شماره تماس پشتیبانی
02188915004

دوره دانلودی نامزدی هدفمند

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
اطلاعات برنامه آموزشی
زمان برنامه 22:24
نوع برنامه ویدئو
تعداد قسمت 36
می خواهم شروع کنم.
410,000 تومان
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.
دانلود اپلیکیشن اندروید
با اپلیکیشن به راحتی می توانید برنامه های آموزشی را ببینید.

پریسا نصری

مدرس این برنامه

عضو هیئت مدیره سازمان مردم نهاد خانواده موفق با همکاری استانداری تهران با هدف تحکیم بنیان خانواده
فعالیت در حوزه بالا بردن آمار ازدواج و پایین آوردن آمار طلاق
دارای 8سال سابقه ی مطبوعاتی و فرهنگی
مدیر روابط عمومی مجله روانشناسی شادکامی
مدیر اجرایی انتشارات فریور
عضو سرای روزنامه نگاران کشور

صفحه مدرس
می خواهم شروع کنم.
410,000 تومان
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.
درباره این برنامه

راز جذابیت زنان 

راز و رمز جذابیت شاید همان چیزی باشد که بسیاری از خانم ها دوست دارند در موردش بدانند. جذابیت تنها ظاهری نیست. اگر جذابیت را تنها در نوع آرایش، پوشش و به طور کل ظاهری ببینیم قطعا اشتباه است. هرچند بخشی از جذابیت و زیبایی به ظاهر انسان بر می گردد اما رمز و راز جذابیت و زیبایی را در جایی دیگر باید جستجو کرد.

دوران نامزدی قطع یکی از زیباترین،شیرین ترین و خاطره انگیز ترین مراحل زندگی هر فردی  قبل از ازدواج و شروع زندگی مشترک محسوب می شود. هدف اصلی در دوران نامزدی شناخت درست از فرد متقابل می باشد، اما گاها دیده می شود افراد به دلیل عدم رعایت بعضی نکات و نادیده گرفتن بسیاری از مسائل نمی توانند به یک جمع بندی درست از فرد متقابل برسند. دوره جامع نامزدی هدفمند در راستای شناخت صحیح همسر در اختیار بسیاری از علاقمندان قرار گرفت و تا امروز دوستانی که از این دوره ارزشمند استفاده کرده اند کاملا رضایت خود را ابراز داشته اند.

 

راز و رمز جذابیت

 

چرا باید آموزش ببینید:

بیشتر زنان باهوش به روش سخت و از طریق تجربه‌ی دست اول (عدم مطالعه و کسب آگاهی و نداشتن آموزش) باهوش می‌شوند. و آن‌ها آسیب‌هایی با خود دارند كه تایید کننده این مسئله است‌. خاطرات ناراحت‌كننده‌ ای از بی‌خوابی‌های شبانه، اشك‌ها، سردرگمی، خشم، تردید به خود و اضطراب. بدون شک آن‌ها درباره‌ی زندگی، عشق و ارتباط، تجربه‌های زیادی كسب كرده‌اند، اما برای دستیابی به چنین تجربه و خردی بهای سنگینی پرداخته‌اند.

ما باور داریم روشی راحت‌تر برای باهوش شدن زنان وجود دارد؛ روشی راحت‌تر تا اطلاعاتی به دست آورید كه برای مدیریت خردمندانه‌ی ارتباطاتتان به آن نیاز دارید، بدون اینكه مجبور شوید با حوادثی آسیب‌زا كه اغلب با كسب چنین آگاهی و خردی همراه است، مواجه شوید؛ آگاهی و خردی بدون درد و ناراحتی، درك و تفاهمی بدون دلشكستگی، بینشی بدون احساسات آسیب‌زا.

باهوش‌ترین زنان می‌دانند كه مجبور نیستند برای باهوش شدن آسیب ببینند، سردرگم شوند یا ناراحتی و رنجی را تحمل كنند.

در زمینه جذب و نگهداری مردان در دوره نامزدی هدفمند می آموزیم که مردان جذب زنی می شوند که می داند چه می خواهد و برای رسیدن به خواسته اش با توجه به روانشناختی مردان رفتار کرده و به خودش صدمه نمی زند و مهر بی تناسب ندارد. زن باهوش برای خود و رابطه اش حد و مرز قائل است و خودش را بی ارزش نمی کند. او زنی است هوشیار و می داند که مردان زنانی را دوست دارند که آن زنها خودشان را دوست دارند.

در راه جذب و نگهداری مردان مشکلاتی وجود دارد که برای زنان مجرد و متاهل یکسان می باشد که بایستی به آنها پرداخت، در این دوره آموزشی سعی کرده ایم به عوامل ظاهری، کلامی و راز زبان بدن در حوزه نامزدی هدفمند و راز و رمز جذابیت بپردازیم.

 

راز و رمز جذابیت

 

 

سلام به همه بانوانی که علاقمند به آموزش هستند و برای رسیدن به یک ازدواج موفق و نامزدی هدفمند تلاش می کنند.

من پریسا نصری هستم

دوره ای را طراحی کردم به نام نامزدی هدفمند و راز و رمز جذابیت، این دوره برای زنان مجرد و یا زنانی که در شرف متاهل شدن هستند طراحی شده است.
اگر شما جزء زنان مجرد و یا در شرف متاهل شدن هستید، اغلب در دوران نامزدی خود شاید به مسائلی بر بخورید که تا به حال آن را تجربه نکرده اید:

 • مثلا در ارتباط قبل از ازدواج و دوران نامزدی، بارها شده که مردی را دوست داشتید، و در مراحل آشنایی از دست دادید.
 • و یا در مراحل نامزدی، ارزش هایتان را زیر پا می گذارید و بعدها دچار نگرانی و مسائل خاص می شوید.
 • و یا اینکه نمی توانید با نامزد خودتان ارتباط درستی برقرار کنید.

