شماره تماس پشتیبانی
02188915004

کلوپ دانشجویان هنر زن بودن

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
اطلاعات برنامه آموزشی
زمان برنامه 14:08
نوع برنامه ویدئو
تعداد قسمت 20
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!

پریسا نصری

مدرس این برنامه

عضو هیئت مدیره سازمان مردم نهاد خانواده موفق با همکاری استانداری تهران با هدف تحکیم بنیان خانواده
فعالیت در حوزه بالا بردن آمار ازدواج و پایین آوردن آمار طلاق
دارای 8سال سابقه ی مطبوعاتی و فرهنگی
مدیر روابط عمومی مجله روانشناسی شادکامی
مدیر اجرایی انتشارات فریور
عضو سرای روزنامه نگاران کشور

صفحه مدرس
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!
درباره این برنامه

این کلوپ فقط ویژه بانوان می باشد، و از عزیزانی که دوره جامع را برای بانوی خودشان تهیه می کنند، درخواست میکنیم حتما به نام خود بانوی خود دوره را تهیه کنند که بتوانند از این کلوپ بهره مند شوند.


با توجه به اینکه حدود 8 سال است در حوزه راز و رمز موفقیت بانوان در حال تحقیق و پژوهش هستم،
روزهای اولیه ی شروع کارم، فکر نمی کردم اصلا این همه مسائل خاص در بانوان وجود داشته باشد که هیچ فضایی هم برای هم اندیشی و کمک به همدیگر وجود نداشت.
همین فکر بود که باعث شد دوره های توانمندسازی زنان را طراحی کنم و خیلی خوشحال هستم که بالغ بر 25 هزار نفر در این دوره ها شرکت کرده اند.
با توجه به اینکه همیشه به رفع مشکلات بانوان سرزمینم اهمیت می دادم، و این موضوع که خلاء در سیستم آموزشی و دوره های آموزشی وجود دارد، به این فکر افتادم تا فضایی را برای دانشجویان دوره های توانمندسازی زنان با عنوان زنان باهوش راه راه اندازی کنم.


به زندگی روزه مره تان نگاه کنید:
تا مشکلی در روابط زناشویی مان بوجود می آید، تازه تصمیم به رفتن به مشاوره می گیریم، تا راه حل هایی برای این مسائل بیابیم.
تا امروز یک جای معتبر که بشود مسائل اساسی زندگی مان را مطرح کنیم و راه حلی برای این مسائل بیابیم، در حوزه مسائل زناشویی ندیدم.


اطلاعاتی که امروزه کم و زیاد، غلط یا درست در گوشه کنار اینترنت و شبکه های مجازی پخش شده است که معمولا 99 درصد اشتباه و با موقعیت فردی هر فرد انطباق ندارد.
زنان باهوش، خرد جمعی دانش اموختگان دوره هنر زن بودن برای مسائل زناشویی و هنر زن بودن است که برای رسیدن به یک زندگی ارام و پر از عشق آماده سازی شده است.
زنانی که با آگاهی کامل، دوره های توانمندسازی خودشان را گذرانده اند و الان می خواهند به همنوعان خود کمک کنند تا یک زندگی شیرین را تجربه کنند.
این بخش از وب سایت را با عنوان کلوپ زنان باهوش نام گذاری کردم .
و در این بخش تمرکز بر راه حل ها و مکمل های آموزشی برای هر چه توانمندشدن زنان باهوش داریم.

در این کلوپ سه بخش وجود دارد:
1- پاسخ به سوالات دانشجویان: در این قسمت همه دانشجویان دوره میتوانند سوالات خود را درج کنند و دیگر دانشجویان با تمرکز بر مسئله موجود، راهکارهای اصولی خودشان را طبق آموزه های هنر زن بودن به دیگر زنان باهوش انتقال دهند.


2- گزارش پایانی دانشجویان: در این قسمت دانشجویان گزارش نهایی دیدن دوره را درج می کنند، و اینکه دوره هنر زن بودن برایشان چقدر موثر بوده است و چه آموخته هایی از این دوره بدست آوردند را در اینجا ذکر می کنند.
به دوستانی که گزارشات دیدن هر جلسه را در پارت آخر هر جلسه درج کنند و گزارش نهایی دوره را در این قسمت درج کنند، هدیه ای از طرف استاد نصری با عنوان دوره غیر حضوری ارتباط موثر در پروفایلشان درج می شود.


