شماره تماس پشتیبانی
02188915004

کلوپ دانشجویان هنر زن بودن

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
اطلاعات برنامه آموزشی
زمان برنامه 14:08
نوع برنامه ویدئو
تعداد قسمت 20
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!

پریسا نصری

مدرس این برنامه

عضو هیئت مدیره سازمان مردم نهاد خانواده موفق با همکاری استانداری تهران با هدف تحکیم بنیان خانواده
فعالیت در حوزه بالا بردن آمار ازدواج و پایین آوردن آمار طلاق
دارای 8سال سابقه ی مطبوعاتی و فرهنگی
مدیر روابط عمومی مجله روانشناسی شادکامی
مدیر اجرایی انتشارات فریور
عضو سرای روزنامه نگاران کشور

صفحه مدرس
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!
درباره این برنامه

این کلوپ فقط ویژه بانوان می باشد، و از عزیزانی که دوره جامع را برای بانوی خودشان تهیه می کنند، درخواست میکنیم حتما به نام خود بانوی خود دوره را تهیه کنند که بتوانند از این کلوپ بهره مند شوند.


با توجه به اینکه حدود 8 سال است در حوزه راز و رمز موفقیت بانوان در حال تحقیق و پژوهش هستم،
روزهای اولیه ی شروع کارم، فکر نمی کردم اصلا این همه مسائل خاص در بانوان وجود داشته باشد که هیچ فضایی هم برای هم اندیشی و کمک به همدیگر وجود نداشت.
همین فکر بود که باعث شد دوره های توانمندسازی زنان را طراحی کنم و خیلی خوشحال هستم که بالغ بر 25 هزار نفر در این دوره ها شرکت کرده اند.
با توجه به اینکه همیشه به رفع مشکلات بانوان سرزمینم اهمیت می دادم، و این موضوع که خلاء در سیستم آموزشی و دوره های آموزشی وجود دارد، به این فکر افتادم تا فضایی را برای دانشجویان دوره های توانمندسازی زنان با عنوان زنان باهوش راه راه اندازی کنم.


به زندگی روزه مره تان نگاه کنید:
تا مشکلی در روابط زناشویی مان بوجود می آید، تازه تصمیم به رفتن به مشاوره می گیریم، تا راه حل هایی برای این مسائل بیابیم.
تا امروز یک جای معتبر که بشود مسائل اساسی زندگی مان را مطرح کنیم و راه حلی برای این مسائل بیابیم، در حوزه مسائل زناشویی ندیدم.


اطلاعاتی که امروزه کم و زیاد، غلط یا درست در گوشه کنار اینترنت و شبکه های مجازی پخش شده است که معمولا 99 درصد اشتباه و با موقعیت فردی هر فرد انطباق ندارد.
زنان باهوش، خرد جمعی دانش اموختگان دوره هنر زن بودن برای مسائل زناشویی و هنر زن بودن است که برای رسیدن به یک زندگی ارام و پر از عشق آماده سازی شده است.
زنانی که با آگاهی کامل، دوره های توانمندسازی خودشان را گذرانده اند و الان می خواهند به همنوعان خود کمک کنند تا یک زندگی شیرین را تجربه کنند.
این بخش از وب سایت را با عنوان کلوپ زنان باهوش نام گذاری کردم .
و در این بخش تمرکز بر راه حل ها و مکمل های آموزشی برای هر چه توانمندشدن زنان باهوش داریم.

در این کلوپ سه بخش وجود دارد:
1- پاسخ به سوالات دانشجویان: در این قسمت همه دانشجویان دوره میتوانند سوالات خود را درج کنند و دیگر دانشجویان با تمرکز بر مسئله موجود، راهکارهای اصولی خودشان را طبق آموزه های هنر زن بودن به دیگر زنان باهوش انتقال دهند.


2- گزارش پایانی دانشجویان: در این قسمت دانشجویان گزارش نهایی دیدن دوره را درج می کنند، و اینکه دوره هنر زن بودن برایشان چقدر موثر بوده است و چه آموخته هایی از این دوره بدست آوردند را در اینجا ذکر می کنند.
به دوستانی که گزارشات دیدن هر جلسه را در پارت آخر هر جلسه درج کنند و گزارش نهایی دوره را در این قسمت درج کنند، هدیه ای از طرف استاد نصری با عنوان دوره غیر حضوری ارتباط موثر در پروفایلشان درج می شود.


