شماره تماس پشتیبانی
02188915004

7 نیاز اولیه عاطفی

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
درباره این برنامه

در این ویدئو قصد دارم در مورد نیازهای اولیه عاطفی و رفتاری که برای یک زندگی خوب و خوشبخت نیاز داریم صحبت کنم.

 

همه افراد در طول مدت زندگیشون، از لحظه تولد تا مرگ، یک سری نیاز دارن. در کل افراد زندگی می‌کنند تا به ارضاء نیازهاشون برسن. وقتی که کوچکتر هستیم نیاز شدید به تعلق‌پذیری یعنی محبت دیدن و همچنین نیاز به امنیت در ما بالاست. اگر نیازهای ما برآورده بشن در سنین بالاتر به خودشکوفایی و اعتماد به نفس می‌رسیم ولی اگر نیازهای ما برآورده نشن هم یادگیری صورت نمی‌گیره و هم این که افراد فاقد اعتماد به نفسی می‌شیم.

 

پس با من در این ویدئو همراه باشید تا به شما 7 نیاز اولیه که برای داشتن یه زندگی خوب و خوشبخت نیاز دارید رو معرفی کنم.

میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!
با خبر شدن از ویدئوهای جدید

ثبت نظر و یا سوال

برای ثبت نظر ابتدا خود شوید.
1396/9/7 14:28  مدت زمان عضویت:482 روز
0
من با آقایی به صورت مجازی اشنا شدم ایشون بعد از تقریبا 5 ماه اومدن شیراز و از من خواستگاری کردن ولی من گفتم بهتره زمان بزاریم همدیگر بشناسیم و از 2 هفته پیش که بهشون گفتم از راه دور نمیشه همدیگر شناخت و برای صمیمیت بیشتر بهتر هست رسمی بیشینم ایشون خواهش کردن که فعلا برای رسمی شدن زوده و قرار بود حتی با من پیش روانشناس بیان ولی بخاطر نوع کارشون نیومدن.چون ایشون تو شرکت پترکشیمی کار میکنن و شیاز نیستن .الان هم من نمیدونم چه کاری انجام بدم که بیان و رسمی کنیم و من 35 سال سنم هست و می خوام با ایشون ازدواج کنم میشه راهنماییم کنید شما مثل خواهر من هستید من در این زمینه خیلی تلاش میکنم که ازدواج کنم .قابل ذکر هست من ارشد دارم و بیکار هستم یک سالی هست.و ایشون لیسانس و هم سن هستیم.البته از نظر سطح خانوادگی ما بالاتر هستیم .تو را خدا راهنماییم کنید چه گونه اعتمادش جلب کنم و 10 درصد ترسی که داره واسه متهلی از اینکه ازادیش گرفته بشه و مطمین بشه که من انتخاب درستش هستم براش به وجود بیارم .م.
پاسخ ها
راعی - مشاور سایت
1396/9/12 11:34  مدت زمان عضویت:478 روز
0
سلام دوست عزیز همانطور که فرمودید از راه دور نمیشود شناختی به وجود اورد .ایشون اگر شما را دوست داشته باشند باید برای رسمی شدن رابطه اقدام کنند .حتما از او بخواهید که اقدامی کنند در غیر این صورت خود را بازیچه قرار ندهید .پیشنهاد میکنم پکیج خانم نصری را تهیه کنید و عضو کلوپ زنان باهوش شوید خانم نصری خودشان انجا پاسخگو هستند .
برنامه های مرتبط