شماره تماس پشتیبانی
02188915004

اگه نمی دونی هدف از ازدواج کردن چیه لطفا ازدواج نکن

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
درباره این برنامه

هدف از ازدواج چیست شما از ازدواج کردن چه هدفی را دنبال می کنید؟

بعضی از دختران و پسران نمی دانند که هدفشان از ازدواج چیست و حتی به این موضوع هم فکر نکرده اند و یا حداقل این که اگر از بعضی ها بپرسیم که چرا می خواهی ازدواج کنی بلافاصله پاسخ می دهند: " می خوام خوشبخت بشم"

این پاسخ بسیار خوب و کوتاهی است! خوشبختی؛ آرزوی تمام انسان هاست و ازدواج یکی از راه های رسیدن به خوشبختی است. قبول؛ اما تا به حال به این موضوع فکر کردید که چطور می توانید با ازدواج کردن خوشبخت شوید؟

 

تعریف شما از خوشبختی چیه؟

اساسا خوشبختی برای شما چه معنا و مفهومی دارد؟ آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چه چیزهایی در زندگی می تواند شما را خوشخبت کند؟

خوشبختی مفهومی انتزاعی و ذهنی است و شما نمی توانید یک انسان را به دلیل شرایطی که در آن قرار دارد خوشبخت یا بدبخت بنامید، خوشبختی چیزی نیست که شما بتوانید آن را اندازه بگیرید به این دلیل که خوشبختی برای هر شخصی به اندازه درک، فهم، شعور و تلاش او برای رسیدن به خواست هایش است.

 

ازدواج بی هدف

 

ازدواج هدفمند یعنی خوشبختی و آرامش

البته هدف از ازدواج هم می تواند رسیدن به این خوشبختی باشد، اما اگر شما هدف و برنامه ای برای آن نداشته باشید، مطمئن باشید بعد از ازدواج معجزه ای رخ نخواهد داد! معجزه زمانی اتفاق می افتد که شما بدانید هدفتان از تشکیل زندگی مشترک چیست؟ بدانید چرا و به چه علت می خواهید باقی عمرتان را در کنار شخصی بگذرانید که ممکن است شما را از جهاتی محدود کند اما شما با دل و جان پذیرای این محدودیت ها هستید ولی در عوض مایه آرامش جسم و روحتان نیز هست.

 

آیا به این موضوع فکر کردید که فردی که قرار است شما را خوشبخت کند باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

 

 

ازدواج هدفمند

 

 

اصلا فکر کردید که شما توانایی خوشبخت کردن طرف مقابلتان را دارید یا نه؟

مرد یا زن ایده آل شما اصلا وجود خارجی دارد؟ یعنی انقدر سطح توقعتان بالا هست که اساسا چنین مرد یا زنی نمی تواند وجود داشته باشد!!

یا اینکه خودتان در چه جایگاهی قرار دارید و خودتان ایده آل مرد یا زنی هستید که در رویاهایتان به آن فکر می کنید؟

این ویدئوی کوتاه سعی کردم مواردی را بیان کنم که قطعا به انتخاب همسر آینده تان کمک زیادی می کند.

 

نمایش بیشتر
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.

ثبت نظر و یا سوال

برای ثبت نظر ابتدا خود شوید.
1398/2/22 22:33  مدت زمان عضویت:694 روز
0
خانم نصری ، بی نهایت ممنونم از نکات بسیار به جا و ارزشمندتون . از خدا میخوام روز به روز موفق تر و در آرامش بیشتر ببینمتون .
برنامه های مرتبط