به نظرتان چگونه زنان هوشمند ارتباطات خود را در دوران نامزدی شکل می دهند و اختیار خود و زندگی شان را در دست دارند؟

وجود یک روان شناس برای شناخت کامل و بهتر در این مرحله بسیار کمک کننده است، آنچه که در این مرحله مهم می شود آن است که شناخت حتما باید قبل از مرحله شیفتگی صورت گیرد.
این دوره همان روان شناس مورد نیازی است که بانوان مجرد را در این دوران راهنمایی می کند.
آیا واقعا احتمال این که بانوان در مرحله نامزدی به شناخت کامل از همسر آینده برسند، امکان دارد؟

در پاسخ باید عنوان نمود که فرد با توجه به آنچه که ما از آن به عنوان «خودشناسی» نام می بریم و با آشنایی با مهارت هایش، می تواند در چند جلسه اول آشنایی، ارزیابی های مهم را انجام دهد و ببیند که آیا شخص موردنظر ارزش زمان و انرژی گذاشتن را دارد یا خیر؟

که پس از بررسی و ارزیابی های اولیه، با آموزه هایی که در این دوره برای شما همراهان قرار داده ام، بسیار هدفمند به سمت نامزدی هدفمند و ازدواج موفق هدایت می شوید.

 

راز و رمز جذابیت

 

 

چرا باید دخترهای مجرد، این دوره غیر حضوری را ببینند؟

در دوره راز و رمز جذابیت غیر حضوری به عوامل ظاهری، شخصیتی، رفتاری، کلامی و راز بدن می پردازیم و همچنین در تمام طول دوره دو زن را مورد ارزیابی قرار می دهیم:

زن خوب و زن جذاب و موفق؛ زن خوب زنی است که مرد او را خوب می داند زنی است که مهر بی تناسب دارد و برای خودش ارزش قائل نیست و همه آرزویش رابطه خوب با مرد است و بارها نیاز عاجزانه را به وضوح به مرد نشان میدهد و مرد میفهمد که به او صددرصد تسلط و کنترل دارد و از آنجائیکه مرد شکارچی است و زن خوب شکاری سهل و آسان مورد استفاده مرد قرار می گیرد و در نهایت مرد را دلزده و باعث می شود زن خوب را طرد کرده و او را ترک کند.و اما زن جذاب زنی است مهربان و شوخ طبع، او زنی است قوی که قدرتی زیرکانه دارد و برای خود و خواسته هایش ارزش قائل است. او زندگی خود را رها نمی کند و اجازه نمی دهد که مرد به او تسلط کامل داشته باشد. او از زنانگی به نفع خویش استفاده می کند. قوانین بازی مردها را بلد است. زنی است هوشیار که می داند کی و چگونه آرام باشد و چه زمانی باید عقب بکشد. او طبق معیار و ارزش های خود عمل میکند و به همین جهت است که در نزد مردان جذاب و رویایی بنظر می رسد.

نحوه ی برگزاری دوره نامزدی هدفمند:

این دوره به صورت غیر حضوری و از طریق وب سایت و اپلیکیشین می باشد به شرح زیر:
مدت زمان دوره غیر حضوری: این دوره 15 ساعت است.
دوره غیر حضوری شامل: فایل های تصویری MP4 + فایل های صوتی + دسترسی به کلوپ زنان باهوش + دسترسی به آموزش های مکمل در حوزه نامزدی هدفمند + پاسخ به سوالات به صورت ویدئویی در کلوپ زنان باهوش


فرمت فایل تصویری: Mp4 با کیفیت بالا – قابل پخش در پلیرها و دستگاه های خانگی و دسترسی از طریق وب سایت و اپلیکیشین
کلوپ زنان باهوش چیست؟ این کلوپ ویژه بانوانی است که در این دوره شرکت می کنند و نیاز به رسیدن به پاسخ هایشان دارند، در این کلوپ زنان باهوش دیگر راهنمایی ها و راهکارهای خودشان را در اختیار شما قرار می دهند و سوالاتی که مهم می باشند به صورت ویدئویی در کلوپ زنان باهوش توسط استاد پریسا نصری پاسخ داده می شود.
فقط افرادی میتوانند به پاسخ سوالات خود برسند که در دوره ی هنر زن بودن شرکت کنند و در کلوپ زنان باهوش عضو باشند.

فقط افرادی میتوانند به پاسخ سوالات خود برسند که تمامی راهکارهای دوره جامع هنر زن بودن را انجام داده باشند، و پس از آن نیاز به راهنمایی های بیشتری در کلوپ زنان باهوش داشته باشند.

پس از شرکت شما در این دوره غیر حضوری، همکاران ما شما را به عضویت کلوپ زنان باهوش بخش نامزدی هدفمند در می آورند.

پروانه انتشار نامزدی هدفمند

تفاوت این دوره غیر حضوری با سایر دوره های مشابه:

شاید سوال کنید تفاوت این دوره شما با دوره های مشابه در چیست؟

فرق دوره ی راز و رمز جذابیت ی که من طراحی کردم، با دوره های مشابه در این زمینه در این است که در اغلب دوره های مشابه نکات کلی و مبهمی گفته می شود:

 • چگونه به مرد رویایی خود برسیم؟
 • ازدواج موفق
 • چگونه جذاب باشیم؟
 • 10 نکته برای رسیدن به یک مرد رویایی

که وقتی شما به عنوان یه دانشجو در این دوره ها شرکت می کنید، پس از اتمام دوره برای اینکه این نکات را استفاده کنید، یا دچار مشکل می شوید و  یا اصلا قابل اجرا نمی بینید و به نوعی فقط زمانتون رو از دست دادید.

