شماره تماس پشتیبانی
02188915004

کلوپ دانشجویان هنر زن بودن

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
اطلاعات برنامه آموزشی
زمان دوره 01:41
نوع برنامه ویدئو
تعداد قسمت 11
میخواهم مشترک شوم!
رایگان

پریسا نصری

درباره مدرس

عضو هیئت مدیره سازمان مردم نهاد خانواده موفق با همکاری استانداری تهران با هدف تحکیم بنیان خانواده
فعالیت در حوزه بالا بردن آمار ازدواج و پایین آورون آمار طلاق
دارای 8سال سابقه ی مطبوعاتی و فرهنگی
مدیر روابط عمومی مجله روانشناسی شادکامی
مدیر اجرایی انتشارات فریور
عضو سرای روزنامه نگاران کشور

صفحه مدرس

کلوپ دانشجویان هنر زن بودن

این کلوپ فقط ویژه بانوان می باشد، و از عزیزانی که دوره جامع را برای بانوی خودشان تهیه می کنند، درخواست میکنیم حتما به نام خود بانوی خود دوره را تهیه کنند که بتوانند از این کلوپ بهره مند شوند.


با توجه به اینکه حدود 8 سال است در حوزه راز و رمز موفقیت بانوان در حال تحقیق و پژوهش هستم،
روزهای اولیه ی شروع کارم، فکر نمی کردم اصلا این همه مسائل خاص در بانوان وجود داشته باشد که هیچ فضایی هم برای هم اندیشی و کمک به همدیگر وجود نداشت.
همین فکر بود که باعث شد دوره های توانمندسازی زنان را طراحی کنم و خیلی خوشحال هستم که بالغ بر 25 هزار نفر در این دوره ها شرکت کرده اند.
با توجه به اینکه همیشه به رفع مشکلات بانوان سرزمینم اهمیت می دادم، و این موضوع که خلاء در سیستم آموزشی و دوره های آموزشی وجود دارد، به این فکر افتادم تا فضایی را برای دانشجویان دوره های توانمندسازی زنان با عنوان زنان باهوش راه راه اندازی کنم.


به زندگی روزه مره تان نگاه کنید:
تا مشکلی در روابط زناشویی مان بوجود می آید، تازه تصمیم به رفتن به مشاوره می گیریم، تا راه حل هایی برای این مسائل بیابیم.
تا امروز یک جای معتبر که بشود مسائل اساسی زندگی مان را مطرح کنیم و راه حلی برای این مسائل بیابیم، در حوزه مسائل زناشویی ندیدم.


اطلاعاتی که امروزه کم و زیاد، غلط یا درست در گوشه کنار اینترنت و شبکه های مجازی پخش شده است که معمولا 99 درصد اشتباه و با موقعیت فردی هر فرد انطباق ندارد.
زنان باهوش، خرد جمعی دانش اموختگان دوره هنر زن بودن برای مسائل زناشویی و هنر زن بودن است که برای رسیدن به یک زندگی ارام و پر از عشق آماده سازی شده است.
زنانی که با آگاهی کامل، دوره های توانمندسازی خودشان را گذرانده اند و الان می خواهند به همنوعان خود کمک کنند تا یک زندگی شیرین را تجربه کنند.
این بخش از وب سایت را با عنوان کلوپ زنان باهوش نام گذاری کردم .
و در این بخش تمرکز بر راه حل ها و مکمل های آموزشی برای هر چه توانمندشدن زنان باهوش داریم.

در این کلوپ سه بخش وجود دارد:
1- پاسخ به سوالات دانشجویان: در این قسمت همه دانشجویان دوره میتوانند سوالات خود را درج کنند و دیگر دانشجویان با تمرکز بر مسئله موجود، راهکارهای اصولی خودشان را طبق آموزه های هنر زن بودن به دیگر زنان باهوش انتقال دهند.


2- گزارش پایانی دانشجویان: در این قسمت دانشجویان گزارش نهایی دیدن دوره را درج می کنند، و اینکه دوره هنر زن بودن برایشان چقدر موثر بوده است و چه آموخته هایی از این دوره بدست آوردند را در اینجا ذکر می کنند.
به دوستانی که گزارشات دیدن هر جلسه را در پارت آخر هر جلسه درج کنند و گزارش نهایی دوره را در این قسمت درج کنند، هدیه ای از طرف استاد نصری با عنوان دوره غیر حضوری ارتباط موثر در پروفایلشان درج می شود.