3- پاسخ ویدئویی و صوتی به سوالات مهم و پرتکرار: در این قسمت برخی سوالاتی که اهمیت بالایی برای یادگیری دیگر زنان باهوش دوره هنر زن بودن، توسط استاد پریسا نصری به صورت مستقیم پاسخ داده می شود.

این کلوپ به صورت مستقیم توسط استاد پریسا نصری پاسخ داده می شود.
همچنین این کلوپ فقط ویژه زنان باهوشی است که در دوره غیر حضوری هنر زن بودن شرکت کرده اند و از مفاهیم و مطالب این دوره استفاده کرده اند.

قابل توجه است، زنان باهوشی که به تازگی در دوره غیر حضوری هنر زن بودن شرکت کرده اند، ظرف 24 ساعت در این گروه قرار می گیرند، تا بتوانند از آموزه ها و همفکری های این گروه استفاده کنند.

نمایش بیشتر
جلسات این برنامه

پاسخ به سوالات دانشجویان

مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

درج گزارش و نظر در جلسات

00 ساعت و 05 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

گزارش پایانی دانشجویان

مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فایل شماره 1 ویژه دانشجویان

00 ساعت و 14 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

پاسخ شماره 1 دانشجویان

00 ساعت و 03 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

پاسخ 3- رفتار نادرست همسرم بعد از یک بحث

00 ساعت و 03 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

مکمل آموزشی: تعهد و واکنش در مقابل بی تعهدی

00 ساعت و 18 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

پاسخ 4 - کنایه حرف زدن همسر و بی مسوولیتی مرد

00 ساعت و 04 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

پاسخ 5 - مرد رفیق باز

00 ساعت و 02 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

پاسخ 5 - تعهد و واکنش در مقابل بی تعهدی

00 ساعت و 03 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

مکمل آموزشی: هنر زن بودن

00 ساعت و 41 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فایل صوتی - جلسه اول

02 ساعت و 15 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فایل صوتی - جلسه دوم

00 ساعت و 37 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فایل صوتی - جلسه سوم

01 ساعت و 43 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فایل صوتی - جلسه چهارم

01 ساعت و 26 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فایل صوتی - جلسه پنجم

01 ساعت و 20 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فایل صوتی - جلسه ششم

01 ساعت و 21 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فایل صوتی - جلسه هفتم

01 ساعت و 14 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فایل صوتی - جلسه هشتم

01 ساعت و 30 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فایل صوتی - جلسه نهم

01 ساعت و 01 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!
با خبر شدن از ویدئوهای جدید