3- پاسخ ویدئویی و صوتی به سوالات مهم و پرتکرار: در این قسمت برخی سوالاتی که اهمیت بالایی برای یادگیری دیگر زنان باهوش دوره هنر زن بودن، توسط استاد پریسا نصری به صورت مستقیم پاسخ داده می شود.

این کلوپ به صورت مستقیم توسط استاد پریسا نصری پاسخ داده می شود.
همچنین این کلوپ فقط ویژه زنان باهوشی است که در دوره غیر حضوری هنر زن بودن شرکت کرده اند و از مفاهیم و مطالب این دوره استفاده کرده اند.

قابل توجه است، زنان باهوشی که به تازگی در دوره غیر حضوری هنر زن بودن شرکت کرده اند، ظرف 24 ساعت در این گروه قرار می گیرند، تا بتوانند از آموزه ها و همفکری های این گروه استفاده کنند.

نمایش بیشتر
جلسات این برنامه

پاسخ به سوالات دانشجویان

مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

درج گزارش و نظر در جلسات

00 ساعت و 05 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

گزارش پایانی دانشجویان

مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فایل شماره 1 ویژه دانشجویان

00 ساعت و 14 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

پاسخ شماره 1 دانشجویان

00 ساعت و 03 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

پاسخ 3- رفتار نادرست همسرم بعد از یک بحث

00 ساعت و 03 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

مکمل آموزشی: تعهد و واکنش در مقابل بی تعهدی

00 ساعت و 18 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

پاسخ 4 - کنایه حرف زدن همسر و بی مسوولیتی مرد

00 ساعت و 04 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

پاسخ 5 - مرد رفیق باز

00 ساعت و 02 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

پاسخ 5 - تعهد و واکنش در مقابل بی تعهدی

00 ساعت و 03 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

مکمل آموزشی: هنر زن بودن

00 ساعت و 41 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فایل صوتی - جلسه اول

02 ساعت و 15 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فایل صوتی - جلسه دوم

00 ساعت و 37 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فایل صوتی - جلسه سوم

01 ساعت و 43 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فایل صوتی - جلسه چهارم

01 ساعت و 26 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فایل صوتی - جلسه پنجم

01 ساعت و 20 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فایل صوتی - جلسه ششم

01 ساعت و 21 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فایل صوتی - جلسه هفتم

01 ساعت و 14 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فایل صوتی - جلسه هشتم

01 ساعت و 30 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فایل صوتی - جلسه نهم

01 ساعت و 01 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!
با خبر شدن از ویدئوهای جدید