3- پاسخ ویدئویی و صوتی به سوالات مهم و پرتکرار: در این قسمت برخی سوالاتی که اهمیت بالایی برای یادگیری دیگر زنان باهوش دوره هنر زن بودن، توسط استاد پریسا نصری به صورت مستقیم پاسخ داده می شود.

این کلوپ به صورت مستقیم توسط استاد پریسا نصری پاسخ داده می شود.
همچنین این کلوپ فقط ویژه زنان باهوشی است که در دوره غیر حضوری هنر زن بودن شرکت کرده اند و از مفاهیم و مطالب این دوره استفاده کرده اند.

قابل توجه است، زنان باهوشی که به تازگی در دوره غیر حضوری هنر زن بودن شرکت کرده اند، ظرف 24 ساعت در این گروه قرار می گیرند، تا بتوانند از آموزه ها و همفکری های این گروه استفاده کنند.

نمایش بیشتر

دیگر قسمت های این برنامه: کلوپ دانشجویان هنر زن بودن

پاسخ به سوالات دانشجویان

مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

درج گزارش و نظر در جلسات

00 ساعت و 05 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

گزارش پایانی دانشجویان

مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فایل شماره 1 ویژه دانشجویان

00 ساعت و 14 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

پاسخ شماره 1 دانشجویان

00 ساعت و 03 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

پاسخ 3- رفتار نادرست همسرم بعد از یک بحث

00 ساعت و 03 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

مکمل آموزشی: تعهد و واکنش در مقابل بی تعهدی

00 ساعت و 18 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

پاسخ 4 - کنایه حرف زدن همسر و بی مسوولیتی مرد

00 ساعت و 04 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

پاسخ 5 - مرد رفیق باز

00 ساعت و 02 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

پاسخ 5 - تعهد و واکنش در مقابل بی تعهدی

00 ساعت و 03 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

مکمل آموزشی: هنر زن بودن

00 ساعت و 41 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن
دوره های مرتبط

نظر خود را درج کنید:

برای ثبت نظر ابتدا خود شوید.
سما آبان
1397/2/29 17:50
0
سلام.خانم نصری من قبلا هم این سوالو مطرح کردم ولی متاسفانه پاسخی نگرفتم.لطفا در مورد اون دسته از آقایونی که بسیار بددل و متعصب هستند هم راهکار بدید.به چه صورت باید برخورد کرد که این مشکل حل بشه ؟
متشکرم
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1397/2/30 08:16
0
سلام دوست عزیز واقعیت این است که شما به تنهایی از هیج راهکاری برای اصلاح صددر صد رفتار همسرتان نمی توانید بهره ببرید و این خصلت ا خواست و همکاری او قابل رفع است .یکی از بارزترین دلایل بددلی اضطراب است مثل اضطراب از دست دادن طرف مقابل .شما باید با شناخت زبان عشق او با روش خودش به وی عشق و محبت بورزید تا احساس امنیت و ارامش کند .با این کار به او اثبات میکنید که دوستش دارید و بهترین مرد در ذهن شماست و شما با او احساس خوشبختی میکنید .یکی دیگر از دلایل بددلی الگو برداری از اطرافیان و والدین است یعنی فرد یاد گرفته زنها قابل اطمینان نیستند و اگر مراقب نباشد ممکن است زندگیش به خطر بیوفتد برای خمین در زندگی و روابزتان با اقوام و دوستان از پنهانکاری و کارهای یواشکی اجتناب کنید چون باعث می شود که رفتار او بدتر شود .
آناهید حسن نیا
1397/2/23 13:44
0
باسلام حضورخانم نصری عزیزم وباتشکر از تمام زحمات ودلسوزیهایی که دارندونقش شون درزندگی من که باوجوداینکه بیست روزه دارم جلسه ی اول زنان قدرتمند رو کارمیکنم ولی حس میکنم زندگیم ورق جدیدی خورده ونورامیدی پیداشده که من ومشتاقانه به سمت خودش میکشونه .ایمان دارم خانم پریسای نصری عزیزم کارشونو باعشق انجام میدن که تونستن چنین تاثیرمهم وحیاتی درزندگی من ایجاد کنند روزی که چهره ی مصمم ومهربان ایشون ونبینم وصدای شیوا شونو نشنوم حس میکنم اززندگی وزیباییهاش دورشدم
یه سوال دارم درموردهمسرم ایشون فرزتداول خانواده شون هستن وبااینکه بیست وچهارسال اززندگی مشترکمون میگذره ولی مشکلی وجودداره که تواین مدت نتونستم حلش کنم خودم هم فرزنداول خانواده م هستم ودوتا فرزند دارم
مشکل حل نشده ی من اینه که همسرم به شدت نسبت به پدرومادرش حرف شنوی داره وازشون حساب میبره وحتی گاهی حس میکنم میترسه .بااینکه الان 47 سال سن داره ولی اولویت زندگیش توقعات وانتظارات مادرشه .همیشه حس عذاب وجدان نسبت بهشون داره ومتاسفانه مادرشوهرم هم آدم بسیار کنترل گروپرتوقعی هست .باوجوداینکه بچه هام بزرگ شدن ولی من هنوزازمشکل نفوذ ودخالت های مکررمادرشوهرم رنج میبرم الان دیگه بچه هامم ازاین اخلاق پدرشون به من شکایت میکنن
خانم نصری عزیزم به من کمک کنین وبگین چکارکنم
باتشکروآرزوی سلامتی وموفقیت روزافزون
پاسخ ها
پریسا نصری
1397/2/23 17:09
0
سلام عزيزم . ممنونم از لطف و اعتماد شما . اول از همه از دوره هنرزن بودن استفاده كرديد؟
ببينيد مردي كه از خانواده اش حرف شنوي داره لنگرگاه عاطفيش پدر يا مادر هست و بايد شما به لنگر گاه عاطفي همسرتون نزديك بشين. نزديكي شما به لنگرگاه عاطفي همسرتون باعث كمرنگ شدن لنگرگاه و قوي شدن شما ميشه. من در مورد اين مساله به طور كامل توضيح دادم عزيزم
زهره الف
1397/2/1 08:45
0
کیفیت تصویر
کیفیت صوت
فن بیان
جامعیت (پوشش کل سر فصل)
استفاده مفید از زمان
اشراف مدرس