مباحثی که در این دوره مطرح می شود:

 • زن خوب کیست و چه ویژگی هایی دارند؟
 • زن جذاب کیست و چه ویژگی هایی دارند؟
 • چگونه زن جذاب بر روی نامزد خود تاثیر بیشتری می گذارد؟
 • چرا زنان بدون در نظر گرفتن معیارهایشان جواب مثبت می دهند؟
 • چرا زنان به خاطر همسرانشان خود و ارزش هایشان را زیر پا می گذارند و چه بدست می آورند؟
 • چگونه بیشترین استفاده را از قدرت زنانه مان ببریم.
 • 60 قانون جذابیت برای نامزدی هدفمند چیست؟
 • چگونه با اجرای 60 قانون جذابیت به مرد دلخواهم برسم؟
 • از چه اشتباهاتی با این 60 قانون جذابیت جلوگیری کنم؟
 • اشتباهات بزرگ زنان در رابطه با مردان چیست و چه باید کرد.
 • در دیدگاه مردان چه زنی خوب ولی بی ارزش است و چه زنی جذاب و باارزش است.
 • چگونه می توان از اشاره های غیر کلامی متوجه صحت گفتار کلامی شد.
 • در یک رابطه چه چیزی در ذهن زن میگذرد وچه چیز درذهن مرد می گذرد.
 • مردان عاشق چه زنانی میشوند و از چه زنانی فرار می کنند.
 • با او بودن درست است یا به او نیاز داشتن؟
 • چرا اکثر دخترهای مجرد، در ارتباطات خود دچار مشکل می شوند؟
 • بانوان مجرد، چه ارزیابی هایی را برای ازدواج باید در نظر بگیرند؟
 • مواردی که حتما باید در دوران نامزدی رعایت کنید تا در آینده دچار آسیب نشوید چه چیزهایی هستند؟

 

راز و رمز جذابیت

  

قیمت دوره جامع نامزدی هدفمند - راز و رمز جذابیت:

در واقع بابت هر ساعت آموزش 24 هزار تومان پرداخت می کنید، که این مبلغ خیلی کمتر از خریدن یک شال زنانه در بازارهای مختلف در کل کشور می باشد.

دوره جامع هنر زن بودن، از طریق اپلیکیشین هم قابل دریافت و دیدن است و هر جا که هستی میتوانی همزمان هم به کلوپ زنان باهوش و هم به دوره جامع هنر زن بودن از طریق گوشی موبایل دسترسی پیدا کنید.

در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر و هر گونه سوال میتوانید از ساعت 9 صبح تا 17.30 با شماره 02188915004 تماس بگیرید و از همکاران و مشاوران ما راهنمایی بگیرید.

دوره راز و رمز جذابیت برای چه بانوانی طراحی شده است:

باهوش‌ترین زنان می‌دانند كه مجبور نیستند برای باهوش شدن آسیب ببینند، سردرگم شوند یا ناراحتی و رنجی را تحمل كنند، این دوره برای این دسته از بانوان طراحی شده است که می دانند برای نامزدی هدفمند، باید از تجربیات دیگران استفاده کنند.

اون دسته از بانوانی که می خواهند سریعتر از دوران نامزدی به دوران زندگی و ازدواج برسند.

کلام آخر با همه بانوان سرزمینم:

من در این دوره، سعی کردم به جای کلی گویی که مثلا 10 نکته برای رسیدن به یک مرد رویایی و یا چگونه جذاب باشیم؟ فرمولی و قوانینی (60 قانون جذابیت برای نامزدی هدفمند) را طراحی کنم که بتوانید در دوران نامزدی بسیار هدفمند و هوشیارانه به یک ازدواج موفق دست پیدا کنید و با استفاده از 60 قانون جذابیت، همیشه برای نامزد خودتان جذاب بمانید، فقط کافیه شما از این فرمول و قوانینی که در این دوره آموزشی قرار داده شده را یاد بگیرید تا خودتون بتوانید مشخص کنید که در کجای زندگی خودتون از این فرمول ها استفاده کنید.

وقتی کل مباحث این دوره را تمام کردید ذهن شما قادر است که به راحتی آن را اجرا و نتیجش را همان لحظه دریافت کند. انجام یک ساختار ساده و آسون، اصلا کار سختی نیست.

در این دوره شما راهکاریی را خواهید دید که با استفاده از آن ها یک ازدواج موفق را تجربه خواهید کرد و البته بدون ترس نکاتی را یاد می گیرید که در هیچ دوره ای نشنیده اید و نه تنها در این زمینه خودتون را از مشکلات آینده، واکسینه می کنید، بلکه ابزارها و ایده های جدید برای رسیدن به یک زندگی شیرین را یاد می گیرید.

در صورت تمایل می توانید همین الان در این دوره مشترک شوید، و از همین شروع به دیدن ویدئوهای آموزشی این دوره کنید.
به دلیل حجم بالا مطالب ارائه شده در هر قسمت، فقط توصیه میکنم هر روز یک قسمت را مشاهده کنید و اصلا توصیه به دیدن چند قسمت در روز را نمیکنم.
در کنار فایل های ویدئویی این دوره، فایل صوتی هم قرار داده شده است، برای اینکه بتوانید در هر زمانی و هر مکانی فایل های صوتی را چند باره گوش کنید.

