شماره تماس پشتیبانی
02188915004

عامل اصلی ازدواج نکردن پسران، بعضی از دختران هستند

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
درباره این برنامه

چرا پسرها حاضر به ازدواج نیستند؟ (تن به ازدواج نمیدن)

گاهی بین دختران جوان میشنوم که از خودشان می پرسند چرا پسرها دیگر تن به ازدواج نمی دهند؟

چرا دیگر حاضر نیستند تشکیل خانواده بدهند و یا اینکه پسرها بی مسئولیت شده اند و نمی خواهند زیر بار مسئولیت تشکیل خانواده بروند؟

اصلا چه دلیلی دارد یک پسر ازدواج کند؟

علت اصلی ازدواج نکردن پسران، بعضی از دختران هستند! چرا؟

به دلیل اینکه سطح انتظارات و توقع بعضی از دختران به حدی بالاست که می خواهند از همان شروع ازدواج همه چیزشان در سطح عالی باشد.

از لباس عروسی بگیرید تا سالن آرایش، تالار عروسی و... . انتظار دارند تمام این مسائل در بهترین شکل ممکن باشد تا خودشان را خوشبخت بدانند!

تازه جهیزیه ای که پدر و مادر دختر باید تهیه کنند، انقدر پرهزینه و کمرشکن هست که واقعا کمتر پدر و مادری توانایی تهیه چنین جهیزیه ای را دارند.

اگر واقعا قصد ازدواج کردن دارید نباید سطح توقعتان انقدر بالا باشد. فراموش نکنید که زندگی را باید ساخت به مرور و در کنار یکدیگر با کسی که دوستش دارید زندگیتان را بسازید.

 

 

ازدواج نکردن پسران

 

 

ازدواج نکردن پسران بی دلیل نیست!

قطعا پسری که با مخارج و هزینه های یک ازدواج روبرو می شود و هزینه های سرسام آور آن را می بیند، سطح توقع بالای دختری را می بیند که همه چیز را در حد عالی می خواهد، هرگز تن به ازدواج نمی دهد، هرگز خود را درگیر هزینه های بالای ازدواج نمی کند.

سعی کنید واقع بینانه به زندگی نگاه کنید، حقیقت این است که ما روز به روز به پایان زندگی نزدیک می شویم، فرصت ها هیمشه دراختیار ما نیستند، همیشه جوان و در سن ازدواج نیستید که بخواهید فرصت ها را به فردا موکول کنید.

به راحتی از کنار این موضوع عبور نکنید، سعی کنید زندگی را بسازید. شما وقتی قدر زندگیتان را می دانید که آن را با دستان خودتان ساخته باشید.

با سخت گیری های بی مورد فقط فرصت های ازدواج کردن را از خودتان  می گیرید

شما با این سخت گیری ها و چشم و هم چشمی های بی مورد حتی فرصت ازدواج را از پسرانی که حاضرند زندگی مشترک تشکیل دهند می گیرید. هرچند ممکن است شروع این زندگی چندان پر زرق و برق و کامل هم نباشد اما قطعا حاضرند با جان و دل در کنار کسی که عاشقانه دوستش دارند زندگیشان را بسازند.

قطعا تنها دلیل ازدواج نکردن پسران، دختران نیستند اما دست کم یکی از مهم ترین دلایلی که پسران تن به ازدواج نمی دهند توقعات بالای بعضی از دختران است که همه چیز را در حد عالی و البته حاضر و آماده می خواهند!!

 

نمایش بیشتر
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.

ثبت نظر و یا سوال

برای ثبت نظر ابتدا خود شوید.
1398/3/21 19:38  مدت زمان عضویت:132 روز
0
test
برنامه های مرتبط