ثبت نظر و یا سوال

برای ثبت نظر ابتدا خود شوید.
1397/7/25 00:20  مدت زمان عضویت:17روز
0
سلام خسته نباشین ممنون از راهنمایی خوبتون ک ب دردمون میخوره. شوهر من خیلی زود جوشه میخوام درمورد چیزی باهاش بحرفم بگم مثلا از فلان چیز ناراحتم .اصلا نمیزاره بحرفم فورا داد میزنه. ب خصوص درمورد خانوادش باشه. نمیدونم چیکا کنم چجوری بفهمونمش ک من زنتم دشمن خانوادت نیستم مشکل دارم بیا باهم بحرفیم. لطفا راهنماییم کنین
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1397/7/25 08:31  مدت زمان عضویت:319روز
0
سلام دوست عزیز اینکه شما چه زمانی و با چه لحنی خواسته تان را بیان کنید خیلی مهم است زمانی که همسرتان خسته است و یا تازه از سرکار برکشته است مناسب گفتگو با او نیست شما باید زمان مناسب را برای صحبت کردن با او انتخاب کنید ابتدا از زحمات و محبتای او تشکر کنید و بعد خواسته تان را بگویید.هیج گاه دز مورد خانواده او صحبتی نکنید که خشم او را یرانگیزید او حتما نسبت به خانواده اش حساس است و با این روش برخورد کردن به شما میفهماندکه دوست ندارد در مورد انها صحبتی کنید .پس دست از کلایه بردارید و اگر موردی هست که گفتن ان ضروری است میتوانید به صورت نامه یا پیام به او انتقال دهید .
1397/7/24 17:28  مدت زمان عضویت:2روز
0
سلام سی دی ها رو دیدم وشروع کردم به عمل کردن واستفاده از دیالگها چه دیالگهایی میشه استفاده کرد برای مردی که متاسفانه بهش خیانت جنسی کردم ودقیقا میدونه همه چیز رو بهش گفتم یک سال ونیم پیش وطلاق گرفتیم اما جدا زندگی نکردیم اون به من فرصت داد ومن نمیفهمیدم چه باید بکنم تا سی دی های خانم نصری رو دیدم کارها ودیالگهایی که مرهم به قول خودش جام شکسته ی احساسش بشه چی هست؟خیلی از کارهایی که تو سی دی گفته کردم وخوب بوده میدونم باید استمرار داشته باشه اما برای جلب اعتمادش وبرگردوندن گرمای قبل به رابطه چه کنم یه پسر 7ساله دارم وهمسرم خیلی بچه دوست داره ایا براش بچه بیارم ؟
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1397/7/24 22:24  مدت زمان عضویت:319روز
0
سلام دوست عزیز متاسفانه کاری که نباید بشود صورت گرفته و عدم اعتماد به وجود امده ..شاید اگر یک اقا به همسرش خیانت کند خانم او را ببخشد اما زمانی که یک خانم به همسرش خیانت کند هیچ گاه اقا نمیتواند او را ببخشد پس شما نمیتوانید انتظار این را داشته باشید که با چند جمله او را یتوانید به زندگی برگردانید پس باید به او فرصت دهید اگر او بتواند این موضوع را فراموش کند حتما از شما میخوااهد به زندگی برگردید پس صبر کنید و حتما اگر گفتگویی با او داشتید به او بگویید که از کاری که انجام داده اید پشیمان هستید .
1397/7/23 16:10  مدت زمان عضویت:186روز
0
سلام خسته نباشید
من پکیج رو تهیه کردم و دارم ازش استفاده میکنم ازتون خییییلی ممنونم بابت کمک های بی دریغتون.
من پنج ماهه که عقد کردم با پسری که خیلی مهربون ،دلسوز ،با درک و فهمیده بود ،ایشون به خاطر شرایط خاصشون که پدر و برادرشون فوت کردن گفتن که باید نزدیک مادرشون زندگی کنیم که هواشونو داشته باشن و منم قبول کردم اما از وقتی ازدواج کردم مادر شوهرم شدیدا وابسته شده به همسرم و همه جا باهاشون هستن و زیاد هم دخالت میکنن که چیکار کنیم یا کجا بریم و لحظه ای ما رو تنها نمیذارن ،متاسفانه چون مدت کمتر از دوساله که عزیزانشون رو از دست دادن شدیدا همسرم هم کوتاه میان و هیچ صحبتی با مادرشون نمیکنن و کاملا راضی هستن از این قضیه ،میدونم بعد از عروسی بدتر هم میشه چون الانم ما هیچ ازادی نداریم و مدام درگیرم که چرا مادرشون انقدر دخالت میکنن و چون من زیاد اینو گفتم به همسرم که یه جاهایی تنها باشیم یا چرا مادرشون دخالت میکنن الان از هم دور شدیم و اصلا حرف همو نمیفهمیم انگار و سریع گارد میگیرن ،حتی نمیشه با مادر شوهرمم منطقی صحبت کنم،ممنون میشم که راهنماییم کنید ،واقعا نمیدونم باید چه رفتاری داشته باشم ،یک دنیا سپاس