موفق و سربلند باشید - پریسا نصری

نمایش بیشتر
جلسات این برنامه

جلسه اول - زنان خوب و زنان باهوش

00 ساعت و 22 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

جلسه اول - لایه های جذابیت

00 ساعت و 29 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

جلسه اول - ترفندهای یک بانوی منحصر به فرد

00 ساعت و 32 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فایل صوتی کامل جلسه اول

01 ساعت و 23 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

جلسه دوم - زن باهوش و ویژگی ها

00 ساعت و 29 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

جلسه دوم - قوانین جذب همسر 1

00 ساعت و 33 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

جلسه دوم - قوانین جذب همسر 2

00 ساعت و 24 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فایل صوتی کامل جلسه دوم

01 ساعت و 27 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

جلسه سوم - قوانین جذب همسر 3

00 ساعت و 33 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

جلسه سوم - قوانین جذب همسر 4

00 ساعت و 33 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فایل صوتی کامل جلسه سوم

01 ساعت و 07 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

جلسه چهارم - قوانین جذب نامزد یا همسر

00 ساعت و 37 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

جلسه چهارم - سوالات دوران نامزدی

00 ساعت و 27 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فایل صوتی کامل جلسه چهارم

01 ساعت و 04 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

جلسه پنجم - تیپ های شخصیتی

00 ساعت و 47 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

جلسه پنجم - زبان بدن

00 ساعت و 34 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فایل صوتی کامل جلسه پنجم

01 ساعت و 22 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

جلسه ششم - قوانین جذب نامزد یا همسر (قسمت اول)

00 ساعت و 29 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

جلسه ششم - قوانین جذب نامزد یا همسر (قسمت دوم)

00 ساعت و 28 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فایل صوتی کامل جلسه ششم

00 ساعت و 58 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

جلسه هفتم - قوانین جذب نامزد یا همسر (قسمت اول)

00 ساعت و 23 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

جلسه هفتم - قوانین جذب نامزد یا همسر (قسمت دوم)

00 ساعت و 17 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

جلسه هفتم - قوانین جذب نامزد یا همسر (قسمت سوم)

00 ساعت و 18 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فایل صوتی کامل جلسه هفتم

00 ساعت و 59 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

جلسه هشتم - قوانین جذب نامزد یا همسر (قسمت اول)

00 ساعت و 30 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

جلسه هشتم - قوانین جذب نامزد یا همسر (قسمت دوم)

00 ساعت و 28 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فایل صوتی کامل جلسه هشتم

00 ساعت و 59 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

جلسه نهم - شما طبیب درد دیگران نیستید

00 ساعت و 22 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

جلسه نهم - خصوصیات جذاب زنانه برای مردان

00 ساعت و 23 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

جلسه نهم - با چه مردانی باید ازدواج کنیم؟

00 ساعت و 13 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فایل صوتی کامل جلسه نهم

00 ساعت و 59 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

جلسه دهم - قوانین جذب نامزد یا همسر (قسمت اول)

00 ساعت و 22 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

جلسه دهم - قوانین جذب نامزد یا همسر (قسمت دوم)

00 ساعت و 16 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

جلسه دهم - بایدها و نبایدهای دوران نامزدی

00 ساعت و 15 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فایل صوتی کامل جلسه دهم

00 ساعت و 53 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

جزوه و کتاب

مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن
می خواهم آموزش را شروع کنم.
410,000 تومان
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.

