شماره تماس پشتیبانی
02188915004

عامل اصلی دخالت خانواده همسر در زندگیتان پیدا شد!

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
درباره این برنامه

عامل اصلی دخالت خانواده همسر در زندگیتان پیدا شد!

حتما شنیدید که بعضی از اطرافیان دائما از همسر خود گلایه می کنند که اختیاری از خودش ندارد و می گویند: زندگی ما تحت تاثیر خانواده همسرم هست و در جزئی ترین مسائل زندگی ما دخالت می کنند، برای ما تصمیم می گیرند و حتی برای پول و درآمد ما برنامه ریزی می کنند!

سوال اساسی این دسته از خانم های عزیز اینجاست:

برای اینکه از دست دخالت خانواده همسر  خلاص شویم چه کاری باید انجام دهیم؟

چرا خانواده همسرتان به خودشان اجازه می دهند که دخالت های نابجایی در زندگیتان داشته باشند؟!

تا به حال از خودتان پرسیدید که ریشه این دخالت ها به کجا باز می گردد؟ 

جواب من ممکن است برای کسانی که این مشکل را دارند چندان خوب و خوش نباشد اما ناچارم که آنها را با حقیقت روبروکنم!

 

 

دخالت خانواده همسر

 

 

 

دوستان عزیز من که همیشه از دخالت های خانواده همسرتان گله مندید، مشکل شما دخالت های خانواده همسرتان نیست، مشکل دقیقا همسر شماست!

همسر شما توانایی روشن کردن مواضع زندگی خودش را برای خانواده اش ندارد!  البته این که خانواده ها نظراتشان را در مورد زندگی ما بدهند طبیعی است اما اینکه نظرات و عقایدشان را به ما تحمیل کنند قابل تحمل نیست و اصلا منطقی به نظر نمی رسد.

کسی که شما را با این مشکل مواجه کرده و اجازه داده خانواده اش در زندگی شما دخالت کند. همسر شماست که حد و مرزهای خانواده اش را با زندگی خودش مشخص نکرده است. مثلا خواهر یا مادر همسرتان این موضوع مهم را که پسرشان تشکیل خانواده داده و دیگر آن پسر خانگی نیست و نمی توانند در تمام مسائل و کارهای او دخالت کنند.

اگر ما به آدم ها نشان ندهیم که حد و مرزهای خودشان را با زندگی ما حفظ کنند، استقلال زندگی ما را به رسمیت بشناسند و بدانند که نباید از یک مرز مشخصی تجاوز کنند و حریم زندگی خصوصی ما را حفظ کنند، قطعا همیشه دچار مشکلات هستیم.

آدم هایی که سالیان سال عادت به دخالت در زندگی دیگران را داشته اند، قطعا ما توانایی تغییر یک شبه آنها را نداریم اما درمورد دخالت خانواده همسر باید بگویم که با رفتاری که از خودمان نشان می دهیم به آنها نشان می دهیم که نباید از یک جایی به بعد در زندگی ما دخالت کنند.

باید بپذیرند که پسر آن خانواده، دیگر بزرگ شده و قدرت اداره و مدیریت یک خانواده را داراست حتی با وجود کم و کاستی هایی که وجود دارد نباید به خودشان اجازه دهند در هر مسئله ی کوچک و بزرگی دخالت کنند.

 

در نتیجه فراموش نکنید که حل مشکل دخالت خانواده همسر فقط و فقط به وسیله شما و همسرتان حل می شود نه شخص یا اشخاص دیگر.

 

 

 

نمایش بیشتر
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.
با خبر شدن از ویدئوهای جدید

ثبت نظر و یا سوال

برای ثبت نظر ابتدا خود شوید.
تاکنون نظری ثبت نشده است !
برنامه های مرتبط