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1397/7/23 22:22  مدت زمان عضویت:319روز
0
سلام دوست عزیز شما در حال حاضر دوران عقد را بسر میبریدباید بتوانید مستقیم و بی واسطه با مادر شوهرتان گفتگو سازنده داشته باشید لازمه اش رفتار جرات ورزانه است اینکه در کمال احترام و با مهربانی اما با صرلحت بگویید که از کدام رفتارهایش ازار میبینید .قرار نیست او را عوض کنید اما با این گفتگو میتوانید دست کم به او این پیام را منتقل کنید که اگر از او فاصله گرفتید دلیلش رفتارهای خود او است .توصیه میکنم احترام او را داشته باشید و هیج گاه از رفتار مادر شوهرتان به همسرتان شکایت نکنید چون فقط رنج و ناراحتی همسرتان را تشدید میکنید .
1397/7/23 14:41  مدت زمان عضویت:76روز
0
سلام عزيزان خسته نباشيد من از اويل مهر تا كنون منتظر جواب سوالم و راهنمايي شما هستم سوالم وضعيت من با اين خانمهاي اخير كه شوهرشون زير بار خيانتشون نميره فرق داره من شوهر خود را با زن بيگانه در منزل خودم ديدم راهنمايي كنيد من چطور اين شوك را كه هنوز خودمم باورم نشده طوري مديريت كنم كه هم از لحاظ روحي اسيب نبينم و هم همسرم هيچ وقت فكر تكرار به سرش نزنه. اگه سوالم به دستتون رسيده باشه من بخاطر دو فرزندم و همچنين احساس ندامت همسرم موندم قابل ذكر است كه چندروزي است كه همسرم حالت افسردگي دارد تا حدي كه در اين چند سال گريه اش را نديده بودم ولي به محض اينكه من بطور غير مسقيم گناهش را به رخش ميكشم شديدا گريه ميكنه و ميگه كاش جرّأت خودكشي داشتم خودم هم از خودم خسته شدم.
پاسخ ها
سبا یعقوبی - مشاور سایت
1397/7/23 14:57  مدت زمان عضویت:144روز
0
سلام دوست عزیز
شما در تاریخ 9 مهر فقط این سوال را مطرح کرده اید؟
سوال من اين است با اين اتفاقاتي كه افتاده صلاح هست كه با اين مرد زير يك سقف باشم؟!
هیچ سوال دیگ ای در بخش نظرات برای کاربری شما وجود ندارد! همیشه خراب کردن راحت تر از ساختن است اما
با توجه به اتفاقی که افتاده شما یا باید بتوانید بخاطر عشق به فرزندان و نگه داشتن زندگیتان همسرتان را کاملا ببخشید و دست از نیش و کنایه زدن بردارید تا آرامش خانواده ی خود را حفظ کنید و به فکر بهتر شدن رابطه ی خود با همسرتان باشید
یا بتوانید تصمیم جدی تری برای زندگیتان بگیرید. موفق باشید
1397/7/22 22:11  مدت زمان عضویت:19روز
0
سلام خانم نصری عزیز من چیکار باید بکنم من شوهرم هر دفعه دنباله یه نفره واقعا من چیکار کنم میره دنباله یکی چند سال باهاشه خرجش میکنه عشق و حالشو میکنه مهمونی پارتی دورهمی مسافرت اخر هفته هاش با رفیقاش دخترا شمال منو این بچه هیچ. بعد منو تا سر کوچه نمیبره یعنی تو محلمون کسی منو با این ندیده که بگه این شوهرته. هر جا میخوام برم خودم و این بچه خسته شدم نمیدونم چیکار کنم ما فامیلم هستیم منم نمیخواد از دست بده 16 ساله ازدواج کردم همش همین تا با کسی نیست خوبه وقتی با کسی هست دوباره بهشم میگم به هیچ عنوان نمیپذیره میگه من کاری نکردم من نبودم و فحشای خیلی رکیکی به منو خانوادم جلوی این بچه 12 ساله میده‌ و نمیدونم میخوام طلاق بگیرم ولی دستو دلم به طلاق نمیره. کمکم کنید واقعا اذیت میشم ولی اون عینش نیست یه جوری منو راضی کنید ازش بدم بیاد مسر به طلاق شم. ممنون میشم کمکم کنید چون اصلا حالم خوب نیست
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1397/7/23 08:22  مدت زمان عضویت:319روز