ثبت نظر و یا سوال

1398/11/10 12:16  مدت زمان عضویت:461 روز
0
سلام وقتتون بخیر من پکیج رو دیدم یه سوالی داشتم که نتونستم به جوابم برسم اینکه هرکسی میاد برای رفاقت حتما رابطه جنسی میخواد مثلا میگن حتما باید ارضا شن حالا اگه رابطه جنسی کامل نباشه ولی حداقل باید یه جوری ارضا شن و وقتی من این موضوع رو نمی پذیرم و رد میکنم اون آدمم میگه نمیتونه بمونه، کلا کل روابطم به دلیل اینکه من این موضوع رو فقط قبول ندارم تموم میشه میخوام بدونم آیا رفتار من که اینو قبول ندارم واقعا اشتباهه؟!
پاسخ ها
سبا یعقوبی مشاور سایت
1398/11/12 10:08  مدت زمان عضویت:673 روز
0
اولا همه ی پسرها اینگونه نیستن، دوما باید مواردی رو در خودتون و رفتارتون جست و جو کنید
طریقه ی آشنایی شما چطوری بوده؟
روش شناخت شما چطور بوده؟
آیا خط قرمزهاتون رو مشخص می کنید؟
چقدر به طرف مقابلتون نزدیک می شید؟
این سوالات و سوالات مشابه بهتون کمک میکنه تا بتونید با خودتون صادق باشید
و بهتر این مساله رو مدیریت کنید.
موفق باشید
1398/9/29 21:31  مدت زمان عضویت:104 روز
0
سلام وقتتون بخیر من نامزد هستم و تازه با خانم نصری اشنا شده ام میخواستم از شما مشورت بگیرم ببینم من پکیج نامزدی هدفمند رو بخرم یا پکیج زنان هوشمند که تخفیف داره ؟
پاسخ ها
سبا یعقوبی مشاور سایت
1398/9/30 10:38  مدت زمان عضویت:673 روز
0
سلام
کارشناسان ما جهت راهنمایی با شما تماس می گیرند.
شاد باشید
1398/9/8 17:52  مدت زمان عضویت:498 روز
0
سلام وخسته نباشیدخدمت خانم نصری عزیزم وهمکاران گرامی شون هربارکه یک قسمت ازاین دوره میبینم حس خوشحالی دارم ازاینکه یک پکیج ایمن برای حفظ زندگیم دارم مرسی ازتون بابت تمام حسهای خوبتون .این بخش مثل بخش های دیگرعالی بودممنونم ازتون چون نکات مهم میگین خصوصاتیپ های شخصیت که باعث میشه بهتراطرافیان مون بشناسیم ودرسترارتباط بگیریم انشاالله که همیشه تنتون سالم ودلتون خوش باشه باآرزوهای بهترین براشما وتیم باقدرت تون😘
1398/9/4 14:18  مدت زمان عضویت:498 روز
0
سلام خدمت خانم نصری عزیزم وهمکاران گرامی شون.من بااجرای چندتاازقانون ها رابطه مو ازسرقهر بحث به رابطه نرمال تبدیل کردم وبنظرم هرزنی باید روش درست حرف زدن باطرفشوپیداکنه وگرنه رابطه سرشارازارامش تجربه نخواهدکردمن بادیدن 4قسمت ازاین دوره به این نتیجه رسیدم که منم مقصربودم وبدرفتارکردم که واکنش بددریافت کردم الانک متوجه شدم ودارم اصلاح میکنم رفتارهای نامزدم تغییرکرده والان بیشترازقبل دوست داره من باهاش باشم مدام زنگ میزنه وابراز دلتنگی میکنه وخیلی رمانتیک ترشده ادمی که اینقدرمنطقی بود الان انچنان احساسی ومهربون ورمانتیک شده شده عین مردرویاهام خاستم تشکرکنم ازاینک بادیدن این دوره من متوجه شدم خودمم مقصربودم وپی اصلاح خودم دراومدم ورابطه ام گرم عاشقانه ترازقبل کردم خیلی ممنونم ازتون ویک سوال داشتم.نامزدمن چون پول کافی برا خریدن خونه نداره وجفتمون بامستاجرنشینی مخالفیم پیشنهاددادن که بعدعقد وازدواج بریم طبقه بالاخونه مادرش اینا وگفتن ایشون اجازه دخالت نمیدن خدایش تااینجا اجازه دخالت نمیدن بکسی بنظرتون من قبول کنم برم طبقه بالای مامانش اینا وبه حرفش اعتمادکنم که نمیزاره کسی دخالت کنه وباهرکسی که دخالت کنه برخوردمیکنه یا مستاجرنشین بشیم؟
پاسخ ها
سبا یعقوبی مشاور سایت
1398/9/5 15:32  مدت زمان عضویت:673 روز
0
دوست عزیز این مساله کاملا به نظر و عقیده ی شما و نامزدتون بر میگرده و باید با توجه به ارزش ها و الویت هاتون در این باره تصمیم بگیرید
درجایی ممکن است دونفر تحت هیچ شرایطی نخواهند در خانه ی اجاره ای زندگی کنند و حتی با زندگی کردن با مادر شوهر هم مشکلی نداشته باشند و برخی های دیگر هم برعکس.
در نهایت این موضوع به ارزش های دو نفر بر میگردد!
بیان کردید تاکنون هیچ مشکلی در این رابطه پیش نیامده و همه چیز در قالب یک رابطه ی سالم و اصولی با خانواده ی همسرتون پیش رفته ، منطقی اینست که وقتی مساله ای تا بحال به وجود نیامده نگران اتفاق افتادنش نباشید کافیست بتوانید مدیریت درستی درباره ی نحوه ی ارتباطتان با خانواده ی همسرتان داشته باشید تا شرایط مستقل شدنتان را فراهم کنید.
موفق باشید
1398/8/19 15:17  مدت زمان عضویت:498 روز
0
سلام وخداقوت بخانم نصری نازنین وتیم باقدرتشون من بادیدن بخش دوم از این دوره متوجه شدم که بعضی ازقانونهارو عکسشو انجام میدادم وبعضیهاشم بطورغیرارادی درست انجام میدادم وتصمیم گرفتم برای آرامش درونی خودم اول وبعدطرف مقابل قانون هارو درست اجرا کنم وبرای شروع 4تاشو انتخاب کردم که تاهفت روز انجام بدم واین هفت روز تمدید وبه شماره قانون هام اضافه کنم مرسی ازحرفای بی نهایت زیباتون ومرسی که باعث شدین ما زنانه تر درارتباط مون رفتارکنیم
پاسخ ها
سبا یعقوبی مشاور سایت
1398/8/19 15:54  مدت زمان عضویت:673 روز
0
ممنون از اینکه ما رو برای آموزش و پیشرفت خودتون انتخابکردین و با ما همراه هستین
با آرزوی موفقیت❤️
1398/8/19 15:17  مدت زمان عضویت:498 روز