ثبت نظر و یا سوال

برای ثبت نظر ابتدا خود شوید.
1398/1/28 01:58  مدت زمان عضویت:323 روز
0
سلام عزیزم لطفا من رو راهنمایی کنید که به چه صورت و کجا باید سوالم رو مطرح کنم مرسی
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1398/1/28 13:58  مدت زمان عضویت:505 روز
0
سلام دوست عزیز در قسمت نظرات مانند همین سوالی که پرسیدید میتوانید سوالتان را نطرح نمایید .وموفق باشید.
1398/1/27 18:05  مدت زمان عضویت:88 روز
0
سلام من مشکلمو دوباره تکرار میکنم و تقاضای کمک دارم🙏
من هردو پکیج شمارو به اتفاق چندنفر تهیه و استفاده میکنم.38 سالم و خانه دارم و 15ساله که ازدواج کردم و یک دختر10 ساله دارم بعلت اختلاف چندین ساله ام با شوهرم نخواستیم بچه دار بشم بعدااز ازدواج من برادرم با خواهر شوهرم ازدواج کرد اولین اختلاف اساسی منو شوهرم بعلت خاله زنک بازی همین خواهر شوهرم شروع شد که از آن ببعد اختلافات منو شوهرم شروع و حاد شد شوهرم فردی کم حرفیه و قبل از ازدواج به گفته خودش بعلت مشکل روانی دارو مصرف میکرد بین همین مشکلاتمون خیانت تلفنی ازش دیدم و ماهها بامن قهر میشه و خرجی منو نمیده ،مایحتاجمو تامین نمیکنه و اگر مریض بشم اهمیت نمیده و پول برای مراجعه به پزشک نمیده و اهل رفت و آمد خانوادگی هم نیست بطوری که هیچ کس جز پدرو مادر و خواهر و برادرانم که سالی یکبار برای عیددیدنی میان رفت وآمد ندارن! و این قضایا اصلا برای شوهرم مهم نیست اوایل خودم تنهایی با پدرو مادرم به مجالس میرفتم ولی الان دیگه هرجا خودش بره باهاش میرم درغیر اینصورت بیخیال میشم 2بار قهر کردم و رفتم خانه پدرم که بار دوم پدرم که دیگه از رفتارهای شوهرم خیلی کلافه و خسته شده بوداز شدت عصبانیت دعوای بزرگی رو درست کرد حتی منو برادرم(شوهر خواهرشوهرم که بالاتر گفتم) رو جلوی چشم شوهرم کتک زد در این دعوا پدرم چنان جو وحشت ناکی درست کرد که نتونستم از خودم دفاع بکنم بنابراین تسلیم شدم برگشتم منزل شوهرم و ایندفعه چیزی درست نشد هیچ بلکه بدتر شد وقتی باشوهرم صحبت میکردم که اون خانم کیه که تلفنی پیامک میدی و یا چرا اوضاع زندگی رو درست نمیکنی جواب میداد که تو لیاقتت همینه.خلاصله در تمام این 15 سال خیلی عذاب کشیدم و فقط بخاطر دخترم و زندگی برادرم همه چیز رو در سخترین شرابط تحمل کردم و میکنم(اینم اشاره کنم که متاسفانه خانواده شوهر از نظر عاطفی خیلی مشکلات دارن چون پدر و مادر شوهرم هم ماهها در منزلشون قهر میشدن و برخلاف خانواده مابین اعضای خانواده صمیمیت و محبتی نبوده) متاسفانه زن برادرم هم اصلا گزینه مناسبی برای برادرم نبود برادرم برخلاف مخالفت خانواده و فامیل بعداز ازدواج من وصلت کرد که الان زندگی اونا هم بدون مشکل نیست و برادرم میگه فقط و فقط بخاطر 3تا بچه م زنمو تحمل میکنم.
بعداز مدتی متوجه شدم که شوهرم دوباره با زنی ارتباط داره وقتی بهش گفتم قول داد که ادامه نده و این قضیه رو تموم کنه ولی هرچه زمان میگذره میبینم هیچ توفیقی نمیکنه بلکه بیشتر به کارش ادامه میده بدون اینکه اطلاعی از کارهاش داشته باشم مدام بیرون از خونه ست دیگه بریدم نمیدونم باید چیکار کنم از روشهای پکیجهاتون استفاده میکنم ولی متاسفانه شوهرم نمیخواد برای زندگیمون کاری بکنه وازطرفی به منم گفته هیچ وقت طلاقت نمیدم
بخاطر دخترم و بچه های برادرم سرکوب شدم و نمیتونم کاری بکنم
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1398/1/29 08:49  مدت زمان عضویت:505 روز
0
