت ناراضی است .به او بگویید به خواستگاری بیایند اگر به هر بهانه ای مساله خواستگاری را قبول نکرد ادامه ندهید .
rozhin mohamadi
1397/5/21 01:13
0
سلام خدمت خانوم نصری و مشاوران عزیز. جلسه هفتم رو هم دیدم و عوامل زمینه ساز روابط فرا زناشویی رو شناسایی کردم و الان فهمیدم که چه عواملی زمینه ساز برای خیانت هستش تا اونها رو رفع کنم و دیگه تکرار نکنم. بخشش از موضع قدرت هم حس محکم و قوی بودن و خوبی رو به آدم میده. و اینکه متوجه شدم تلافی خوب که نیست، وضع رو هم بدتر میکنه. و ده روش جلوگیری از روابط فرا زناشویی بسیار کابردی و مفید هست و برام خیلی جالب اومد و دونستن این موارد خیلی خوبه چرا که هم اعتماد به نفس و هم آرامش درونی ما رو بیشتر میکنه. با دیدن هر دی وی دی، سطح آگاهی و معلومات همه ما خانوما هم بیشتر میشه و بابتش خیلی ممنونم ازتون خانوم نصری عزیزم.
سارا افخمی
1397/5/20 23:43
1
سلام وقتتون بخیر من با دوستم پکیجو خرید کردیم راضی هستیم سوال دوستم اینه که در رابطه دو سال هستن هر دو 24 ساله و رابطه جنسی در حد لمسی دارند الان که به صحبت های شما گوش داده فهمیده که اشتباه کرده و سوالش اینکه چه رفتاری باید انجام بده چه برخوردی چه دیالوگی استفاده کنه که در حد لمسی هم دیگه نباشه و فقط به سمت محبت و عاطفی کشیده بشه ،ممنون.
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1397/5/22 12:32
0
سلام دوست عزیز اینکه بخواهند یک روزه رابطه را به سمت دیگری بکشانتد زمان بر است دوست شما ابتدا هرگاه از او درخواست نیاز کرد انجام ندهد و قبول نکند و احساس نارضایتی خود را بیان کنند .اگر به این صورت ادامه دهند رابطه بعد از مدتی تمام خواهد شد .اگر هدف او ازدواج است اقدام کند در غیر اینصورت اجازه ندهند به این صورت از او سو استفاده شود .ممکن است روزهای اول او دلخور شود اگر هدف او ازدواج باشد قطعا اقدامی خواهد کرد .
زهرا رضایی
1397/5/20 12:08
2
سلام خانوم نصری عزیز ممنون بابت همه لطفتون من پکیج شما رو خریداری کردم نمی خوام زیاد حرفم و طولش بدم میدونم سرتون شلوغه من ی دختر بیست و یک ساله هستم که ی شکست عاطفی سختی خوردم پسری که منو واقعا مطمعن کرده بود منو واسه ازدواج می خواد گفت خانوادم دختر غریب قبول نمی کنن همین که منو ول کرد فرداش زن گرفت خیلی پشیمونم کاش با شما زودتر اشنا میشدم ولی دیگه کار از کار گذشته دیگه سعی کردم از طریق شما خودم و بسازم و الان ی پسری اومده میگه منو می خواد واسه ازدواج ولی اصلا رفتاراش اینو نشون نمیده من بهش فرست دادم که شناخت پیدا کنیم ولی اون اصلا دنبال شناخت من نیست فقط انتظار داره من مثل زنش باهاش برخورد کنم ی مشت سوالاتی می پرسه که من واقعا نمی تونم جواب بدم برام سخته هرچه بهش میگم الان موقعش نیست انگار ن انگار لطفا منو راهنمای کنین چکار کنم .
با تشکر فروان
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1397/5/20 17:27
1
سلام دوست عزیز به هیچ عنوان رابطه ای دیگر را قبول نکنید و اگر او میخواهد به این روش ادامه دهد ادامه ندهید او اگر شما را برای ازدواح میخواهد گفتن این قبیل سوالات و داشتن اینگونه رفتارها برای چیست ؟پس مطمعن باشید شما را برای مدتی میخواهد .پس به او بگویید اگر میخواهد به این شیوه عمل کند شما حاضر به ادامه دادن نیستید .