0
سلام وخداقوت بخانم نصری نازنین وتیم باقدرتشون من بادیدن بخش دوم از این دوره متوجه شدم که بعضی ازقانونهارو عکسشو انجام میدادم وبعضیهاشم بطورغیرارادی درست انجام میدادم وتصمیم گرفتم برای آرامش درونی خودم اول وبعدطرف مقابل قانون هارو درست اجرا کنم وبرای شروع 4تاشو انتخاب کردم که تاهفت روز انجام بدم واین هفت روز تمدید وبه شماره قانون هام اضافه کنم مرسی ازحرفای بی نهایت زیباتون ومرسی که باعث شدین ما زنانه تر درارتباط مون رفتارکنیم
1398/8/19 15:17  مدت زمان عضویت:498 روز
0
سلام وخداقوت بخانم نصری نازنین وتیم باقدرتشون من بادیدن بخش دوم از این دوره متوجه شدم که بعضی ازقانونهارو عکسشو انجام میدادم وبعضیهاشم بطورغیرارادی درست انجام میدادم وتصمیم گرفتم برای آرامش درونی خودم اول وبعدطرف مقابل قانون هارو درست اجرا کنم وبرای شروع 4تاشو انتخاب کردم که تاهفت روز انجام بدم واین هفت روز تمدید وبه شماره قانون هام اضافه کنم مرسی ازحرفای بی نهایت زیباتون ومرسی که باعث شدین ما زنانه تر درارتباط مون رفتارکنیم
1398/6/4 20:32  مدت زمان عضویت:384 روز
0
سلام خسته نباشید.
من26 سالمه.حدود 3سال که باآقای از آشناهای مادرم آشنا شدیم.تو این مدت فقط تلفنی حرف زدیم تقریبا هفته ای یک بار.بخاطر مشغله ی کاری زیادشون و مسافت دورمون دیدارامونم دوسه ماه یک بار میشه.اوایل فکر میکردم دوسم نداره که انقدر بامن ارتباط نمیگیره.ولی اون شیوه ی دوسداشتنش اینه که همین که راه طولانی و بامشغله ی کاری زیاد میزنه برای من یاد یعنی دوسم داره.اما مشکل اینه که ایشون تو یه خانواده ی سنتی هستن و وبرادربزرگتر دارن که باید اول ازدواج کنه.اما دیگه این موضوع داره منو اذیت میکنه.دوسدارم این رابطه سرو سامون بگیره .هربارگفتم که من نمیتونم منتظر برادرت بمونم میگه دیگه امسال ازدواج میکنه.اما سه ساله همینه.نمیدونم تا کی باید صبرکنم
پاسخ ها
سبا یعقوبی مشاور سایت
1398/6/5 17:55  مدت زمان عضویت:673 روز
0
دوست عزیز این یک توافق بین خودتون بوده و اگر از ابتدا این موضوع رو بهتون گفتن و شما هم قبول کردین که این رابطه رو شروع کردین، پس الان اعتراضتون درست نیست!
ولی در نظر بگیرید شاید برادر ایشون هیچوقت نخواد ازدواج کنه، اون وقت تکلیف رابطه ی شما چی میشه؟
بعضی وقت ها دو نفر می تونن خیلی هم آدم های خوبی باشن اما ممکنه اگر بخوان مدت ها منتظر همدیگه بمونن بقیه ی فرصت هاشون بسوزه و در نهایت هم این انتظار نتیجه ی مثبتی نداشته باشه اگر این مساله تمرکزتون رو بهم ریخته و ذهنتون رو درگیر کرده
می تونید باهاشون صحبت کنید و یک تایم چند ماهه رو بهشون فرصت بدید تا شرایط رو برای اقدام رسمی مهیا کنن
و اگر بعد از این تایم هیچ اقدامی نکردن بعد درباره ی ادامه یا عدم ادامه ی این رابطه تصمیم بگیرید
موفق باشید
1398/4/22 10:49  مدت زمان عضویت:275 روز
0
سلام و خسته نباشید خدمت شما ممنونم که همیشه پاسخگو هستین🙏
من قبلا گفته بودم که با پسری یکسال در رابطه هستم و ادعا دارن قصدشون ازدواج اما چهارماه منو ندیده و میگه چون تو اجازه نمیدی ما رابطه جنسی داشته باشیم پس دیدارامونو بذار تا وقتش و مدتی بود از من سراغی نگرف و منم طبق گفته ی شما باهاش تماسی نگرفتم تا اینکه ایشون خودش زنگ زد و دوباره از وعدههای ازدواج حرف زد و همچنان تا من سراغی ازش نگیریم خیلی مشتاق نیس مثه قبلا هر شب با من در تماس باشه و اصلا نمیگه میخوام ببینمت نمی‌دونم چیکار کنم دوباره حرفای تکراری رو بهش بگم اگه حرفام فایده ای داشت اخلاقش عوض می‌شد اما کلا با من خوبه وقتی زنگ بزنم یا پیام بدم ولی من احساس میکنم اون شوق و نداره نمی‌دونم برنامه اش چیه قصد تموم کردن هم نداره واقعا من سردرگمم لطفا راهنماییم کنید
پاسخ ها
سبا یعقوبی مشاور سایت
1398/4/22 12:46  مدت زمان عضویت:673 روز
0
با توجه به صحبت های قبلی شما بنظر میرسه این رابطه کاملا بصورت یکطرفه وجود دارد و در صورتی که شما تلاشی نکنید اصلا این رابطه وجود نخواهد داشت و ادامه دار نخواهد بود
با این وجود این خودِ شما هستید که باید ببینید آیا لیاقت شما و ارزش شما چنین رابطه ایست؟ یا خیر! و آیا با این شرایط می خواهید ادامه دهید و همچنان خودتان را درگیر یک رابطه ی بیمار گونه کنید؟!
شما قبل از هرچیزی باید قصد و هدف خودتون رو مشخص کنید چون شما فقط مسئول تصمیمات و رفتارهای خودتان هستید و نمی توانید برای شخص دیگری تصمیم بگیرید که با شما چطور رفتار کند!! تا زمانی که خودتون به خودتون بهاء ندید و ارزش قائل نشوید هیچکس دیگری این کار را برای شما انجام نخواهد داد.
شاد باشید
1398/4/17 13:26  مدت زمان عضویت:267 روز
0
