شماره تماس پشتیبانی
02188915004

شکست در رابطه عاطفی فقط یک علت بزرگ دارد!!!

زمان باقی مانده:
همین الان کلیک کنید
همین الان کلیک کنید

ناگفته هایی از نیازهای زن و مرد در یک رابطه عاطفی

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
اطلاعات برنامه آموزشی
زمان برنامه 00:35
نوع برنامه ویدئو
تعداد قسمت 1
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!
دانلود اپلیکیشن اندروید
با اپلیکیشن به راحتی می توانید برنامه های آموزشی را ببینید.

پریسا نصری

مدرس این برنامه

عضو هیئت مدیره سازمان مردم نهاد خانواده موفق با همکاری استانداری تهران با هدف تحکیم بنیان خانواده
فعالیت در حوزه بالا بردن آمار ازدواج و پایین آوردن آمار طلاق
دارای 8سال سابقه ی مطبوعاتی و فرهنگی
مدیر روابط عمومی مجله روانشناسی شادکامی
مدیر اجرایی انتشارات فریور
عضو سرای روزنامه نگاران کشور

صفحه مدرس
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!
درباره این برنامه

نیازهای زن و مرد در یک رابطه عاطفی را چطور پیدا کنیم؟

توجه داشته باشید نیازهای زن و مرد در یک رابطه عاطفی با یکدیگر متفاوت است. همچنین شدت و ضعف هر یک از نیازهای اساسی انسان با بقیه متفاوت است. ما انسان ها به طور معمول نیازهایی در وجودمان داریم. به طور ساده، اگر شما بتوانید نیازهای طرف مقابلتان را به خوبی بشناسید و به آنها به خوبی پاسخ دهید می توانید طرف مقابلتان را به خوبی جذب کنید. حالا این نیازها می توانند جنسی، روحی، عاطفی و ... باشند.

در نتیجه ابتدا باید طرف مقابلتان را به خوبی بشناسید. بعضی ها ممکن است از لحاظ روحی، بسیار حساس و شکننده باشند. و با کوچکترین ناملایمات درهم بشکنند. با رعایت بعضی از نکات ساده، و با شناخت کامل از طرف مقابلتان می توانید یک رابطه عاطفی خوبی بسازید. و یک رابطه عاطفی را به خوبی مدیریت کنید.

به طور کلی من نیازهای هر انسانی را به 5دسته تقسیم می کنم؛

 

 نیازهای زن و مرد

 

نیاز به عشق:

از نیازهای اساسی زن و مرد که از نان شب هم واجب تر است. اینکه یک دختر حاضر است با شرایط یک پسر هرچند سخت زندگی کند، در واقع در حال پاسخ دادن نیاز به عشق است. پسری که به هر دری میزند تا دختر مورد علاقه اش را به دست آورد هم به همین صورت است.

چرا از نان شب واجب تر است؟ به دلیل اینکه شالوده ی و بنیان یک رابطه عاطفی را عشق می سازد. حس نیاز به عشق در زن و مرد هرگز نباید از بین برود. شما باید همیشه حس درجه یک بودن را به طرف مقابلتان بدهید. اینکه تنها عشق شما طرف مقابلتان است. باید به او این حس را القا کنید که هیچکس به اندازه ی او نمی توانست شما را عاشق کند. 

 

نیازهای زن و شوهر

 

نیاز به آزادی:

به بهانه دوست داشتن، نگران بودن و... ممکن است شما آزادی های طرف مقابل را بگیرید. یکی از اصلی ترین نیازهای زن و مرد حس آزاد بودن و به طور کل احساس آزادی است. نیازی که متاسفانه به بهانه دوست داشتن و مراقبت از عشق به بند کشیده می شود. با گرفتن آزادی طرف مقابلتان نه تنها نمی توانید او را نگه دارید بلکه باعث می شوید طرف مقابلتان از شما دور و دورتر شود.

چک کردن بیش از اندازه طرف مقابل، فقط به این بهانه که شما دلتنگ او می شوید کار خطرناکی است. اگر در یک رابطه عاطفی هستید ممکن است که چسبندگی های بیش از اندازه شما طرف مقابلتان را از شما نا امید کند.