0
سلام دوست عزیزبعضی مواقع خانمها با سکوت و در واقع ابرو داری راه را برای مرده خیامتکار باز میکنند .سکوت و برقراری ارامش خوب است اما هرچیزی جای خودش را دا رد چرا باید اجازه دهید او به راحتی خیانت کند .خیانت او نشانه این است که ازدواج شما از قبل مشکل داشته است .رابطه نامشروع یک شوهر خیانتکار این است که است که او یا راضی به این ازدواج نبوده یا اینکه بعد از ازدواج رفتارهای شما او را هدایت به خیانت کرده است یا اینکه از قبل به این روش زندگی کرده است .اگر میخواهید از این موضوع خودتان را رها کنید با او صحبت کنید و علت کارهایش را جویا شوید به او بگویید دوست دارید با او زندگی کنید اما نه با این روش چون حق زندگی مشترک را از شما گرفته است اگر میخواهد به این روش ادامه دهدمنزل را ترک کند و شما هیچ عذری را نمیپذیرید .شوهرتان با خیانت کردن و دروغ گفتن به شما حق زندگی مشترک با شما را در مقام همسر و عضوی از خانواده از دست داده است شاید این برخورد شما او را از خواب غفلت بیدار کند و بتواند حقیقت را ببیند .
1397/7/22 21:56  مدت زمان عضویت:19روز
0
سلام جواب منو نمیدین
1397/7/22 10:46  مدت زمان عضویت:19روز
-1
سلام خانم نصری جان مردی که هر چند سال با بکی هستش م میگه من نبودم من نکردم میره مسافرت و هر جا دلش بخواد با منم هیجاه نمیاد و نمیخواد منم از دست بده چی هست و یه ادم بد دهن که وقتی بهش میگم لجش میگیره و فوحشای رکیکی جلوی این بچه ی 12 ساله پسر میده دوباره به کاراش ادامه میده من باید چیکار کنم تو این زندگی ممنون میشم جواب بدین چون واقعا گیر کردم
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1397/7/22 13:14  مدت زمان عضویت:319روز
0
سلام دوست عزیزبعضی مواقع خانمها با سکوت و در واقع ابرو داری راه را برای مرده خیامتکار باز میکنند .سکوت و برقراری ارامش خوب است اما هرچیزی جای خودش را دا رد چرا باید اجازه دهید او به راحتی خیانت کند .خیانت او نشانه این است که ازدواج شما از قبل مشکل داشته است .رابطه نامشروع یک شوهر خیانتکار این است که است که او یا راضی به این ازدواج نبوده یا اینکه بعد از ازدواج رفتارهای شما او را هدایت به خیانت کرده است یا اینکه از قبل به این روش زندگی کرده است .اگر میخواهید از این موضوع خودتان را رها کنید با او صحبت کنید و علت کارهایش را جویا شوید به او بگویید دوست دارید با او زندگی کنید اما نه با این روش چون حق زندگی مشترک را از شما گرفته است اگر میخواهد به این روش ادامه دهدمنزل را ترک کند و شما هیچ عذری را نمیپذیرید .شوهرتان با خیانت کردن و دروغ گفتن به شما حق زندگی مشترک با شما را در مقام همسر و عضوی از خانواده از دست داده است شاید این برخورد شما او را از خواب غفلت بیدار کند و بتواند حقیقت را ببیند .
1397/7/19 23:34  مدت زمان عضویت:161روز
0
سلام.خداقوت. پریسا نصری عزیزم و مشاورین عزیز خواهش میکنم کمکم کنید، بالاخره همسرم منزل مستقل گرفت و من برگشتم سر خونه زندگیم. اما حالا همسرم سر یه حرف کوچیک از زبان مادرم که بی منظور هم بوده، دلگیر شده و میگه من دیگه خونه پدرت نمیام و الان دو هفته هست که خونه پدرم نیومده و هرکاری هم کردم و هرچی هم گفتم بی منظور بوده باز میگه دوس ندارم خوشم نمیاد و نمیام. دیگه نمیدونم باید چیکار کنم، حالم گرفته شده،آخه من میخواستم یه زندگی جدید و عالی رو شروع کنیم و زندگیم رو به سمت خوشبختی عمیق جلو ببرم. اما حالا همسرم مانع جلو راهم میزاره و حتی من گفتم اگه اینطوریه منم خونه پدرت نمیام، اونم گفت باشه نیا. من با وجود این که مادر همسرم خیلی زخم زبون میزنه اما بازم خونشون میرفتم بخاطر همسرم اما اون حاضر نیست بخاطر من خونه پدرم بیاد. ازتون خواهش میکنم جوابم رو هرچه زودتر بدید🙏🙏🙏 من چیکار باید انجام بدم؟؟؟؟