سلام. خدا قوت میگم بابت خدمات خوبتون. مشکل من این که هم خواهرم و هم برادرم از من بزرگتر هستند و متاهل ولی هر دو در استانه جدا شدن و شکایت و طلاق از همسرهایشان هستند. من 4 ماه که عقد کردم و ترس ام از اینکه که شوهرم و خانواده اش این مشکلات بفهمند و مشکلی هم برای من پیش بیاد چون خیلی خیلی رو خانواده و رفت آمد حساسیت دارن.بخاطر دعواهایی که پیش اومده ما کلا قطع رابطه هستیم همش بحث و دعوا با من دارند که چرا با خواهر برادرت رفت و آمد نداری! هر دفعه با یه دروغی رفع کردم . اگر بفهمند مطمئنم شوهر و زندگی که واقعا دوست دارم از دست میدم اما آخه چه کاری از دستم برمی آید؟ چیکار باید بکنم که متضرر دعواهای اونا نشم؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید؟
پاسخ ها
سبا یعقوبی مشاور سایت
1398/4/22 12:15  مدت زمان عضویت:673 روز
0
درست این بود که با توجه به حساسیت های خانواده ی همسر و همسرتون از قبل از ازدواج این موارد را مطرح می کردید، شما باید این مساله رو در یک فضای دوستانه و همدلانه با همسرتون در میون بذارید نگفتن و پنهان کاری فقط نشانه ی ضعف شماست و باعث می شود این موضوع برای همسرتون بزرگنمایی بشه ! به ایشون بگید که این مسائل در زندگی خواهر و برادر من داره اتفاق میوفته و من نمیدونم تو صلاح میدونی خانوادت بدونن یا نه اما فکردم باید به تو بگم و باهات در میون بزارم
و گوشزد کنید که من در مسائل زندگی خصوصی اون ها دخالتی نمی کنم و طبیعتا اون ها هم در زندگی من دخالتی نخواهند داشت.
شاد باشید
1398/4/16 14:55  مدت زمان عضویت:267 روز
0
سلام. وقتتون بخیر. ممنون از آموزش های عالیتون. من 5 ماه با پسری ازدواج کرده ام که دقیقا مطابق معیارهایی که همیشه مدنظرم بوده و از همه چی زندگی ام کاملا راضی هستم. مشکل من این است که در دوران نامزدی و انجام یکسری از آزمایشات قبل از عقد من متوجه این شدم که به دلیل عمل بیضه که ایشون قبلا داشتن کم بارور هستند ولی چون با تمام وجود دوستش داشتم و دارم این موضوع قبول کردم. ولی الان فکر این که نکنه ما هیج وقت بچه ها نشویم و فکرهای منفی زیادی در این باره دیوانم کرده. مثلا همش به ذهنم میاد اگر بیماریش باز عود کنه؟! اگه سرطانی بشه؟ اگه زبانم لال بمیره!؟ نکنه هیچ وقت نتونم مادر بشم؟! ....... دائم در طول روز فکرهای منفی زیادی به ذهنم میاد و شب هام کابوسش می بینم. چیکار کنم از این همه منفی بافی خلاص بشوم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
سبا یعقوبی مشاور سایت
1398/4/22 10:27  مدت زمان عضویت:673 روز
0
بعضی از مسائل وجود داره که شما قبل از هر اقدام رسمی برای ازدواج باید به آن توجه کنید و آن ها رو بررسی کنید اما وقتی شما با علم به اینکه ممکنه بخاطر شرایط جسمی همسرتون نتونید در آینده بچه دار بشید پذیرفتید که با ایشون ازدواج کنید یعنی این ریسک رو قبول کردین.
در صورتی که بچه داشتن و بچه دار شدن برای شما جزء ملاک های مهم بوده و به هیچ عنوان نمی تونید با نبودن یا نداشتن اون کنار بیایید پس باید در انتخاب تون دقت بیشتری میکردین ! ضمن اینکه همسر شما چیزی رو از شما پنهان نکرده و از همون ابتدا همه چی رو با شما مطرح کرده.پیشنهاد می کنم بجای اینکه بنشینید و مدام به اتفاقات بدی که ممکنه براتون بیوفته فکر کنید به این فکر کنید که در صورتی که با توجه به شرایط جسمی و سلامتی همسرتون اگر در هر کدوم از این موقعیت ها قرار بگیرید راهکار درست چیه و باید چیکار کنید تا بتونید اون بحران رو مدیریت کنید
می تونید نگرانی هاتون رو با همسرتون در میون بذارید و با کمک ایشون یک راه حل مناسب انتخاب کنید تا نگرانی هاتون کمتر بشه.
موفق باشید
1398/4/13 00:59  مدت زمان عضویت:552 روز
0
با سلام خدمت خانم نصیری عزیز و همکاران گلشون سوالی که برای من چیش اومده اینکه خانم نصری در این دوره گفتند که اگر مرد میحاهد با دوستانش بیرون برود نگو من تنهام کجا میخای بری یا نگویید که ماهم میخاستیم بریم ولی معلوم نیست کجا که شک مرد برانگیخته بشه و بگه لازم نیست بری!! پس ما باید در جواب چه بگوییم که ازادی مرد رو نگرفته باشیم یا به او حس کنترل کردن نداده باشیم و به او فهمانده یاشیم که من در خانه تنها هستم، من نمیدونم چی باید بگم لطفا راهنمایی کنید متشکرم🌹🌷❤
پاسخ ها
سبا یعقوبی مشاور سایت
1398/4/16 09:50  مدت زمان عضویت:673 روز
0
متاسفانه خیلی جاها ما دوست داریم فقط خواسته های خودمون برآورده بشه ولی نوبت خودمون که میشه غرغر و دعوا راه میندازیم که کاری انجام ندیم ، ما باید بدونیم چه زمانی خواسته هامون رو مطرح کنیم مثلا وقتی از وضعیت اقتصادی همسرمون اطلاع داریم و کاملا می دونیم که در حال حاضر توانایی خرید نداره گیر ندیم که اگه منو دوس داری باید حتما فلان جواهر یا فلان لباس رو برای من بخری یا منو فلان جا ببری ، نباید توی درخواست هاتون لجبازی کنید .بهتره با نرمی و محبت مطرح کنید و ایشون رو همونطوری که هست بپیرید و دنبال تغییر زورکی نباشید سعی کنید بدون ایراد گرفتن و با کلمات و جمله های محبت آمیز با ایشون صحبت کنید و ازشون بخوایید که در طول هفته زمانی رو به خودتون اختصاص بدید و اعلام کنید که چقد از گذراندن زمان در کنار ایشون لذت می برید.
شاد باشید
معصومه نورمحمدی
1398/4/20 00:48  مدت زمان عضویت:552 روز
0
