شماره تماس پشتیبانی
02188915004

ازدواج کردن با این مردان ممکن است بدبخت تان کند!

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
درباره این برنامه

ازدواج با مرد های خطرناک و مورد دار!!

گاهی وقت ها، ما آدم ها یکی از ملاک های خوشبختی را ازدواج با مرد می دانیم. اما سوال اساسی اینجاست؟ آیا شناختی از مرد آینده خود دارید؟ چقدر از خصوصیات و اخلاق او اطلاع دارید؟ احساس می کنیم با یک ازدواج خوب و موفق می توانیم به خوشبختی دست پیدا کنیم. اما چنان غرق رسیدن به خوشبختی هستیم که اصلا درباره کسی که قرار است همسر آینده ما شود فکر نمی کنیم. و در بعضی مواقع دست به انتخاب های احساسی و شتابزده می زنیم. و در نهایت، با ازدواج کردن با این افراد نه تنها به خوشبختی نزدیک نمی شویم بلکه فرسنگ ها از آن فاصله می گیریم.

دکتر گینورد آدامز سرپرست انستیتو راهنمایی ازدواج، در دانشگاه پنسیلوانیا تحقیقاتی انجام داده و نتایج اون رو در کتابی با عنوان «چگونه دوست خود را انتخاب می‌کنید» منتشر کرده است. این کتاب در رابطه با ازدواج با مرد هایی که برای ازدواج خطرناک هستند، اطلاعات خیلی خوب و جامعی آورده شده است؛ اطلاعاتی که در نهایت منجر به انتخاب درست برای یک ازدواج موفق خواهد شد. برای اینکه به خوشبختی برسید و آرامش داشته باشید هرگز با این مردها ازدواج نکنید.

 

مرد وابسته به خانواده

 

1-مردان متعلق (وابسته) به خویشاوندان و خانواده:

ازدواج با مرد وابسته به خانواده احتمالا شما را پیشیمان خواهد کرد! اگر پای درد و دل خانم‌های متأهل بنشینید، مطمئناً تعداد زیادی از اون ها از وابستگی بیش از حد همسر به اعضای خانواده اش، بخصوص وابستگی به مادرش، ناراضی هستند. شوهری که فقط به اقوام و خویشاوندان خودش تعلق داره، از جمله همسرانی است که ابدا به درد ازدواج کردن نمیخورن!

چون این مردها اصلا به شما متعلق نیستن و از اون دردانه های عزیز کرده ی پدر ومادرشون هستن که میخوان همیشه کنار اون ها باشن!
در این صورت پس کی میخوان برای شما وقت بزارن؟
کی فرصت حرف زدن با شما رو دارن؟
آدامز اعتقاد داره که زندگی با این نوع مردان، همیشه باعث به وجود آمدن اختلاف نظر درمسائل خانه و حرف های بی مورد و بی ارزش میشه که دعوا و مرافعه به دنبال خواهد داشت!

2-مرد عصبی:

این افراد بطور ناگهانی و با شدت بسیار زیاد عصبانی میشوند و معمولا کنترل خودشون رو از دست میدن و شروع به داد و بیداد کردن، کتک کاری، شکستن وسایل و... می کنند. خوب ناگفته پیداست ازدواج با مرد عصبی چه عواقبی می تونه داشته باشه!!
دکتر آدامز حتی حرف زدن با اینگونه مردان رو خطرناک می دونه و معتقده مردی که عصبیِ بخاطر کوچک ترین مسائل، جنگ و درگیری ایجاد میکنه و خیلی راحت یک زندگی و رابطه ی خوب رو برای همسر، فرزند و حتی آشنایان دور و نزدیک خراب و تموم میکنه!

 

ازدواج با مرد

 

3-مرد خسیس و سخت گیر در امور مالی:

آیا حاضرید با یک شخص خسیس ازدواج کنید؟ پیوند با یک مرد خسیس و سخت گیر در مسائل مالی، قطعا می تونه در طول زندگی آزار دهنده باشه. خوب فکر کنید! آیا ازدواج با مرد دروغگو را می توانید تحمل کنید؟

این افراد دچار وسواس خاصی نسبت به حفظ و ذخیره ی پول هستند که باعث میشه اطرافیان اون ها، بخصوص همسرانشون از این موضوع رنج ببرن!
این افراد به سختی می تونن به کسی پول بدن، همیشه وانمود میکنن پول ندارن، سعی میکنن تا جایی که میتونن از هدیه دادن شونه خالی کنن، سعی میکنن ارزان ترین جنس ممکن رو بخرن، حتی برای خودشون هم حاضر نیستن خرید کنن و شاید چند سال از یک کفش یا لباس تکراری استفاده کنن، همیشه دیگران رو مقصر پولدار نشدن خودشون میدونن و ...

مردی که اینقدر در امور مالی به همسرش سخت بگیره بدرد زندگی نمیخوره! البته منظور این نیست که زن بدون اجازه ی شوهرش هرچی دلش میخواد و هر چقد دوس داره خرید کنه، اما بیشتر مشاجراتی که توی خونه اتفاق میوفته فقط بر سرِ پولِ، درحالی که نباید اینطوری باشه!

