شماره تماس پشتیبانی
02188915004

نشانه فروپاشی زندگی راه دادن شخص غریبه به حریم خصوصی

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
درباره این برنامه

راه دادن شخص غریبه به زندگیتان می تواند نشانه فروپاشی زندگی شما باشد!! ممکن است شخصی به شما نزدیک شده باشد که حرف ها و جملات زیبایی از زبان او می شنوید. او را مدام با همسرتان مقایسه می کنید! و اتفاقا می بینید که مثلا نسبت به همسرتان هم مردی رمانتیک تر و مثلا با احساس تر است و نشانه ای از سرد بودن در او نمی بینید!! او مدام در گوش شما حرف از خوشبختی می زند. و سعی می کند با جملاتی مثل: " اگر ما با هم ازدواج کرده بودیم، الان خیلی خوشبخت بودیم!" و... سعی کند از شما دلبری کند!!!

این افراد سعی می کنند خلاهای زندگی شما را شناسایی کنند و دقیقا از همان نقاط به زندگی شما نفوذ کنند و در زمان کوتاهی همه چیز نابود می شود!! برخلاف تصور شما که فکر می کنید ممکن است همه چیز روبراه شود!

 

 

نشانه فروپاشی زندگی

 

 

راه حل مشکلات شما با همسرتان، این نیست که با شخصی دیگر وارد رابطه شوید. نباید راه حل را در وجود شخص دیگری پیدا کنید. اگر شخصی خودش را منجی شما و زندگیتان معرفی می کند، مطمئن باشید او فقط و فقط در پی ارضای روح مریض خودش است. صرفا در پی لذت بردن از شماست و نه نجات دادن شما!!

هرگز از مشکلات عاطفی تان نزد کسی صحبت نکنید! خصوصا کسانی که به تازگی با آنها ارتباط گرفته اید. این می تواند نشانه فروپاشی زندگی و رابطه عاطفی شما باشد.

حل اختلافات شما با همسرتان تنها به شما و همسرتان بستگی دارد. نفر سومی که می تواند به شما در حل اختلاف کمک کند، تنها یک متخصص و مشاور حرفه ای است نه غریبه ای که سعی می کند فقط از شما سوءاستفاده کند.

نمایش بیشتر
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.

ثبت نظر و یا سوال

1398/6/6 11:47  مدت زمان عضویت:593 روز
0
درسته، حتی بسیاری نزدیکان انسان هم نمی توانند مشکلات عاطفی خانواده را حل و فصل کنند حتی اگر دلشان به حال یکی از زوجین بسود! زیرا معمولا یکطرفه به قاضی می روند و با حمایت از یک طرف مشکل را بیشتر می کنند و حتی بعضی نزدیکان با حسادت سعی می کنند مساله را پیچیده تر کنند...
برنامه های مرتبط