سلام پریسا جون ،من خیلی اتفاقی تو یک گروه ویدئو شما رودیدم ،و تصمیم گرفتم دوره غیرحضوری هنر زن بودن رو بگذرونم،راستش من و همسرم در دوره دانشجویی باهم آشنا شدیم و ازدواج کردیم،15سال میگذره وما باتلاش خودمون فوق روتموم کردیم شغل مناسبی انتخاب کردیم،و خودمون کارفرما هستیم،ازنظرمالی تامین هستیم ،همه چیز خوب به نظر می رسه،اما احساس میکنم همسرم یه چیزهایی روار من پنهان میکنه ودروغ میگه،ازنظر مالی و وقت گذاشتن با هم چیزی کم نمیزاره،بدبین نیست،اما وقتی میاد خونه گوشیشو خاموش میکنه و....بااینکه طوری صحبت میکنه رئیسی هستش که کارمنداش ازش حساب میبرن ویا به مسائل اخلاقی پایبندی،اما من توگوشیش دیدم که برای کارمند خانمش اهنگ فرستاده،و باهم شخص اول صحبت میکنن و...
و مطمئن هستم همسرم اونجورکه می‌گه ووانمود میکنه نیست .وبیتعهد و دروغگو هستش من هنوز چیزی بهش نگفتم واین مسئله آزارم میده ،نمیدونم چه عکس العملی نشون بدم لطفا راهنمایی کنید
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1397/2/1 12:02
0
سلام دوست عزیز شماباید دوستانه با همسر خود صحبت کرده و ار او دلیل کارهایش را سوال کنید .و شماهم کاملا ارامش خود را حفظ کنید و به دور از هر تنش و بحثی موضوع را بیان کنبد.
پریسا نصری
1397/2/23 17:13
0
سلام عزيزم . ببينيد اينكه از روي يكسرس شواهد ضمني احساس كنيد همسرتون درحال لغزش هست دليل مستند و محكمي براي اين مورد نيست و يك مساله ديگه از نظر مردها خيانت انلاين خيانت محسوب نمي شه و چون در فضاي مجازي بار گناه كمتره راحت تر ارتباط ها ساخته مي شه چون از نظر مرد براي شما كم گذاشته نشده. در هر حال با چند دليل و شواهد غيرقابل اثبات نميشه زندگي رو به طور كامل زير سوال برد گلم . من به شما زهره ي نازنينم توصيه مي كنم پكيج هنر زن بودن رو ببينيد و بخش خيانت رو بيشتر در موارد دقت كنيد تا بتونيد همسرتون رو با قدرت و عشق حفظ كنيد.
زهرا رضوانی
1396/12/22 14:02
2
کیفیت تصویر
کیفیت صوت
فن بیان
جامعیت (پوشش کل سر فصل)
استفاده مفید از زمان
اشراف مدرس
سلام خانوم نصری عزیز طبق صحبت شما در قسمت سوم ویدیو تون که گفتین سه بار به همسرتون تماس داشته باسید در طول روز ما همیشه مشکل داشتیم سر این موضوع هر زمان ک من به همسرم زنگ میزنم یا جواب نمیده یا اگر بده میگه کار دارم زود بگو کارتو قطع کن یعنی طوری حرف میزنه ک عصبیت میکنه و دیگ حتی بعدیم ک میاد خونه نمیتونم باهاش ارتباط خوبی برقرار کنم بیشتر مشکل ایجاد میشه برام برا همین ترجیح میدم اصلا بهش زنگ نزنم لطفا راهنماییم کنین.ممنونم
پاسخ ها
پریسا نصری
1397/2/23 17:15
0
سلام عزيزم شما قرار نيست كه زنگ بزني و زماندار با مردت صحبت كني چون مردها در موقع كار تمام تمركزشون در كار هست و واقعا به همسرشون نمي تونن فكر كنن نه اينكه نخوان نمي تونن!!!
پس فقط كافيه كه بگي زنگ زدم صدات رو بشنوم مراقب خودت باش عزيزم خدا نگهدار. يعني زبان مختصر و مفيد
M H
1396/12/15 14:03
1
سلام فرشته نجات
اول اینکه به خاطر زحماتی که برای ما میکشید خیلی خیلی ممنون هستم
یه سوال دارم شاید مشکل خیلی از خانم ها باشه
اگه شوهرمان برای روز زن کادویی برای ما نخرید چکار کنیم
بیخیال باشیم یا نه برای حفظ شان خودمان حتما باهاش مساله رو مطرح کنیم که احتمالا آخرش به دعوا ختم خواهد شد
و بدتر از این که برای مادرش کادو بخره و برای من که زنش هستم هیچ
لطفا مثل همیشه روشنگر راه ما باشید
پاسخ ها
پریسا نصری
1397/2/23 17:17
0
سلام اگر مرديي براي همسرش كادو نخره دليل بر بي مهري مرد نيست اين مرد تربيت شده كه روز زن فقط مخصوص مادرشه نه زن ديگه ولي اين مساله رو شما بايد با سياست و تدبير حلش كنيد اينكه وقتي فرصتي پيش مياد از همسرتون بخواين براتون يك هديه حتي كوچيك بخره و وقتي كه اين كارو كرد كلي از خودت ذوق نشون بده. نياز هست زمان صرف بشه تا مرد ياد بگيره تنها زن زندگيش كه قابل قدرداني باشه صرفا مادرش نيست.