 

 نیازهای زن و مرد

 

نیاز به احساس مهم بودن:

یکی دیگر از نیازهای زن و مرد نیاز به مهم بودن است. البته این یکی از اساسی ترین نیازهای مردان به شمار می رود. به همسرتان نشان دهید که برای شما شخص مهمی در زندگی است. سعی کنید همیشه اولویت اول او باشید. حتی گاهی وقت ها اولویت او از خانواده تان هم بیشتر باشد!! البته نه همیشه.

همسرتان باید احساس کند که بزرگترین و مهم ترین شخص زندگی شماست.  همه انسان ها به احساس مهم بودن، نیاز دارند. به همسرتان احساس مهم بودن بدهید. همینطور به همسرتان اجازه بدهید احساس اینکه شما برای او مهم هستید را بروز دهد. اگر این اتفاق نیفتند، همسر شما خلاهای عاطفی را با کار کردن پر می کند. با دادن حس مهم بودن به همسرتان، این احساس را به او می دهید.

 

نیازهای زن و شوهر

 

نیاز به تفریح و شاد بودن:

از مهمترین نیازهای اساسی ازدواج، و نیازهای زن و مرد نیاز به سفر، تفریح و شاد بودن است. زندگی فقط کار کردن، کسب درآمد و جمع کردن پول نیست!! به این نکته بسیار مهم توجه داشته باشید که عمر ما در حال سپری شدن است. همه ما به خوبی می دانیم که هر لحظه ی زندگی بدون بازگشت است. حواسمان به سن و سالمان باشد. به کارهایی که می توانیم در سنین جوانی و میانسالی انجام دهیم.

به لذت هایی که می توانیم در این سنین تجربه کنیم. همیشه در برنامه های هفتگی، ماهانه و حتی روزانه تان سعی کنید کارهایی انجام دهید که همیشه حس شاد بودن را داشته باشید.

  

نیازهای زن و مرد

 

 نیاز به گفتگو :

یکی از بهترین کارهایی که برای زنده نگه داشتن رابطه عاطفی می توانید انجام دهید، گپ زدن و صحبت کردن روزانه با همسرتان است. رد و بدل شدن صحبت ها، اتفاقات روزانه، درد و دل کردن و ... . با این کار ذهن شما از مسائلی که در طول روز شما را آزرده خاطر کرده است خالی می شود.

و در نهایت آرامش خاصی به شما و همسرتان می دهد. از نیازهای اصلی زن و شوهر در زندگی مشترک، نیاز به صحبت کردن روزانه است. حداقل روزانه 15 دقیقه به صحبت با همسرتان اختصاص دهید. این باعث می شود که احساس نزدیکی شما به یکدیگر همیشگی باشد. 

 

در پایان پیشنهاد می کنم این ویدئو را تا انتها ببینید. و اگر تجربه یا پشنهادی دارید زیر همین پست برایم کامنت بگذارید. 

امیدوارم همواره خوشبخت، سلامت و شاد باشید.

 

نمایش بیشتر
جلسات این برنامه

ناگفته هایی از نیازهای زن و مرد در یک رابطه عاطفی

00 ساعت و 35 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!

ثبت نظر و یا سوال

برای ثبت نظر ابتدا خود شوید.
1398/8/11 12:49  مدت زمان عضویت:156 روز
0
مثل همیشه عالی بود مهر بانو
ولی کاش جملات دیالوگای بیشتری آموزش میدادید
برقرار باشید
1398/5/24 15:12  مدت زمان عضویت:96 روز
0
سلام ،
چرا نمیتونم ، مثل فایلهای قبلی ، دانلودش کنم ؟
پاسخ ها
سبا یعقوبی مشاور سایت
1398/5/30 10:34  مدت زمان عضویت:542 روز
0
از طریق پشتیبانی سایت پیگیری شد، دوره هیچ گونه مشکلی برای استفاده ی کاربران ندارد و شما می تونید براحتی بعد از مشترک شدن اون رو دانلود کنید و استفاده کنید
موفق باشید
برنامه های مرتبط