شماره تماس پشتیبانی
02188915004

با بدقولی های همسرم چه کار کنم؟

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
درباره این برنامه

شما هم از بدقولی های همسر خود به ستوه آمده اید؟

با بدقولی های همسرم چه کار کنم؟ سوالی که قطعا بسیاری از ما خودمان می پرسیم. بدقولی های همسر واقعا آزار دهنده است! گاهی اوقات نشان از کاهش علاقه همسر دارد و گاهی اوقات هم دلایل دیگری دارد. به هرحال بدقولی ها چه از جانب همسرتان باشد یا اطرافیان بسیار آزار دهنده و اعصاب خرد کن است. 

اما اغلب ما در این مواقع واکنشی عمل می کنیم و به دنبال تلافی کردن می باشیم. یعنی اشتباه پشت اشتباه!! در اینکه کار بدقولی های همسر شما صد در صد اشتباه است شکی نیست. اما اینکه شما هم بخواهید در برابر اشتباه او، تصمیم اشتباه تری بگیرید، نه تنها چیزی را درست نمی کند، بلکه همه چیز را هم خراب و خرابتر می کند.

شما با آدم های بد قول اطرافتان چه کار می کنید؟

البته این طبیعی است که گاهی وقت ها به دلایل خاصی نتوانیم بر سر قول و قرارهایمان بمانیم و بدقولی کنیم. اما اگر این بدقولی ها و بدعهدی ها از طرف شخصی که با او در ارتباط هستیم، تکرار شود، کمی خطرناک به نظر می رسد. اینکه طرف مقابل شما مدام بدقولی می کند، با زبان بی زبانی از بی مسئولیتی خود می گوید. 

بدقولی های دیگران و مخصوصا بدقولی های همسر می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. برخی از علت های مهم این عادت بد، خانواده و اجتماع است. نوع تربیت خانواده و حضور در اجتماع، نقش بسیار مهمی در خوش قولی و متعهد بودن هر شخصی دارند. اما برای اینکه طرف مقابلمان این عادت بدقولی را ترک کند و وادارش کنیم که پای حرف هایش بایستد، چه کاری باید انجام دهیم؟ 

برای اینکه پاسخ این سوال را بشنوید، این ویدئوی کوتاه و مفید را ببینید. 

 

نمایش بیشتر
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.

ثبت نظر و یا سوال

1398/9/12 19:43  مدت زمان عضویت:120 روز
0
سلام ودرود بر استاد عزیز در این دوره از بیانات شما خیلی درس گرفتم به نکته های عالی اشاره کردید من همیشه از بد قولی اطرافیان رنج میبردم ولی الان از شما بهترین راهکار را یاد گرفتم ودلیل این بدقولی را متوجه شدم سپاسگذارم که دانش خودتون را رایگان در اختیار ما میگذارید سپاس برشما
1398/6/22 15:04  مدت زمان عضویت:198 روز
0
عالییی
برنامه های مرتبط