شماره تماس پشتیبانی
02188915004

برای ازدواج موفق با این زنان هرگز ازدواج نکنید

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
درباره این برنامه

با این شش نوع زن هرگز ازدواج نکنید

قصد دارم در این مقاله نکاتی رو به شما آقایون گوشزد کنم تا ازدواج موفق داشته باشید؛ توصیه می کنم با این شش نوع از زنان هیچوقت ازدواج نکنید!
لطفا تا انتهای مطلب با من همراه باشید

1-ازدواج با زنان تلخ و طعنه زن
2-ازدواج با زن خودخواه
3-ازدواج با زن پول پرست(پول دوست)
4-ازدواج با زنی که برای هر کسی عشوه گری می کند
5-زنی که اهل مهمانی های مداوم است
6-ازدواج با زنی که همیشه همه چیز برایش مهیا بوده است

1-ازدواج با زن تلخ و طعنه زن

این دسته از زنان همیشه از دست همه ی مردها عصبانی هستند؛ این افراد روابطی را در گذشته  با آقایان تجربه کرده اند که یک یا چندبار دلشان شکسته است.
این روابط تلخ می تواند تجربه ی ارتباط با اعضای خانواده، روابط اجتماعی ، ارتباطات کاری، ارتباط های عاطفی و ..باشد.
این افراد همیشه در حال حمله ور شدن و سرکوفت زدن به همسر خودشون هستن و اگر فرصتی برای اون ها پیش بیاید با کلمات آزار دهنده و توهین آمیز و بدبیراه گفتن و ناسزا  بخاطر کینه های حل نشده ی قبلی خود، مردی که مقابل آن هاست را می رنجانند و به بدترین شکل ممکن غرور وی را بازیچه ی حالِ بدِ خودشان می کنند! ازدواج موفق، ازدواجی است که در آن زن، هرگز تلخ و طعنه زن نباشد!  

 

 

ازدواج موفق

 

 

2-ازدواج با زن خودخواه

اگر دوست دارید یک ازدواج موفق و زندگی آرامی داشته باشید و بعد از آن خانه ای شاد و همسری داشته باشید که به شادی شما هم اهمیت دهد و برای او مهم باشید، ناچارید دور زن خودخواه رو خط بکشید!
زنی که عادت کرده باشد خودش رو در همه ی موارد الویت قرار دهد نمی تواند خانه و زندگی گرم و عاشقانه ای برای شوهر و فرزندانش فراهم کند و زندگی شما همیشه دچار چالش و تنش خواهد بود.

3- ازدواج با زن پول پرست(پول دوست)

زنی که نسبت به مسائل مالی توجه وتمایل وسواس گونه دارد، مطمعنا نمی تواند همسر خوبی برای شما باشد.
اگر توجه او به مادیات بیشتر از توجه او به تامین آرامش خانواده و همسر و فرزندان باشد، به هیچ عنوان نمی تواند نقش خود را به خوبی ایفا کند و آرامش و خوشبختی که برای یک زندگی مشترک لازم هست را به شما بدهد! قطعا تشکیل زندگی مشترک با زنی که پول پرست است، ازدواج موفق نخواهد بود.

4-ازدواج با زنی که برای هرکسی عشوه گری می کند

 

آیا تا حالا شده از زنی خوشتون بیاد که همیشه برای همه در حال عشوه گری و طنازی است؟ این نوع زنان مانند یک پروانه از گلی به گل دیگر می روند و توجهشان به تمام مردان اطرافشان هست و دوس دارد نظر همه را جلب کند!

اگر بخاطر عشوه گری عاشق زنی شده اید باید به این نکته توجه کنید که این زن در آینده  نه تنها برای شما بلکه برای دیگران هم عشوه گری می کنه! آیا می توانید این موضوع را بپذیرید؟
قطعا جواب شما خیر هست؛پس لطفا کمی ریزبین تر باشید و با هوش تر عمل کنید!

 

 

ازدواج موفق

 

 

5-زنی که اهل مهمانی های مداوم است

این زن به هر مهمانی که دعوت شود حتما باید در همه ی آن ها حضور داشته باشد و شرکت کند. بیشتر اوقات لباس هایی می پوشد که بیشتر از زیبایی جلب توجه کند و به عبارتی دوست دارد نگین مجلس باشد.
همیشه منتظر مهمانی های بعدی است و نمی تواند به هیچ دعوتی نه بگوید؛ چنین شخصی به هیچ عنوان نمی تواند بعد از ازدواج مسئولیت یک زندگی مشترک را بپذیرد و آرامش و عشقی که می خواهید را به شما بدهد، چون اصلا وقت آن را ندارد.

6-ازدواج با زنی که همیشه همه چیز برایش مهیاء بوده است

البته ی در همه ی زمینه ها همیشه استثناء وجود دارد اما معمولا در اکثر موارد توقعات افراد با توجه به نحوه ی تربیت آن ها شکل می گیرد!
دختری که در محیطی بزرگ شده که همیشه همه چی برایش فراهم بوده و هیچوقت خودش دغدغه ی بدست آوردن چیزی را نداشته یا برای داشته هایش تلاشی نکرده، احتمال اینکه زن خوبی برای همسرش باشه خیلی کمه و حتی می توان گفت بعید است. قطعا چنین فردی در شرایط سخت نمی تواند حامی و پشتوانه ی خوبی برای شما باشد.
فرقی نمی کنه همسرش چقد بتونه خواسته های اون رو فراهم کنه و چقد تلاش کنه زندگی ایده آلی برایش بسازد، حتی اگر فرد ثروتمندی هستید از ازدواج با چنین زنانی با این تفکرات اجتناب کنید؛ چراکه ملاک انتخاب آن ها فقط مادیا ت خواهد بود.

بیایید درست انتخاب کنیم ، تا بتوانیم سالم زندگی کنیم! 

نمایش بیشتر
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.
با خبر شدن از ویدئوهای جدید

ثبت نظر و یا سوال

برای ثبت نظر ابتدا خود شوید.
تاکنون نظری ثبت نشده است !
برنامه های مرتبط