M H
1396/12/14 22:36
0
سلام فرشته نجات
اول اینکه به خاطر زحماتی که برای ما میکشید خیلی خیلی ممنون هستم
یه سوال دارم شاید مشکل خیلی از خانم ها باشه
اگه شوهرمان برای روز زن کادویی برای ما نخرید چکار کنیم
بیخیال باشیم یا نه برای حفظ شان خودمان حتما باهاش مساله رو مطرح کنیم که احتمالا آخرش به دعوا ختم خواهد شد
و بدتر از این که برای مادرش کادو بخره و برای من که زنش هستم هیچ
لطفا مثل همیشه روشنگر راه ما باشید
زهرا رضوانی
1396/12/6 16:50
0
سلام خانوم نصری عزیزقبل از اینکه توضیحات ام در مورد جلسه دوم بنویسم میخواستم ازتون بخوام که لطفا یک جواب هر چند کوتاه برام بفرستید که مطمعن بشم نوشته هام دستتون رسیده ممنونم.
در مورد جلسه دوم ویدیو هنر زن بودن راستش طرح واره ها یک مقدار پیچیده هستند و چون به صورت دقیق نتونستم برسی کنم ک جزء کدوم طرح واره هستم اون تست هایی ک گفتید هم داخل اینترنت سرچ زدم اما باز هم خودم نتونستم چیز واضحی ازش دریافت کنم فکر میکنم منو همسرم هر دو مابین طرح واره ایمن و چسبنده هستیم گرچه من قبلا به شدت چسبنده بودم اما مدت هاست ک روی خودم کار کردم و با کمک شما البته خیلی بهتر شده والبته روی همسرم تاثیر داشته .در مورد نیاز های کودکانه همسرم بسیار زیاد هستش و طی صحبت هایی ک باهاش داشتم میدونم ک ریشه در کودکیش داره چون خیلی محبت دریافت نکرده از خونوادش و مدام اون هارو از من میخواد مخصوصا عشق و احترام در مورد دومیش من کمتر براش این نیاز رو رفع کردم چون یک مقدار عصبی و پرخاشگره باعث میشه ک نتونم این کارو بکنم همیشه .و اما در مورد تشویق معمولا این کار رو انجام میدم اما نکات ریزی داشت ک شما بهش اشاره کردین و امیدوارم ممبعد بهتر این کار رو انجام بدم چون همیشه زندگی زنانی که باعث پیشرفت همسرشون شدن به شدت برام جالبه و اون زن هارو قلبا دوست دارم و خیلی علاقه دارم که خودم یکی از اون ها باشم و به شدت با صحبت های شما انرژی میگیرم در این باب .نیاز های ارتباطی رو در مورد اکثریتش خیلی کم انجام میدادم در قبل یا در مورد حمایت که انجام دادم اشتباهاتی داشتم مثل اینکه نظرم یا مخالفتمو خیلی با صراحت گفتم که الان متوجه شدم روشم اشتباه بوده .خیلی ازتون ممنونم خانوم نصری عزیز و امیدوارم این حس های قشنگی که بهمون میدید همش دوباره به خودتون و خونواده عزیزتون برگرده .لطفا جواب تکست ام رو بدید چون برام خیلی مهمه ک بدونم به دستتون رسیده یک دنیا ممنون .
پاسخ ها
پریسا نصری
1397/2/23 17:23
0
زهراي نازنينم خوشحالم كه دوره در زندگي شما تاثير گزار بوده گلم. موفق باشي
M H
1396/12/5 20:43
1
سلام پریسای عزیزم شما واقعا فرشته ی نجات زندگی من بودید بعد ده سال زندگی مشترک و با داشتن دو فرزند هر روز با همسرم مشکل داشتم بعد گوش دادن به دوره هنر زن بودن شما واقعا کل زندگی من متحول شده همسر بی احساس من الان کلی قربون صدقه ام میره واقعا طعم شیرین زندگی رو میچشم
پریسای عزیزم فقط یک موضوع منو آزار میده خواستم از شما کمک بگیرم خواهر شوهرم از اول زندگی همیشه سعی میکنه حرص منو در بیاره کارهایی میکنه و حرف‌هایی میزنه که منو ملتهب میکنه خیلی سعی میکنم به خودم تلقین کنم که شان من خیلی بالاتر از اون هست من استاد دانشگاه هستم واون به زن خانه دار ولی متاسفانه میتونه آرامش فکری منو به هم بزنه چون کارهاشو به قصد برای اینکه به من حرص بده انجام میده نمی دونم چطور واقعا از ته دل نسبت به کارهاش بی توجه باشم البته مادر شوهرم هم اکثرا باهاش همکاری میکنه
ازتون خواهش دارم بهم کمک کنید خیلی خیلی دوستتون دارم