ممنون از پاسخگویی شما همکاران عزیز خانم نصری گلم، منظور من وضعیت اقتصادی طرف مقابل یا بی توجهی نبود، منظورم اینه همه چیز داره خوب پیش میره اما گاهی باید گذاشت مرد با دوستانش به تفریح برود یعنی وقتی مرد میگوید من امشب با دوستانم هستم حرفی تزنیم که به ما شک کند یا نگوییم کجا میروی و ... و غرغر کنیم باید اجازه بدهیم مرد برود اما چه بگوییم که مرد زودتر به خانه برگردد و حواسش به این باشد که خانمش در خانه تنهاست در این موقع شب همونطور که تو پکیج صحبت شد ممنونم از راهنمایی های شما🌹🥀🌹💖💖
معصومه نورمحمدی
1398/4/20 00:52  مدت زمان عضویت:552 روز
0
با اجازه مشاور عزیز اگر بازم هم سوالم شفاف نیست همون مورد رو بپرسید تا هم برای من و شما شفاف سازی شود و بتوانم راهنمایی خوب و دقیقی از شما دریافت کنم😊😘🥀🌹
معصومه نورمحمدی
1398/4/20 00:52  مدت زمان عضویت:552 روز
0
با اجازه مشاور عزیز اگر بازم هم سوالم شفاف نیست همون مورد رو بپرسید تا هم برای من و شما شفاف سازی شود و بتوانم راهنمایی خوب و دقیقی از شما دریافت کنم😊😘🥀🌹
سبا یعقوبی مشاور سایت
1398/4/20 09:05  مدت زمان عضویت:673 روز
0
خانم محمدی عزیز
با توجه به گفته های خودتون که فرموده بودید هنوز از آموزش های دوره به صورت کامل استفاده نکردید
پیشنهاد می کنم حداقل یک بار آموزش هاتون رو کامل ببینید چون پاسخ اکثر سوالات شما و آموزش های بیشتر در رابطه با چگونگی نحوه ی برخورد مناسب با همسرتون در طول دوره به شما آموزش داده شده است.
موفق باشید
1398/4/13 00:45  مدت زمان عضویت:274 روز
0
سلام خسته نباشید خانم نصری
من به این دوره نیاز دارم ولی مبلغش برام سنگینه.
پاسخ ها
سبا یعقوبی مشاور سایت
1398/4/16 09:05  مدت زمان عضویت:673 روز
0
کاربرگرامی در صورتی که توانایی تهیه ی دوره های جامع آموزش غیرحضوری را ندارید می توانید با ایجاد حساب کاربری در سایت استاد پریسا نصری یا نصب اپلیکیشن ایشان، اشتراک های ویژه را تهیه یا از آموزش های رایگانی که در اختیار شما گرفته است استفاده کنید
شاد باشید
1398/4/8 00:41  مدت زمان عضویت:275 روز
0
سلام پریسا جان ممنون از وجود شما عزیزم من یکسال که با پسری در رابطه هستم ایشون به من گفتن نیت ازدواج دارد و ما تا حدودی از نظر جنسی به هم نزدیک شدیم اما اون اصرار به زیاد شدنش داشت اما من هر با ور میدیدمش مخالفت میکردم تا اینکه الان سه ماه منو ندیده و میگه نمیخوام ببینمت چون خودت خواستی الانم یک هفته است به من زنگ نزده منم سراغی ازش نگرفتم اما هرشب دارم عذاب میکشم و ناراحتم و یه مسیله دیگه ای که هس اینه که من جدیدا وسواس فکری گرفتم و همش میگم این پسر نکنه بره با فلان همکار من ازدواج کنه یا دوست بشه در صورتی که اصلا همدیگه رو نمیشناسن من همش این فکر مثه خوره تو سرم میاد خودمم میدونم حساس شدم ولی بازم بهش فکر میکنم تو رو خدا منو راهنمایی کنید ممنونم
پاسخ ها
سبا یعقوبی مشاور سایت
1398/4/9 11:00  مدت زمان عضویت:673 روز
0
یک سال زمان برای شناخت و اقدام رسمی کاملا زمان مناسبی است و در صورتی که طرف مقابل شما صداقت داشته باشد بجای اینکه شما را تحت فشار قرار دهد تلاش میکند شرایطی را آماده کند تا بتواند برای ادامه ی این رابطه بصورت رسمی اقدام کند
در صورتی که باز هم خواهان ادامه ی این رابطه باشند با شما تماس خواهند گرفت! با ایشان بصورت حضوری گفت و گو کنید و مواضع و خط قرمزهای خودتان را مشخص کنید و از ایشان بخواهید که جهت این رابطه را برای شما مشخص کنند تا راحت تر بتوانید درباره ی ادامه یا عدم ادامه ی این ارتباط تصمیم بگیرید! به هیچ عنوان توصیه نمی شود صرفا بخاطر قول و قراری که بین خودتان دو نفر گذاشته می شود مجدد ارتباط جنسی بگیرید ! در صورتی که بدون توجه به شما و درخواستتان بازهم بر سر مواضع و خواسته های خودشان پافشاری کردند بهتر است به این رابطه پایان دهید و درکنار خودتان یک مشاور داشته باشید تا بتوانید این مرحله را با آسیب های کمتری پشت سر بگذارید
در همین رابطه درس غیر حضوری نامزدی هدفمند به شما پیشنهاد می شود
جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ی 02188915004 تماس بگیرید یا به لینک زیر
https://www.parisanasri.com/product/7-razoramz-pack
مراجعه کنید
موفق باشید
1398/4/8 00:35  مدت زمان عضویت:275 روز
0
سلام پریسا جان یکسال با پسری در رابطه هستم که ادعا می‌کرد منو برا ازدواج می‌خواد اما الان رفتارش سرد شده و یک هفته است خبری ازش ندارم و میگه نمیخوام ببینمت خانم نصری من یه مشکل دیگه که دارم وسواس فکری گرفتم به اون پسر و همش میگم نکنه اون بعد ها با فلان همکار من آشنا بشه و ازدواج کنه در صورتی که اصلا همدیگه رو نمیشناسن من میدونم فکرم وسواسی لطفا منوراهنمایی کنید ممنونم
پاسخ ها
سبا یعقوبی مشاور سایت
1398/4/9 11:01  مدت زمان عضویت:673 روز
0
کاربر گرامی قبلا پاسخ شما داده شده است لطفا بعد از ورود به حساب کاربری خودتان و دسترسی به پنل کاربری من، در قسمت نظرات سوال خود و پاسخ مشاور را مشاهده کنید شاد باشید
برنامه های مرتبط