شماره تماس پشتیبانی
02188915004

کدام دسته از مادرشوهر ها حسود هستند؟

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
درباره این برنامه

کدام دسته از مادر شوهر ها حسود هستند؟

دشمنی عروس و مادر شوهر از کجا شروع می شود؟

 

بیشترین اختلاف نظرها و دشمنی ها با مادرشوهر به این علت است که عروس و مادرشوهر از یکدیگر شناختی ندارند و اصولا با رفتارهای اشتباه این دشمنی را بیشتر می کنند.

یه وقت هایی مادران بعد از ازدواج پسرشان بسیار دلگیر و ناراحت می شوند، هرچند خوشحالند از اینکه پسرشان سروسامان گرفته و در کنار دختری زندگی می کند که عاشقانه یکدیگر را دوست دارند.

اما با وجود همه ی اینها، بعضی  از مادران نمی توانند به یکباره دوری مادرشان را تحمل کنند و از سر دلسوزی به عروس تازه وارد خانواده توصیه هایی میکند. دست بر قضا عروس تازه وارد هم از آنجایی که به خلق و خوی مادرشوهر عزیزش آشنا نیست، بنا را بر دخالت مادر شوهر در زندگی می گذارد.

به طور مثال ممکن است مادری به عروسش بگوید: پسرم فلان غذا را بیشتر دوست دارد، یا آن غذا را برای او درست نکن و جملاتی از این دست.

نو عروس های عزیزم، در این مواقع، مادر شوهر شما به هیچ عنوان قصد دخالت در زندگی شما را ندارد و فقط برای اینکه نشان دهد بیشتر هوای پسرش را دارد دست به این رفتارها می زند و چنین توصیه هایی می کند.

 

 

مادر شوهر

 

 

شما می توانید با سیاست های زنانه تون دل مادر شوهر تان را به راحتی نرم کنید 

در ساده ترین حالت می توانید با سیاستی که به خرج می دهید طوری که مادر شوهرتان احساس کند شما نه تنها قرار نیست پسرش را از او جدا کنید بلکه شما علاوه بر اینکه عروس خوبی برای  او هستید، یک دختر مهربان هم برای مادر همسرتان هستید!

بیشترین اختلاف نظرها و دشمنی ها با مادرشوهر به این علت است که عروس و مادرشوهر از یکدیگر شناختی ندارند و اصولا با رفتارهای اشتباه این دشمنی را بیشتر می کنند.

در این ویدئوی کوتاه راهکارهایی ارائه کردم که با رعایت آن می توانید دل مادر همسر خود را به راحتی به دست بیاورید.

 

نمایش بیشتر
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.

ثبت نظر و یا سوال

برای ثبت نظر ابتدا خود شوید.
1398/5/16 15:28  مدت زمان عضویت:75 روز
0
خب اگه خانوم همچین احترامی بزاره اما همسر احترام ب خانواده دختر نزاره چی؟؟
1398/4/28 19:08  مدت زمان عضویت:261 روز
0
اگه پسرهامون رو وابسته ب خودمون بار نیاریم. اینجورییی نمیشه. کاش آموزش هایی برای خانواده ها بذارید استاد جان. چون مادرها هم ب نظرم به آموزش احتیاج دارن. مگه قراره پسر جای شوهر اون مادر رو پر کنه؟
برنامه های مرتبط