شماره تماس پشتیبانی
02188915004

مرز میان عشق و نفرت باریک اما کشنده است

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
درباره این برنامه

مرز میان عشق و نفرت در کجاست؟

تا به حال به این فکر کرده اید مرز بین خاص ترین فرد روی زمین تا معمولی ترین آدم روی زمین کجاست؟

فقط در یک مورد: میزان عشق، محبت و حس خوب دوست داشتن شما نسبت به آن فرد.

زمانی که نگاه می کنید می بینید شخصی که در کنار شماست، دلنشین ترین صدای دنیا را دارد و تمام زیبایی های او را می بینید و در کنار او خودتان را خوشبخت ترین می دانید، حتی به آدم های نزدیک او حسادت می کنید‍!

 

مرز باریک بین عشق و نفرت

حالا تصور کنید زمانی که از طرف مقابتان که انقدر او را خوب و عالی می دیدید، یک بدی یا کج خلقی یا حتی خیانتی می بینید، تمام باورهایتان یکجا می ریزد. دیگر صدای او زیبا نیست، چهره زیبایی ندارد و رفتارهای او برایتان مثل سابق خوب نیست.

 

 

عشق و نفرت

 

 

مرز بین احساسات شما، میزان ارزشمند بودن انسان ها را مشخص می کند. اگر کسی می تواند در زندگی به شما آسیب بزند شک نکنید شما این قدرت را به او داده اید و این قدرت از عمق دوست داشتن و عشق وعلاقه شما به او باز میگردد.

اگر فردی به راحتی می تواند از زندگی شما کنار رود، فقط به کنترل کردن احساسات شما بستگی دارد. اینکه عشق شما تبدیل به نفرت شود، فقط به این بستگی دارد که شما چقدر به طرف مقابلتان بها می دهید و چقدر برای او از احساساتتان هزینه کردید. مرز باریک بین عشق و نفرت دقیقا به خود شما و احساسات شما بستگی دارد.

زمانی که احساسات خودتان را مدیریت و کنترل می کنید و می دانید به شخصی که در کنار شماست چقدر باید اهمیت و بها دهید، از اینکه رابطه ای را تمام کنید ترسی ندارید و دلتان نمی لرزد.

بنابراین ببینید اگر می خواهید به کسی دل ببندید آیا طرف مقابل ارزش عشق و احساس شما را دارد؟

در قلبتان چه جایگاهی به او می دهید و به طور کل پیشنهاد می کنم در ابتدای یک رابطه عاطفی سعی کنید احساسات خود را مدیریت و کنترل کنید.

 

نمایش بیشتر
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.
برنامه های مرتبط