شماره تماس پشتیبانی
02188915004

چند راهکار عملی برای کمک به همسر شکست خورده

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
درباره این برنامه

چند راهکار عملی برای کمک به همسر شکست خورده

گاهی اوقات در یک زندگی مشترک ممکن است همسر یا شریک عاطفی شما تحت تاثیر یک شکست عاطفی قبل از ازدواج، شکست تجاری و یا ممکن است در سوگ عزیزی باشد که از دست داده است و ناخودآگاه درونگرا شده است و دیگر مثل همیشه شاد نیست و از طرفی هم این حالت در حال ضربه زدن به زندگی مشترک و روابط عاطفی شما می باشد.

مشکل از جایی شروع می شود که شریک زندگی شما تحت تاثیر اتفاقی است که برای او افتاده است و شخصیت نرمال را از او گرفت و زندگی را به کام هردوی شما تلخ کرده است.

در این مواقع بهترین رفتار چیست؟

برای کمک به همسر شکست خورده چه کار می توانید انجام دهید که خودتان هم کمترین آسیب و صدمه را ببینید!؟

 

کمک به همسر شکست خورده

 

 

آیا این وظیفه شماست که حصاری که همسرتان به دور خودش پیچیده را بشکنید و او را از این حالت افسردگی و پریشانی خارج کنید؟

برای کمک به همسر شکست خورده از یک متخصص کمک بگیرید. اما می دانم که شما خودتان را اولین درمانگر می دانید و دوست دارید که شما او را از این حالت خارج کنید. به دلیل اینکه او نسبت به شما بی مهر و بی توجه شده است که البته هم این طبیعی است به دلیل شسکت یا شکست هایی که داشته نمی تواند به شما عشق بورزد.

حالا شما دست به کار می شوید و دوست دارید به هرقیمتی که شده او را ناراحتی و حس بدی که دارد خارج کنید! اما من به شما می گویم این اشتباه ترین کاری است که شما می توانید انجام دهید!

با او صحبت کنید

قبل از اینکه هر کاری انجام دهید، بنشینید و با طرف مقابلتان صحبت کنید، به او بگویید که حال بدش را درک می کنید به او بفهمانید که شما کاملا او را درک می کنید و می خواهید به او کمک کنید که حالش خوب شود. اما قبل از اینکه اقدامی انجام دهید ابتدا مطمئن شوید طرف مقابلتان هم می خواهد که از این حالت خارج شود و در واقع آمادگی این را دارد که برای تغییر اوضاع به خودش کمک کند.

که البته دراین حالت هم این کار شما نیست و باید به یک درمانگر و متخصص مراجعه نمایید تا روند درمان به درستی و اساسی صورت بگیرد.

 

کمک به همسر شکست خورده

 

 

اگه نخواد خوب بشه چی؟

اگر هم می بینید که طرف مقابلتان هنوز در گذشته خود گیر کرده و یا به هردلیلی نمی خواهد از این پیله ای که به دور خودش پیچیده رهایی یابد بهتر است به فکر خودتان باشید. کمک به همسر شکست خورده البته فرقی نمی کند منظور شریک عاطفی که شکست خورده باید با احتیاط صورت پذیرد و حتما با یک روانشناس یا متخصص صحبت کنید. 

قطعا شما هم از ناراحتی شریک عاطفی تان، دلگیر و ناراحت هستید اما به هرحال باید به او کمک کنید.

 

کمک کردن به همسری که شکست خورده

 

 

کمک کردن شما هم اصول و قوانین خاص خودش را دارد. هرگز او را مجبور نکنید که به یکباره حالش خوب شود و دوباره همان آدم شاد سابق شود.

باید با روش هایی که در این ویدئو به شما می گویم که او را به حالت سابق بازگردانید.

نمایش بیشتر
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.
با خبر شدن از ویدئوهای جدید

ثبت نظر و یا سوال

برای ثبت نظر ابتدا خود شوید.
تاکنون نظری ثبت نشده است !
برنامه های مرتبط