پاسخ ها
پریسا نصری
1397/2/23 17:25
0
سلام عزيزم وقتي ادمها خودشون رو كمتر از شما مي بينن سعي مي كنن شما رو تحقير كنند و اين شما هستيد كه به ادمها و ميزان ازار رسانيشون به خودتون قدرت ميدين پس سعي كنيد به جاي قدرت دادن به افراد خودتون گوشتون قوي كنيد كه هر صدايي رو كه ازارتون ميده نشنوين
M H
1396/12/4 20:20
0
سلام پریسای عزیزم شما واقعا فرشته ی نجات زندگی من بودید بعد ده سال زندگی مشترک و با داشتن دو فرزند هر روز با همسرم مشکل داشتم مه بعد گوش دادن به دوره هنر زن بودن شما واقعا کل زندگی من متحول شده همسر بی احساس من الان ملی قربون صدقه ام میراث واقعا طعم شیرین زندگی رو میچشم
پریسای عزیزم فقط یک موضوع منو آزار میده خواستم از شما کمک بگیرم خواهر شوهرم از اول زندگی همیشه سعی میکنه حرص منو در بیاره کارهایی میکنه و حرف‌هایی میزنه که منو ملتهب میکنه خیلی سعی میکنم به خودم تلقین کنم که شان من خیلی بالاتر از اون هست من استاد دانشگاه هستم واون به زن خانه دار ولی متاسفانه میتونه آرامش فکری منو به هم بزنه چون کارهاشو به قصد برای اینکه به من حرص بده انجام میده نمی دونم چطور واقعا از ته دل نسبت به کارهاش بی توجه باشم البته مادر شوهرم هم اکثرا باهاش همکاری میکنه
ازتون خواهش دارم بهم کمک کنید خیلی خیلی دوستتون دارم
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1396/12/5 11:02
0
سلام دوست عزیز ممنون از توجهاتتون .شما میتوانید ارتباطتان را با افرادی که ازارتان میدهند را کمتر کنید همانطور که فرمودید انها در شرایطی نیستند که بدانند چگونه معاشرت کنند.
کیمیا محبی
1396/11/28 09:47
1
سلام.من 35سالمه و 8ساله که ازدواج کردم.که دوسال ازین8 سال عقد بودم.بعداز2سالی که همخونه شدیم همسرم ارووم ارووم روابط زناشوییشو با من کم کرد تا اینکه بطور کامل قطعش کرد.هربارم باهاش حرف زدم که ببینم مشکل من چیه گفت مشکل خاصی نیس،هرشب تا پاسی از شب سرش تو گوشیه و مدام داره با دخترهای دیگه ارتباط میگیره.انقد عصبی و پرخاشگره که حتی نمیتونم باهاش حرف بزنم.من دوره شما رو تهیه و گوش کردم.بور کنید خیلی از اونها رو تو این چند سال خودم رعایت میکردم.انقد الان افسرده و داغونم که امیدی به بهبود شرایط ندارم.لطفا کمکم کنید.ضمنا مسرم به هیچ وجه اهل مشاوره رفتنم نیس.
پاسخ ها
پریسا نصری
1397/2/23 17:28
0
سلام عزيزم اينكه همسرتون رابطه رو كم كرده بايد ببينيم علت اين در همسر شما چيي بوده. به چند دليل اين اتفاق ممكنه بيفته: ممكنه همسر شما فردي سرد مزاج باشه. ممكنه همسر شما ترجيح بده شما شروع كننده باشيد. ممكنه همسر شما از كيفيت ارتباط راضي نباشه. ممكنه همسر شما اضطراب و استرس ناشي از كار داشته باشه و ممكنه پاي فرد ديگري در تامين نيازها وسط باشه ولي اين احتمالات وجود داره و شما بايد ببينيد قضيه از چه قراره...
و اينكه واكنش شما به همسرتون چه بوده
زهرا رضوانی
1396/11/24 14:32
0
کیفیت تصویر
کیفیت صوت
فن بیان
جامعیت (پوشش کل سر فصل)
استفاده مفید از زمان
اشراف مدرس
سلام خانوم نصری عزیز .من دفترچه ای رو قرار دادم مربوط به همین کار که هرجلسه رو به صورت نت برداری از سخنان شما داخلش مینوسم و قسمت دیگه ای شو اختصاص دادم به مواردی از توضیحات شما که شامل خصوصیات خودم میشه و به صورت نمودار یا تشریح برای خودم تقسیم بندی کردم در حال حاضر قسمت و جلسه اول رو به صورت کامل گوش دادم دوبار دفعه اول فقط گوش میکنم و دفعه دوم نت برداری و نتیجه گیری .