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1397/7/21 08:28  مدت زمان عضویت:319روز
0
سلام روژین عزیز خدا را شکر که راه و درست انتخاب کردی و زندگی مشترک را دوباره شروع کردی .فعلا از او نخوااه که به این زودی به منزل پدرتان بیاید کمی صبور باشید بعد از دو هفته و زمانی که همسرتان ازلحآظ روحی حال خوبی دارد مادرتان را منزلتان دعوت کنید .و به این موضوع خانمه دهید ‌و از همسرتان خواهش کنید به خاطر احترام به شما و زندگی مشترکتان این موضوع را فراموش کند .اصلا به او نگویید که چون تو منزل پدر من نمیایی منم به منزل پدرت نمی ایم این گرو کشی ها را در زندکی نداشته باشید سعی کنید او را ارام کنید و محبت خود را از او دریغ نکنید .
1397/7/18 16:03  مدت زمان عضویت:12روز
0
سلام خانم نصری عزیز... من پنج سال ازدواج کردم و دوتا بچه دارم همسرم ادم عصبی وخیلی لجباز و بی مسولیت اصلا نه تو کارای خانه به من کمک میکنه نه در کار بچه ها نه وظایف خودش و تو خانه قبول داری و نه هیچ مسولیتی در برابر بچه ها....کارش هم شیفت و اکثر مواقع خانه است. ازصبح که بیدار میشه تا شب سرش تو گوشی و در حال چت کردن با همکلاسیاش یا تو بقبه گروها است. اصلا به من و بچه ها توجه نمیکنه.همیشه سر این رفتارش با هم جنگ و دعوا داریم ولی اصلا فایده نداره...من پکیج شما یک هفته خریدم. همیشه تو خانه با عزیزم و جانم باهاش حرف میزنم و قربون صدقه اش میرم حتی شده ازش خواهش کردم گوشی بزار کنار ولی توجه نمیکنه..همش تو فضای مجازی و به عنوان پدر هیچ توجه به بچه ها نداره... لطفا خواهش میکنم جواب منو بدید...
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1397/7/18 18:54  مدت زمان عضویت:319روز
0
سلام دوست عزیز بی مسولیتی از خصایص ناپسند شخصیتی است که در وجود تعدادی از افراد نهادینه شده است و این دسته از افراد عموما بی مسولیتی را از خانواده و یا دوستان بی مسولیت اموزش دیده اند و به این نتیجه رسیده اند که اگر در مقابل فرد مقابلشان بی مسولیت باشند پاداس بهتری را دریافت خواهد کرد و زندگی راحت تر را داشته باشند .شما با صحبت کنید و به او بگویید در کنار خانواده بودن صرف وقت در فضای مجازی یعنی خیانت در وقت اعضای خانواده و دادن وقت فرزند و همسر به یک غریبه.به او بگویید که بی توحهیش به شما احساس بی امنیتی میدهد از او بخواهید صادقانه در مورد این مسئله و راه حل های ان صحبت کنید جذابیت ظاهری در خود ایجاد کنید جذابیت ظاهری و اراسته کردن خود شما را پر انرژی نشان میدهد .
1397/7/18 12:21  مدت زمان عضویت:8روز
1
سلام خانم نصری من پکیج زنان باهوش رو تهیه کردم یه سوال ذهنمو درگیر کرده تو نامزدی هدف مند گفتید نباید با نامزد یا دوستم رابطه جنسی داشته باشیم اما من 6 ماهه با یک مرد خوب اشنا شدم و رابطه هم داریم نمیخوام از دستش بدم چون واقعا مرد خوبیه الان باید چکار کنم اگه لازمه رابطه جنسیمو قطع کنم چطور باید بهش بگم که باید قطعش کنیم لطفا راهنماییم کنید
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1397/7/18 19:34  مدت زمان عضویت:319روز
0