سلام دوست عزیز با توجه به صحبتهایی که فرمودید باید عرض کنم زندگی برادرتان به شما هیچ ارتباطی ندارد شما نمیتوانید متحمل دردها و رنجهای بسیار شوید پس بهنر است احساسات و عواطف را کتار بگذارید و قاطعانه با همسر خود صحبت کنید به او بگویید که تحمل کردن شما حدی دارد و شما همحق و حقوقی در زندگی او دلرید و خواسته های خودرا بیان کنید از او بخواهید رفتار خود را اصلاح کند اگر در این مدت اقدامی انجام نداد بهتر است ‌ به همراه او به یک مشاور مراجعه کنید ممکن است او هم حرفهایی برای گفتن داشته باشد نظر مشاور را هم برای ادامه دادن یا ندادن بخواهید و ان را عملی کنید .موفق باشید.
1398/1/21 13:42  مدت زمان عضویت:255 روز
0
سلام وقت بخیر ببخشید من برای بار دوم این سوالو مطرح کردم چون بار اول پاسخی به سوالم داده نشد میشه لطفا پاسخ منو بفرمائید
خانمی که شاغل هستش توی هفته زمانی که میخواد بره خونه مادرش مشکلی هست که خودش از سرکار بره و همسرش بعد اون بیاد ؟ من و همسرم تقریبا با هم و با اختلاف جزئی میرسیم خونه . میخواستم ببینم اشکالی به وجود میاد یا کار درستی نیستش که اگه تصمیم گرفتیم شام بریم خونه مادرم من از سرکار برم و همسرم بعد از یکی دو ساعت خودش بیاد ؟ این کار درستی هست یا نه ؟ یا حتما باید بیام خونه و بعد با هم بریم اونجا؟
پاسخ ها
سبا یعقوبی - مشاور سایت
1398/1/21 14:50  مدت زمان عضویت:329 روز
0
خانم عبادی عزیز با توجه به موضوعی که مطرح کردین و دغدغه ای که دارین باید به چند نکته توجه کنید
شما در طول هفته نهایتا قراره یک یا دوبار به خونه ی مادرتون برید که باید با توجه به شرایط کاری و زمانی خودتون و همسرتون و حساسیت های همسرتون با هم صحبت کنید و به توافق برسید که جز مواقعی که به اجبار باید با هم به خونه مادرتون برید، بتونید جدا از هم یا با اختلاف زمانی کوتاهی به اونجا سر بزنید البته باید دقت کنید که نظر و احساس همسر شما در این رابطه چیه و بهترین روش رفتن رو چطوری میتونید انتخاب کنیدتا مبادا دلخوری یا مساله ی جدیدی پیش بیاد چه برای خودتون و همسرتون وچه برای خانواده ی شما!باید این واقعیت رو پذیرفت که با وجود ترافیک و فاصله ی مکانی و زمانی و ساعت کاری شما و همسرتون ،گاهی اوقات برای جلوگیری از اتلاف وقت و انرژی خودتون هم که شده بهتره جدا به خونه ی مادرتون برید یا مثلا دریک نقطه به فاصله ی مناسب با هم قرار بزارید و از اونجا با هم ادامه ی مسیر رو برید.
موفق باشید
1398/1/20 10:10  مدت زمان عضویت:295 روز
0
سلام خسته نباشید ، من با همسرم 4 سال دوست بودیم و خیلی خیلی همدیگرو دوست داریم و الان عقد کردیم ، تو این 4 سال هیچی ازش ندیدم که نگران کننده باشه که خیانتی شده بهم ، الان 10 ماه از عقدمون میگذره من قبلا تو دوران دوستی از سر کنجکاوی گوشی همسرمو نگاه کردم و متوجه یه اسم شدم که وقتی بهش گفتم زنگ زد و پسر بود خیلی ناراحت شدم و از اون به بعد رمز گوشیشو اصلا به من نگفت و اصلا اجازه نداد که دیگه دست به گوشیش بزنم تا چند وقت پیش من دوباره رفتم سر گوشیش چون پیامه یکی از دوستامونو دیده بودم تو گوشیش که گفت راجب کار پیام داده بود ولی رفتم دیدم قبل عقدمون با اون خانم بیرون رفتن چند بار پیام احساسی ندیدم فقط در حد درد و دل بود و یه پیام دیگم از یه خانم دیگه دیدم که پیامهای ارتباط جنسی بود وبعد از چند روز این قضیه رو به همسرم گفتم خیلی خیلی شاکی شد که چرا دوباره گوشیشو نگاه کردم و گفت زندگیمون تموم شد و گفت من به تو خیانت نکردم اون خانمم قضیه ای داره راجب دوستام هست که ازش خواستم بگه نگفت الان باهم اشتی کردیم ولی رمز گوشیشو باز عوض کرده من خیلی حالم بده همش فکر میکنم بازم میخواد به کسی پیام بده یا با کسی بره بیرون همش زنگ میزنم ببینم کجاس،میخواستم برای اینکه بترسه که منو از دست بده یا برای جلب اعتماد من برم بگم بیا جدا بشیم ولی هنوز تصمیم قطعی نگرفتم گفتم شاید اینجوری در تکاپو بیوفته که اعتماد منو جلب کنه و بگه که دیگه چیزی نیست......تورو خدا لطفا بهم کمک کنید چیکار باید بکنم
