شماره تماس پشتیبانی
02188915004

تایید گرفتن از دیگران ارتباط مستقیم با اعتماد به نفس دارد

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
درباره این برنامه

رهایی از تایید طلبی

تایید گرفتن از دیگران یا تایید شدن از طرف دیگران، از مشکلات شخصیتی است که بعضی ها با آن درگیر هستند! نیاز به تحسین دیگران، نیاز به توجه دیگران و به نوعی تایید گرفتن از دیگران، معضلاتی هستند که بعضی از افراد دچار آن می شوند. اما واقعا چرا به دنبال تایید دیگران هستیم؟ چگونه دنبال تایید دیگران نباشیم؟

بعضی مواقع در یک رابطه عاطفی، احساس می کنیم همیشه نیاز به تایید دیگران داریم. برای اینکه خودمان را قبول کنیم همیشه نیازمند تایید دیگری هستیم. اما واقعیت این نیست! در حقیقت اگر به این عادت پایان ندهیم قطعا عزت نفس و اعتماد به نفسمان را از دست می دهیم.

آنطور که دلتان می خواهد زندگی کنید

تا زمانی که شما به تایید گرفتن از دیگران نیازمندید، هرگز نمی توانید خودتان را زندگی کنید. هرگز نمی توانید آنطور که دلتان می خواهد زندگی کنید. همیشه چشمتان به دهان دیگران است که آنها چه می گویند؟!

شما با هر شکل ظاهری باید اعتماد به نفس و عزت نفس تان را حفظ کنید. اصلا مهم نیست که شما لاغرید، چاقید، قد کوتاه یا بلندی دارید و ...!! این صفاتی است که ممکن است دیگران به شما بدهند. شما باید باید باید خودتان را دوست داشته باشید. هر زمانی که توانستید خودتان را دوست داشته باشید، قطعا دیگران هم شما را دوست خواهند داشت و نیازی به تایید دیگران نخواهید داشت.

 

نمایش بیشتر
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.

ثبت نظر و یا سوال

1398/9/12 19:33  مدت زمان عضویت:126 روز
0
سلام ودرود بر استاد توانمند وقدرتمند صحبت های شما خیلی باارزش وآموزنده بود من به نوبه خودم خیلی تحت تاثیر راهکارهای شما قرارگرفتم دستمریزاد برشما
1398/8/3 20:46  مدت زمان عضویت:284 روز
1
عالی👏👏👏
1398/7/23 14:21  مدت زمان عضویت:574 روز
0
سلام
خواهشمند است در مورد اختلافات زندگی امروزی خانواده ها و فضای مجازی بیشتر کامنت بگذارید .....
1398/6/24 10:33  مدت زمان عضویت:499 روز
2
سلام کلیپی بسیار زیبا و پر محتوا بود فقط یه سوال شخصی اگر جسارت نیست خانم نصری عزیز روسریتون رو از کجا خریدید خیلی خوشگله لطفا آدرس بدید
برنامه های مرتبط