مواردی ک در جلسه اول بوده شخصیت های زنانه :من شخصیت امازون و مادر رو تقریبا زیاد دارم مخصوصا امازون گه گاهی مثل شخصیت مدونا هم عمل میکنم یعنی این همسرم هست ک در مورد بعضی مساعل کاریش خیلی دوس داره توضیح بده و منم نظری رو میگم اما بعد از صحبت های شما خیلی برام این نوع شخصیت جذاب شد ک خودم بتونم به همسرم از نظر فکری کمک کنم و مشتاق شدم ک این شخصیت رو در خودم تقویت کنم امیدوارم ک بتونم .در مورد زن معشوقه هم که میشه گفت20درصد شاید در وجود من باشه و خیلی برام سخت هست انجامش اما میدونم ک با ارامش فکرم و صحبت های دلنشین شما خود به خود این شخصیت در من ببشتر نمایان بشه امیدوارم.در مورد قوانین ذهنی فکر کردم ک من چه مواردی رو در ذهنم بیشتر دارم مثلا قانون ذهنی تضاد رو خیلی در خودم حس کردم که الان میتونم بهتر روش کار کنم و بیشتر به موارد مثبت فکر کنم در مورد خطاها سه مورد رو بسیار در شخصیتم دارم متاسفانه مقابله به مثل.خشم انفعالی .توهین کلامی و بیشتر این که روی اوردم به کلاس های شما دلیلش همین ها بود چون به شدت روی اعصابم تاثیرات مخربی داشت و احساس میکردم ک واقعا نیاز به کمک دارم تا بتونم ازین شرایط خودم رو نجات بدم چون همسرم هم دقیقا همین خصوصیات رو داره و هر دومون نمیتونستیم مثلا سر موضوعی باهم کنار بیایم صحبت هاتون در مورد دوران دوستی و زندگی مشترک هم خیلی دیدم رو باز کرد و اینکه به نظرم تمام این قسمت ها به هم وابسته اند و ما با بهبود هر کدومش خود به خود احساس میکنم بقیه رو هم میتونیم درست کنیم خیلی ممنون از وقتی که برای صحبت های طولانیم گذاشتید مچکرم.
پاسخ ها
پریسا نصری
1397/2/23 17:29
0
ممنون زهراي فعال و پرتوان و موفق باشيد
مهسا نقوی
1396/11/23 21:14
3
سلام استاد نصری عزیز
پکیچ هنر زن بودن رو گوش دادم.
خلاصه زندیگمو میخوام بگم. 38 سال سن دارم .21 ساله ازدواج کردم یه دختر 18 ساله و یه پسر 12 ساله دارم.
چند سالی پیش فهمیدم شوهرم بهم خیانت کرده . و زن دوم گرفته .خلاصه همه اون حرفهای که راجب خیانت گفتید همه رو حس کردم .سه چهار سال از روانشناس کمک گرفتم . هر چی فک کنید به نظرتون برسه برا حفظ زندگیم انجام دادم .شوهرم کوتاه نیومد. بهم گفت میتونی بمونی زندگی کنی میتونی بری بدون بچه ها ، تصمیم رو خودت بگیر .من هیچ وقت طلاقت نمیدم و همیشه با تو و اون زن که گرفتم میخوام بمونم.
الان یه سالی میشه تصمیم گرفتم بمونم و زندگی کنم .فقط به خاطر پولش همین
ما از همه نظر با هم بهمون خوش میگزره .
سوال ام این هستش .
حرفهای که راجب هنر زن بودن در این پکیج صحبت کردید همه رو من تو چند سال انجام دادم چون خیلی کلاس و پیش روانشناس رفتم و یاد گرفتم .و حالم کاملا خوب هستش . به نظرتون ادامه بدم تا تموم کنم ؟
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1396/11/24 08:53
0
سلام دوست عزیز با توجه به شرایطی که فرمودید و حال خوبی که دارید ادامه دهید .
ماندانا کورس
1396/11/19 22:43
0
سلام خانم نصری عزیز من تازه وارد زنان قدرتمند و ثروت ساز شدم من یک سوالی از شما داشتم که می خواستم بپرسم من علاقه مند به یک مرد شدم و هم این که خیلی دوستش دارم و هم این که قصد من ازدواج هست ولی سوالی که مطرح هست من چطور می توانم که احساساتم را به این مرد ابراز کنم ؟
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1396/11/21 09:38
0
سلام دوست عزیز شما نفرمودید که چه مدت است با این اقا اشنا شدید و تا چه مرحله ای پیش رفتید اما اگر ایشون از هر لحاظی موجه هستند میتوانید بفرمایید که خواستگاران زیادی دارید و خانوادتان اصرار به ازدواج شما را دارند اگر ایشون به شما علاقه مند باشند قطعا پیشنهاد ازدواج را میدهند