خیلی از خانواده ها اینقدر که به پول اهمیت میدن به تربیت فرزندان و سلامتی خودشون اهمیت نمیدن! البته زن و شوهر صرفا بخاطر پول بحث نمی کنن، بلکه بخاطر نحوه ی خرج کردن اون دچار مساله میشن. در واقع اینه که باعث سرو صدا و نزاع بینشون میشه!
اما زنی که بخوبی مدیریت خونه رو انجام میده و پول رو با حساب کتاب و مناسب خرج میکنه ولی باز هم مورد انتقاد شوهرش قرار می گیره، حق داره ناراضی باشه!

 

ازدواج کردن با مرد دروغگو

 

4- مرد دروغگو

ازدواج با مرد دروغگو؟ هرگززز!! شاید افراد دروغگو بتونن مدت کوتاهی حقیقت رو از دیگران پنهان کنن اما در نهایت آشکار خواهد شد. گرچه شاید این حقیقت تا مدت های طولانی پنهان بماند!
این افراد معمولا از نظر رفتاری شباهت های زیادی به هم دارند، از نگاه کردن مستقیم به شما فرار می کنند، گاهی اوقات موقع حرف زدن بخشی از صورت یا دهان خودشون رو می پوشونن، موقع حرف زدن حرکات زیادی از خودشون نشون میدن، زیاد تپق میزنن و اشتباه میکنن، گیج و مبهم حرف میزنن، کلی گویی میکنن و اجازه نمیدن حرف هاشون تجزیه و تحلیل بشه، معمولا پرحرف هستن و راجع به هرچیزی اظهار نظر میکنن، معمولا در زندگی شخصی یا خانوادگی دچار مشکل هستن، تن صدای افراد دروغ گو موقع حرف زدن بالاتر از حد معمولِ و ... .

ازدواج با مردهایی که بخاطر پیشبرد مقاصد خودشون دروغ میگن یا حتی گاهی اینکار رو بخاطر تمسخر همسر و شریک زندگی خودشون انجام میدن دیر یا زود زندگی مشترکشون تموم میشه. این دسته از افراد همیشه درحال خیال پردازی هستن و معمولا فراموش کار هم میشن، اگر در رابطه با موضوعی که به شما دروغ گفتند، چند روز بعد سوال بپرسید خیلی از حرف های خودش رو هم فراموش کرده و به یاد نداره!

 

ازدواج با مرد

 

5-مردان فراری از میدان مبارزه (بی مسئولیت)

مردانگی و قابل اتکا بودن باعث میشه که فرق یک مرد بالغ و یک پسر بچه که فقط ظاهرا رشد کرده و قد کشیده، مشخص بشه! ازدواج با مردی که مسئولیت پذیر نیست، مثل راه رفتن بر روی لبه پرتگاه می مونه! طرف مقابل شما ممکنه خیلی موجه، تحصیل کرده و خوش اخلاق باشه اما تا زمانی که نتونید بهش تکیه کنید، نمی تونید اونو مرد زندگی بدونید.
ازدواج کردن با شخصی که از موانع و مشکلات فرار میکنه، بجای اینکه سعی کنه اون ها رو مدیریت و حل کنه از روبرو شدن با اون ها فرار میکنه و حاضر نیست با این موانع و مشکلات مواجه بشه، در زندگی مشترک هم تکیه گاه مناسبی برای همسرش نخواهد بود!

6-مردان نامنظم وبی ادب

بعضی از مردها عادت های بدی دارند که شاید خودشون متوجه نباشن، عادت هایی که از نظر خودشان خیلی کوچک و بی اهمیتِ و زیاد هم به چشم نمیاد! اما خانم ها رو خیلی کلافه میکنه.
ازدواج با مرد نا منظم و بی ادب و بی نزاکت به صلاح خانم ها نیست، این بی نظمی ها چه در تعیین وقت، لباس پوشیدن، غذاخوردن و یا هر چیز دیگه ای که باشه خیلی زود شما رو خسته میکنه!

 

ازدواج کردن با مرد

 

7-مردان خودخواه و متعصب افراطی:

رابطه ی زناشویی یک رابطه ی دو طرفه است و هر دو طرف باید این دیدگاه رو نسبت به هم داشته باشند!  احساس خودخواهانه و خودخواهی باعث خشم و خصومت و دردهای عاطفی عمیق می شود.

این مردان ممکن است برای همسر خودشون چند مشکل عمده ایجاد کنند:

1-اختلاف عقیده ی دائمی

2-دعوا و نزاع همیشگی

3-عصبی بودن

4-سختی معاشرت

گاها همسر خودش رو حتی از ارتباط برقرار کردن با خواهر و برادرش هم منع می کنه!

8-مردان راحت طلب:

ازدواج با مرد راحت طلب جزء خطرناک ترین ازدواج ها می تونه باشه!
مردی که هیچ هدفی نداره و حاضر نیست بخاطر خودش و خانواده اش کوچکترین سختی رو تحمل کنه و به خودش زحمت بده!
تمام وقت و انرژی خودش رو بی هدف و بیهوده میگذرونه و هیچ برنامه ریزی برای زندگی و آینده خودش نداره!
خوشبختی در کنار همچین مردی غیر ممکن است و امکان نداره، اساسا زندگی با چنین مرد راحت طلب و بی درد و سهل گذرانی به صلاح هیچکس نیست.


توسط: سبا یعقوبی

نمایش بیشتر
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.
برنامه های مرتبط