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1398/1/21 07:33  مدت زمان عضویت:505 روز
0
سلام دوست عزیز بهتر است در یک وقت مناسب و با ارامش و احترام با او صحبت کنید و به او بگوییو زمانی که ازدواج میکنید دیگر نمیتوانید مورد خصوصی که همسر در جریان نباشد را داشته باشید یا اینکه من از محتوای گوشی شما بی اطلاع باشم تمام این مواردی که شما از او دیده اسد کاملا حق باشماست و او باید برای انها توضیحی داشته باشد .دوست عزیز تا زمانی که در دوران عقد هستید بهتر است این موضوع را حل نمایید اگر سوتفاهمی است برطرف شود یا توضیح قانع کننده ای را به شما بدهد در غیر اسن صورت پیشنهاد میکنم به یک مشاور مراجفه کنید و این موضوع را بررسی کنید حتما به همراه نامزدتان به مشاور مراجعه کنید .موفق باشبد .
1398/1/19 19:03  مدت زمان عضویت:88 روز
0
سلام
من دوبار سوالمو ارسال کردم ولی متاسفانه علیرغم انتشار جواب ندادی ممنون میشم اگر راهنماییم کنید
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1398/1/20 07:50  مدت زمان عضویت:505 روز
0
سلام دوست عزیز سوالی را که شما پرسیده اید محتوایش برای ما مفهوم نیست بنده متوجه نمیشوم لطفا محتوا را تغییر دهید و سوال را دقیق بپرسید .
1398/1/18 23:59  مدت زمان عضویت:147 روز
0
سلام من قبلا گفتم با یکی از همکارام تو رابطه هستیم و انشالله قراره هفته ی آینده برای اشنایی رسمی با خانواده بیان
ما تقریبا هیچ مشکلی با هم نداریم اما تو این چند ماه تقریبا سر یک همکار دیگمون درگیری داریم
این خانوم به شدت به پارتنر من آویزونه رابطشون شاید به شدت کاریه اما اونجا 7 تا مرد کار میکنن اما این خانوم دايم داره با پارتنر من صحبت میکنه سوال میپرسه اطهار نظر میکنه یا از روابط شخصیش صحبت میکنه با اینکه اقا اصلا دست از پا خطا نمیکنه و من کاملا بهش اعتماد دارم اما این رفتار منو به شدت حساس میکنه و من نمیتونم این ناراحتی رو کنترل کنم و اقا خیلی زود متوجه ناراحتی من میشه و من حس میکنم که این درگیریها ایشونو حساس کرده که نکنه من ادم شکاکیم و شاید فردا با خانومای فامیل هم همین مشکل رو داشته باشیم و زندگیمون تبدیل به جنگ شه و تقریبا میشه گفت دارم رابطمو از دست میدم نمیدونم باید چی کار کنم دقیقا
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1398/1/19 07:54  مدت زمان عضویت:505 روز
0
سلام دوست عزیز شما باید تکلیف خودتان را مشخص کنید که ایا به او اعتماد دارید یا نه اگر به او اعتماد دارید پس سعی کنید این رفتارها را تکرار نکنید اگر هم ندادید رابطه را تمام کنید .او نمیتواند به خاطر روحیات شما و حساس بودنتان دست از کار بکشد.اگر او نخواهد به طرف آن خانم برود و هیچ گونه رابطه احساسی بین انها وجود نداشته باشد شما با این رفتارهای خود کاری میکنید که او بع آن خانم گرایش پیدا کند .در حقیقت او درست حدس زده است شما با نزدیکتر شدن به او و رسمی شدن اشناییتان به خانمهای اطراف او بیشتر حساسیت نشان خواهید داد پس بهتر است این رفتارهای خود را ترک کنید اگر نمیتوانید خودتان و او را ازار ندهید.موفق باشید
1398/1/18 23:51  مدت زمان عضویت:88 روز
0
سلام خانم یعقوبی عزیز خسته نباشید و بی نهایت سپاسگزار از راهنمایی های ارزنده شمااساتید محترم
در خصوص تضاد در سوالات مطرح شده در پیج بنده بایدخدمتتان عرض کنم که ما سه نفری مشترکاهر دو پکیج شمارو تهیه کردیم که سه نفر در وضعیت متفاوت هستیم( مجرد ویا متاهل) و بایک پیج در سایت شما عضو هستیم و بناچار از یک کاربری استفاده میکنیم
1398/1/17 15:52  مدت زمان عضویت:76 روز
0