سلتم دوست عزیز بهترین کار این است که نه تنها شما تن به خواسته جنسی ایشون ندهید بلکه رابطه را از اینی گه که هست کمتر کنید و این روند را ادامه دهید تا به مرحله قطع برسد با این کار مشخص میشود که علاقه ایشون به شما چقدر است و شما را برای چه چیزی میخواهد اگر نتواند دوری شما را تحمل کند به سمت شما خواهد اند و ان موقع شما ایشون را به سمت ازدواج سوق میدهید یعنی به او بگویید من فکر میکنم دوستی ما از اول هم کار اشتباهی و نباید تا اینجا ادامه پیدا میکرد چون اینده مشخصی ندارد لذا اگر شما قصد صرفا دوستی را دارید من شرمنده ام چون دیگر نمیخواهم این اشتباه را ادامه دهم اگر گفت نه قثد ازدواج دارم ولی بهم فرصت بده بگو مشکلی نیست من میتوانم مدتی البته محدود مثلا چند ماه صبر کنم این تنها راهی است که او را به سمت ازدواج سوق میدهد .
1397/7/17 02:37  مدت زمان عضویت:109روز
0
سلام‌خانم نصری عزیز ازتون خواهش میکنم جواب منو بدید خیلی حالم بده من چند وقته دارم پکیج شمارو میبینم و تا حدودی تونستم بعضی چیزهارو رعایت کنم فقط یه چیز که نتونستم بفهمم اینه که شوهر من اصلا خونه ما نمیاد حتی وقتی منو میرسونه دم خونه تو نمیاد ما 3 ماهه عقد کردیم بهم گفته بود اهل رفتو امد نیست ولی فکر نمیکردم حتی خونه ماام نیاد،اعتماد به نفس فوق العاده پایینی داره و من کلی باهاش حرف زدم کلی دعوا کردم فقط بهم گفت من خوشم نمیاد با خانواده تو رفت و امد کنم از نگاهاشون خوشم نمیاد و دیگه اصلا خونتون نمیام چون اول ازدواجمون 2 بار اومد بعدش دیگه نیومد، من همش دارم بهش میگم اگه اینجوری ادامه بدی مجبورم جدا شم ازت و اونم میگه من اصلا طلاقت نمیدم میگم منم پس خونتون نمیام میگه نیا اصلا ایرادی نداره، همش دعوا داریم خانوادمم خیلی شاکین نمیدونم باید چیکار کنم ازتون خواهش میکنم کمکم کنید لطفا،من خیلی دوسش دارم نمیخوام زندگیم خراب بشه نمیدونم چرا اینجوری میکنه هر چی بهش میگم بریم پیش مشاور اصلا قبول نمیکنه تورو خدا میشه جوابمو بدید
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1397/7/17 07:11  مدت زمان عضویت:319روز
0
سلام دوست عزیز ایا او دلیلی برای کازش دارد مطمعن هستید خانواده شما احترام او را داشته اند و یا برخورد بدی با او نداشتند .اگر این موارد نبوده است او در ارتباطات احتماعی مشکل دارد سعی کنید از خانواده خودش کمک بگیرید تا با او صحبت کنند شاید انها دلیل کارش را بتوانند به شما بگویند .با مادر و پدر خود هم صحبت کنید و هز انها خواهش کنید با او تماس داشته باشند و جویای حالش شوند و از اینکه او را نمیبینند ناراحت هستند و بگویند دلتنگ او هستند باید با او مانند پسر خود رفتار کنند تا او احساس صمیمیت با انها داشته باشد .و بتواند به منزل شما بیاید.اما هیچ گاه برای این موضوع با او دعوا نکنید و بحث طلاق را پیش نکشید زیرا باعث دلسردی او نسبت به شما میشود
1397/7/16 23:21  مدت زمان عضویت:135روز
0
سلام و خداقوت به شما مهربان بانوی دوست داشتنی
من حدود 11 سال که با شخصص در ارتباطم ایشون 10 سال از من کوچکتر هست و من یک ازدواج داشتم و حدود 18 ساله که جدا شدم و فوق العاده آدم چسبنده وشکاکی بودم البته الان با شنیدن وویسها ولایوها دیگه چسبنده نیستم ولی شکاکی هنوز هست ولی خیلی کمرنگتر والانم پکیج و خریدم ایشون فوقالعاده رفیق باز هست و کلا در روز یه بار بیشتر تماس نمیگیره البته از وقتی که بوتیک زده اینطوری ش ده ولی هرشب میاد و یه سری میزنه قبلا خیلی کلنجار میرفتم ولی الان اصلا نمیگم ولی این رفتارش من و آزار میده واقعا دلم میخواد درست رفتار کنم که بی ارزش نشم خیلی ادعا میکنه که دوستم داره وهرکدری داشته باشم برام انجام میده ولی چون چند سال پیش خیانت دیدم همش بدبینی و شک میاد سراغم ممنونم از توجهتون لطفا پریسا جون کمکم کنید سپاسگزارم 🙇‍♀️🙇‍♀️
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1397/7/18 08:22  مدت زمان عضویت:319روز
0
