شماره تماس پشتیبانی
02188915004

تنها عاملی که شما را جذاب و دوست داشتنی می کند

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
درباره این برنامه

مهم ترین عامل ارتباطات، شخصیت شماست؛

به این معنا که از نظر دیگران شخصیت تان می تواند از شما فردی محبوب ودوست داشتنی بسازد و یا بالعکس با رفتارهای نابجا، صحبت های بی موقع و یک سری کارها و حرف های ناپخته ای که باعث می شود شما از نظر دیگران فرد قابل احترام و اعتمادی نباشید!

 

به عنوان مثال در نظر داشته باشید به یک میهمانی دعوت شده اید، افراد حاضر در آن میهمانی را درنظر می گیرید. بعد از مدت کوتاهی بعضی از افراد هستند که شما دوست دارید با آنها ارتباط بگیرید با آنها هم صحبت شوید و حتی بعد از آن میهمانی با آنها معاشرت داشته باشید!

دلیل اینکه شما دوست دارید با برخی افراد معاشرت کنید و با آنها ارتباط بگیرید، شخصیت جذاب و دوست داشتنی آنهاست.

رفتار و کلام پخته و یک دست، شما را بیشتر از یک ظاهر بسیار زیبا و شیک، جذاب نشان می دهد ولی خب هرچند افرادی که جذاب و دوست داشتنی هستند قطعا از لحاظ ظاهری هم مورد پسند همه هستند.

اما منظور من از این مثال این بود که به شما بگویم چیزی که از همان لحظه ی اول ملاقات شما با دیگران به چشم می آید شخصیت و منش شماست. آداب معاشرت شما و به طور کل مجموعه رفتارهایی که شما را تبدیل به یک فرد متشخص می کند.

 

 

شخصیت جذاب و دوست داشتنی

 

 

 

برای متشخص بودن نیازی نیست حتما پولتان از پارو بالا برود و یا فردی مشهور و معروف باشید!

فقط کافیست روی شخصیت خودتان کارکنید، شخصیت تان را پرورش دهید، منش خاص خودتان را پیدا کنید و سعی کنید آن چیزی باشید که ابتدا خودتان از آن لذت می برید.

شخصیت یک دست و پخته را هرکسی می تواند داشته باشد، به شرط آنکه آگاهانه روی شخصیت تان کار کنید، مطالعه کنید و آموزش ببینید. بعد از مدت کوتاهی نتیجه آن را خواهید دید. تغییر رفتار دیگران نسبت به خودتان را خواهید دید. و این تغییر رفتار از تغییر شخصیت شما ناشی می شود.

این ویدئوی کوتاه را ببینید تا با نکات بیشتری در مورد تاثیر شخصیت خوب درایجاد یک رابطه موثر آشنا شوید.

 

 

 

نمایش بیشتر
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.
با خبر شدن از ویدئوهای جدید

ثبت نظر و یا سوال

برای ثبت نظر ابتدا خود شوید.
تاکنون نظری ثبت نشده است !
برنامه های مرتبط