سلام همسر من بعداز هربحثی زنگ ميزنه به خانواده واونهاهم سریع میان وکوچکترین بحثی رو ربط ميده به تمام زندگی وهمه چیز رو زیر سوال میبره برای زنگ زدنش راههای مختلف انتخاب کردم من توپکیجی که تهیه کردم درسی دی شماره سه گفتين باید از حرفاي خودشون استفاده کنیم به خودشون برگردونيم تا اون کارش برای همیشه قیچی بشه اما چند راه رو رفتم ديگه نمی دونم چه کنم که برای همیشه این کار قیچی شه لطفا راهنمایی کنید که چه کار کنم
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1398/1/18 07:39  مدت زمان عضویت:505 روز
0
سلام دوست عزیز بهتر است در یک وقت مناسب و با کمال ارامش با همسر خود صحبت کنید و از او بخواهید هفته ای دوبار را برای گفتگو با یکدیگر اختصاص دهد و تمام صحبتهایی که در این دوجلسه هفتگی باهم میکنیم بین خودمان بمانددر این دو جلسه یکدیگر را ازاد بگذارید تا اگر انتقاد و یا پیشنهادی برای یکدیگر در داریدبتوانید به راحتی مطرح کنید این موضوع باعث میشود مشاجرات روزانه شما کمتر شود و او هم کمتر در مورد رابطتان با خانوادش تماس بگیرد .دوست عزیز سعی کنید از جدل کردن پرهیز کنید و در این دو حلسه با ارامش کامل درخواستهای خود را انتقال دهید فراموش نکنید برای بهتر شدن رابطه ابتدا از محسنات و کارهای مثبت او تشکر کنید و سپس انتقادهای خود را مطرح نمایید .موفق باشبد.
1398/1/17 12:41  مدت زمان عضویت:255 روز
0
سلام خسته نباشید من یک ماه هست سوال پرسیدم و منتظر جواب ما هستم پاسخی دریافت نکردم . میفرمائید دقیقا چه تایمی باید صبر کنم تا جواب سوالمو دریافت کنم ؟ 3 تا 4 روز که نه این سوال نه سوال قبلی را دریافت نکردم
پاسخ ها
سبا یعقوبی - مشاور سایت
1398/1/17 12:52  مدت زمان عضویت:329 روز
0
سلام خانم عبادی عزیز
تمامی سوالات شما پاسخ داده شده است
لطفا بعد از ورود به حساب کاربری خودتون در قسمت نظرات من سوالات خودتون و پاسخ های مشاورین رو مشاهده کنید
در صورتی که نتوانستید به راحتی دسترسی پیدا کنید با شماره ی
02188915004 تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند
موفق باشید
1398/1/17 09:32  مدت زمان عضویت:88 روز
0
سلام مجدد و عرض خسته نباشید خدمت شمااساتید محترم
من سوالمو پرسیده بودم ولی پیدا نکردم و پاسخی ندیدم
من 15سال است که ازدواج کردم باشوهرم 12 سال اختلاف سنی دارم بعداز ازدواج من برادرم با خواهرشوهرم ازدواج کرد خانواده شوهرم کمبودهای عاطفی زیاد دارن 4سال بعداز ازدواجم که دخترم تازه به دنیا امده بود خواهرشوهرم(زن داداشم) باعث دعوای بزرگی بین منو شوهرم شد واز آن زمان اختلاف بین منو شوهرم شروع شد و خواهرشوهرم خیلی دخالتها توو زندگیم داشت و رابطه منوشوهرم سرد شد طوری که شوهرمماهها بامن قهر میکرد حتی وقتی منزل رو ترک کردم و خانه پدرم امدم مادرشوهرم برای پادرمیونی بامادرم تلفنی صحبت میکرد خودش اعتراف میکرد که پدرشوهرم هم ماهها با مادرشوهرم قهر میکنه واین روال عادیه تووخانوادشون!خلاصه من باتمام سختی ها بخاطر دخترم تحمل کردم حتی متوجه خیانت شوهرم شدم که در حد تلفنی و پیامک بود و بهش اخطار داده بودم که اگر ادامه بده ترکش میکنم و خرجی منو نمیداد و به من میگفت تو لیاقتت همین زندگیه بار دوم که ترکش کردم و امدم خونه پدرم دعوای خیلی شدیدی راه افتاد و پدرم جلو چشم شوهرم منو برادرم که دامادشونه روحتی بایکیشون رابطه داره واین قضیه ناراحتم میکنه وقتی اونجا میرم نمیدونم باید برم اونجا یانه؟
الانم از رفتاراش احساس میکنم با خانمی توی آموزشگاه میرن باهم خیلی داغونم لطفا راهنماییم کنید منو برادرم بخاطر بچه هامون نمیتونیم اقدام قانونی بکنیم
پاسخ ها
سبا یعقوبی - مشاور سایت
1398/1/17 11:39  مدت زمان عضویت:329 روز