سلام دوست عزیز درست است که شما خیانت دیده اید امادلیلی نمیشود به اینکه شما به او شک کنید همانطور که گفتید چند سال از اشناییتان میگذرد و باید شناخت کامل از او پیدا کرده باشید با شک فقط او را به سمت خیانت نزدیک میکنید سعی کنید نه او رها کنید که او احساس کند نسبت به او بی لحساس هستید و دوستش ندارید نه اینکه حالت چسبنده داشته باشید و ارامش او را سلب کنید .میتوانید مواقعی برای دیدن او سر زده به محل کارش برویداین کار باعث میشود از عدم اعتماد شما بکاهد .
1397/7/15 00:35  مدت زمان عضویت:17روز
0
_ سلام خانم نصری عزیزم همسر من خیلی رفیق بازه و حرف دوستانش رو بیشتر از من قبول داره طوری که یک رفیق بیش از حد صمیمی داره که خیلی روی اون تاثیر میذاره اون رفیقش هم فردی بسیار حسودی است که تو زندگی خودش مونده به خاطر همین تمام عقده های خودش رو با سیاست به شوهر من القا میکنه به طوری که اتیش تو زندگی ما میندازه و باعث بحثمون میشه و شوهر من هم خیلی تحت تاثیر حرف اون و سایر دوستاش هست .خیلی بهش محبت میکنم براش مثل یه دوست هستم تمام تلاشمو میکنم ولی پاش که برسه اگر بهش زنگ زدن باید بره ایشون قیلون میکشه و فقط تفرحاتی که دارن مطمعنم در حد قیلیون کشیدن هست .
چکار کنم که هم قیلون رو ترک کنه هم کمتر رفیق بازیاش.من در اولویت زندگیس باشم .ایشون یه مقدار هم شخصیت خودشیفته دارن .
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1397/7/16 09:03  مدت زمان عضویت:319روز
0
سلام دوست عزیز علت این رفتار همسر شما به نوع و روش زندگی که افراد از دوران مجردی خود به دنیای متاهلی وارد میکنند او در دوران مجردی وابسته به دوستان بوده اند و نیازهای عاطفی و تعاملات اجتماعی شان را از این راه تامین می کردند .علت بعدی ناشی از عقده های سرکوب شده دوران مجردی باشد یعنی تعاملات اجتماعی او در مجردی باشد یعنی تعاملات اجتماعی او در مجردی کم یا ضعیف وده و زمانی که وارد زندگی مشترک میشود و عرصه را برای خودنمایی ازاد میبیند و به دوستان روی می اورد و یا اینکه والدینی سخت گیر و کنترل کننده داشته یا اینکه شما ممکن است زیاد غر می زنید و یا بازخواست می کنید و ارامش او را بهم می ریزید .با همسرتان صحبن کنید و ذکاوت به خرج دهید و لذت هایی را که او با دوستانش تجربه میکند را شناسایی کنید و ان ها را برای او فراهم کنید و در خلوت خود کاری نکنید که به زندگی متاهلی و تعهدتان صدمه ای بزنید به خطوط قرمز یکدیگر احترام بگذارید حتی در خلوتتان .
1397/7/13 20:51  مدت زمان عضویت:110روز
0
سلام خسته نباشید من پکیج شما رو تهیه کردم و واقعا به دردم خورد و رابطم با همسرم درس شد خداروشکر دستتون درد نکنه فقط مشکل من با مادر شوهرم هست . ما کنار خانواده ی همسرم زندگی میکنیم . همیشه میرم بهش سر میزنم هر کاری داشته باشه بهش کمک میکنم ولی وقتی یه نصف روز که کار دارم یا مریض شدم نتونستم برم غر غر کردناش شروع میشه که چرا نیومدی همیشه بیکاری تو خونه مگه چیکار داری که نمیای .هر چقدم میگم بابا منم کار دارم واس خودم تا بیشتر از عروسای دیگه بهش سر میزنم .ولی واقعا دیگه نمیدونم که چیکار کنم اعصابمو بهم میریزه کل زندگیم خراب میشه خواهش میکنم جوابم رو بدین
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1397/7/14 17:18  مدت زمان عضویت:319روز
0
سلام دوست عزیز شما میتوانید به صورت مستقیم و بی واسطه با مادر شوهرتان گفتگو ی سازنده داشته باشید لازمه اش رفتار جرات ورزانه است اینکه در کمال احترام و با مهربانی اما با صراحت بگویید که از کدام رفتارهایش ازار میبینید قرار نیست او را عوض کنید اما با این گفتگو میت انید دستکم به او این پیام را منتقل کنید که اگر از او فاصله گرفتید دلیلش رفتارهای خود اوست .
برنامه های مرتبط