0
سلام دوست عزیز از کاربری شما چندین سوال پرسیده شده که هر کدام مرتبط با یک زندگی کاملا متفاوت از زندگی دیگه هست
چطور میشه که یک نفر هم مجرد باشه و شرایط ازدواج نداشته باشه اما بعد از چند روز از ناراحتی هایی که از طرف همسرش و خیانت همسرش داره سوال بپرسه؟ لطفا بصورت روشن و واضح سوالاتتون رو مطرح کنید تا مشاورین بتونن به شما پاسخ مناسبی ارئه بدن
برای مشاهده ی پاسخ مشاورین میتوانید از طریق لینک سایت به آدرس
https://www.parisanasri.com
وارد کاربری خودتون بشین و در قسمت پروفایل بخش نظرات من سوالات خودتون و پاسخ های مشاورین رو ببینید
موفق باشید
1398/1/17 09:13  مدت زمان عضویت:88 روز
0
سلام مجدد و عرض خسته نباشید خدمت شمااساتید محترم
من سوالمو پرسیده بودم ولی پیدا نکردم و پاسخی ندیدم
من 15سال است که ازدواج کردم باشوهرم 12 سال اختلاف سنی دارم بعداز ازدواج من برادرم با خواهرشوهرم ازدواج کرد خانواده شوهرم کمبودهای عاطفی زیاد دارن 4سال بعداز ازدواجم که دخترم تازه به دنیا امده بود خواهرشوهرم(زن داداشم) باعث دعوای بزرگی بین منو شوهرم شد واز آن زمان اختلاف بین منو شوهرم شروع شد و خواهرشوهرم خیلی دخالتها توو زندگیم داشت و رابطه منوشوهرم سرد شد طوری که شوهرمماهها بامن قهر میکرد حتی وقتی منزل رو ترک کردم و خانه پدرم امدم مادرشوهرم برای پادرمیونی بامادرم تلفنی صحبت میکرد خودش اعتراف میکرد که پدرشوهرم هم ماهها با مادرشوهرم قهر میکنه واین روال عادیه تووخانوادشون!خلاصه من باتمام سختی ها بخاطر دخترم تحمل کردم حتی متوجه خیانت شوهرم شدم که در حد تلفنی و پیامک بود و بهش اخطار داده بودم که اگر ادامه بده ترکش میکنم و خرجی منو نمیداد و به من میگفت تو لیاقتت همین زندگیه بار دوم که ترکش کردم و امدم خونه پدرم دعوای خیلی شدیدی راه افتاد و پدرم جلو چشم شوهرم منو برادرم که دامادشونه روحتی بایکیشون رابطه داره واین قضیه ناراحتم میکنه وقتی اونجا میرم نمیدونم باید برم اونجا یانه؟
الانم از رفتاراش احساس میکنم با خانمی توی آموزشگاه میرن باهم خیلی داغونم لطفا راهنماییم کنید منو برادرم بخاطر بچه هامون نمیتونیم اقدام قانونی بکنیم
1398/1/15 13:07  مدت زمان عضویت:117 روز
0
با سلام
شوهرم خیلی داخل جمع با خانمای دیگه گرم میگیره و شوخی میکنه و بگو بخند داره میدونه من حساسم اما بازم جلوم با دخترای فامیل که خونه مون میان بگو بخند داره بهش اعتراض که میکنم دعوا راه میندازه میگه که هنوز منو نمیشناسی من تو رو با هیچکس عوض نمیکنم بعد شبا دیر میاد خونه بهش که میگم میگه چون دلخورم بخاطر این حرفت من میترسم داخل ی شهر غریب و دور از خانوادمم هستم نمیدونم باید چکار کنم ...لطفا راهنماییم کنید
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1398/1/17 07:42  مدت زمان عضویت:505 روز
0
سلام دوست عزیز شما نباید به طور مستقیم این موضوع را به همسرتان مطرح میکردید در واقع با مطرح کردن و اعتراض او را از خود سرد کرده و به سمت خیانت سوق میدهید شما سعی کنید در جمعهای خانوادگی در صحبتها بیشتر مشارکت داشته باشید و علایق همسرتان را شناسایی کنید و بیشتر انها را به کار ببرید .سعی کنید سیاست به خرج دهید در مهمانیهایی که به حضور شما نیازی نیست حضور پیدا نکنید شیک پوشی و بالا بردن اطلاعات و توانایی های خود را فراموش نکنید شما باید طوری رفتار کنید که همسرتان توجه بیشتری را نسبت به شما داشته باشد .موفق باشید.
1398/1/14 16:27  مدت زمان عضویت:122 روز
0
ميشه سوال من رو بدون نام پخش كنيد وامشخصات من بالاي سوال نباشه
1398/1/14 16:26  مدت زمان عضویت:122 روز
0
سلام من بعد از جداشدن از همسراولم با فردي اشنا شدم وبه پيشنهاد خودشون صيغه محرميت خوانديم وايشون تمام مسئوليت خانه ودوفرزندم راتاحدود زيادي پذيرفت تا جاييكه يك طبقه از خانه پدري اش رادر اختيار ما گذاشت كه الان دوساله كه ساكن هستم وحالا نزديك به شش ماه است كه محرميت ما تمام شده ولي هربار به دلايلي سرباز ميزنند وتمديدنميكنن قابل ذكر است اين فرد دچار خود شيفتگي ميباشد ووسواس فكري واختلال روحي به دليل دوران كودكي اش دارد گاه فردي كاملا مهربان وگاه به شدت خشن وبهانه گير ميشوندو مرتب اعلام ميكنن كه من خودم با خودم تكليف ندارم نميتونم تمديد كنم
از طرف ديگر از دوستانش ميشنوم كه قادر به ادامه اين رابطه نيستن ولي وقتي من اعلام ميكنم بايد از اين خانه بروم به هم ميريزند واعلام ميكنن كجا ميخواهي بروي پول نداري ميخواي ارتباط با مردان بگيري تا تامينت كنند و اصلا راجع به مسائل مالي من حساسيت دارندو نگران من وبچه هايم
ولي از زبان دوستانش ميشنوم كه به انها گفته ادامه اين رابطه را نميخواهد به عبارتي نه راه پس دارم نه پيش
كنترل گر وحساس هستند وخيلي قهر ميكنند ناگفته نماند خردادي هستند وبا وجود همه خصوصياتي كه گفتم من خيلي دوستشان دارم ولي ارامش ندارم ونگران از دست دادنشان هستم نميدانم چه كنم لطفا مرا راهنمايي كنين كه چگونه دراين زندگي به ثبات وجايگاه برسم البته ايشون مراقبت از پدر نا ارام را هم به عهده دارند وبا كمال طلبي كه دروجودشان هست هم احساس خستگي دارند هم نگراني واسترس
من خيلي از زروشهاي شما كه در پكيج هست استفاده كردم ولي راجع به بحث كلي زندگي ام واقعا تنها هستم وهمفكري ندارم
ممنون از پاسخ تون
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1398/1/17 08:11  مدت زمان عضویت:505 روز
0
سلام دوست عزیز موضوع محرمیت در رابطه بسیار مهم است ایشون نمیتواند شما را در محاصره خودش قرار دهد و اجازه ندهد شما انجا را ترک کنید حتما با او صحبت کنید و بگویید فقط به شرطی حاظر به ادامه دادن رابطه هستید که محرمیت ببن شما وجود داشته باشد دست عزیز شما مسئول زندگی دو بچه هستید نباید ذهنیت انها را نسبت به خود تغییر دهید حتما باید رابطه ای که در ان قرار دارید قانونی باشد شما نمی دانید در اینده چه چیزی پیش می اید .اینکه او متولد چه ماهی است بیشتر از سه درصد تاثیر گذار نیست بیشتر به تربیت او بستگی دارد .شما از او بخواهید تا زمانی که محرمیتی بین شما وجود نداشته باشد حاضر به ادامه دادن و ماندن نیستید زمانی برای او تعیین کنید اگر در این مدت تکلیف شما را مشخص نکرد رابطه را تمام کنید .
1397/12/25 13:56  مدت زمان عضویت:36 روز
0
زن عموی نامزدم ب نامزد من پیشنهاد داده ونامزدم اومد بمن گفت وحتی پیم های زن عموش رو بمن نشون داد وحتی یکبار ک ب نامزدم زنگزده بود من کنار نامزدم بودم گوشی رو گرفتم وبهش اخطار دادم وگفتم ک بین منو نامزدم چیز مخفی وجود نداره وایشون بمن گفتن ک شما داری مزاحمت ایجاد میکنی وانکار کرد ومن اخطارم رو دادم وقطع کردم الان بعداز یک ماه دوباره ب نامزد من پیم داده الان من باید چیکار کنم نامزدم هر روز داره بمن میگ هرکاری تو بگی همونکار رو میکنیم الان من چه جوابی ب ایشون بدم واقعا سر درگمم لطفا کمکم کنین خواهش میکنم
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1397/12/27 09:35  مدت زمان عضویت:505 روز
0
سلام دوست عزیز ظاهرا زن عموی نامزد شما با نیت خاصی این کار را انجام میدهد بهتر است اگر امکانش ررا دارید خط همسرتان را عوض کنید .و در مورد این موضوع وارد بحث نشوید زمانی که نامزدتان به او پاسخی ندهند او هیچ کاری را نمیتواند از پیش ببرد با امکاناتی در گوشیهای فعلی وجود دارد شما میتوانید او را در بلک لیست قرار دهید.
برنامه های مرتبط