به من اطلاع بده!

با کلیک بر روی "Allow" از تخفیف ها و پیام های سایت مطلع شوید.
شماره تماس پشتیبانی
02188915004

عروس سفید بخت

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
درباره این برنامه

چشمش کور، دندش نرم! اگه مرد زندگی بود باید میفهمید که با من چه رفتاری داشته باشه!!!

این جمله رو از زبون خیلی از خانم ها می شنویم! خانم هایی که حاضر نیستند زندگیشون رو نجات بدن! کرونا رو ببینید. چیکار کرد با دنیا؟ مردم برای اینکه زنده بمونند حاضر شدن تو خونه هاشون بمونن. کار و بارها تعطیل شد. شهرها خلوت شد. چرا؟ چون کسی دوست نداره زود بمیره. حتی با تمام سختی ها و مشکلاتی که وجود داره آدمیزاد ناخودآگاه به فکر نجات جونش هست. در نتیجه هر طور شده از جونش در برابر خطرات احتمالی محافظت می کنه.

 

عروس خوشبخت

 

عشق یا هیولای ترسناک؟

چه دلمون بخواد یا نخواد حقیقت اینکه ما خودمون باعث میشیم طرف مقابلمون که یه روزی عاشق و دلباخته اش بودیم تبدیل بشه به یه هیولای ترسناک! دختر و پسر هم نداره. صرف نظر از جنسیت، این اشتباه رو همه می کنند. مقصر خود ما هستیم.

برای حرفم دلیل دارم. اگه دقت کنید طرف مقابل شما که باهاش مشکل دارید، ممکنه با شخص دیگه ای زندگی راحت و بی دردسری داشته باشه!!! پس مشکل اصلی خود ما هستیم که نمیدونیم با طرف مقابلمون باید چیکار کنیم. بلد نیستیم ابتکار عمل رو به دست بگیریم.

 

 

عروس خوشبخت

 

 

رابطه یه مکانه!

رابطه یه مکانه برای ورود. وقتی وارد یه رابطه میشید مغز شما ناخودآگاه شروع می کنه به سوال و جواب! مغز شما دائما از خودش سوال می کنه:

  • چرا وارد این رابطه شدم؟
  • از این رابطه چی میخوام؟
  • چه چیزی برای ارائه دادن به طرف مقابلم دارم؟!
  • چرا این آدم رو برای رابطه انتخاب کردم!

و سوالاتی از این دست. بعد از مدتی ذهن شما شروع میکنه به مقایسه کردن. خودتو با طرف مقابل مقایسه می کنی. مغز شما دنبال اینه که ببینه کدوم طرف سر تر هست؟ تو یا طرف مقابل! اگه مغز احساس کنه که از طرف مقابل بهتر و سرتر هست، سعی میکنه از رابطه خارج بشه!! حالا این وسط این وظیفه شماست ( دختر و پسر هم نداره) که خود واقعیتون رو به طرف مقابل نشون بدید. از تمام توانایی ها و مهارت هاتون استفاده کنید. با کم کاری و ندونم کاری اجازه ندید که مغز طرف مقابل حد و اندازه شما رو پایین بیاره.

 

یک اصل مهم :

زمانی می تونید طرف مقابل تون رو تحت تاثیر قرار بدید که رفتارهای تخریب کننده نداشته باشید!

 

 

عروس سپید بخت

 

 

برای یک عمر زندگی چه کردیم؟

حالا سوال من اینه؛ ما برای نجات زندگیمون چیکار کردیم؟ برای ویروسه نا آگاهی، بی اطلاعی و ندانستن چه دارویی داریم؟ برای اینکه بفهمیم چطور باید با طرف مقابلمون رفتار کنیم واقعا چه کار مفیدی انجام دادیم؟ اصلا حاضریم برای نجات رابطمون ماهی یک جلد کتاب بخونیم؟ حاضریم یه فایل صوتی آموزشی گوش بدیم؟ اصلا حاضریم آموزش ببینیم؟

 

عروس خوشبخت

 

قوانین رابطه عاطفی کمک می کنه بتونی یه رابطه ایده ال بسازی!

حالا قوانین رابطه رو کجا باید بخونم؟

لازم نیست شما زحمت بکشید!!! من تمام این قوانین رو جمع کردم. هرکدوم رو تو قالب یه بسته آموزشی در اختیار شما گذاشتم.

 

عروس سفید بخت

 

فرصت ویژه:

بسته های آموزشی، هر کدام قیمت جداگانه ای داره، اما این بار تصمیم گرفتم تخفیف ویژه ای برای شما عزیزانم در نظر بگیرم.

هدیه ویژه من به شما و کسانی که قصد دارند سه بسته آموزشی زنان باهوش1، زنان باهوش2 و بسته آموزشی سلطان زندگی من رو با هم تهیه کنند، می تونند از فرصت ویژه و تکرار نشدنی با تخفیف بیش از 60% استفاده کنند. در نظر داشته باشید این تخفیف محدود خواهد بود و شما فقط 7 روز فرصت استفاده از این تخفیف ویژه رو خواهید داشت.

 

امیدوارم در این روزهای کرونایی تونسته باشم با ارائه این تخفیف ویژه در ایجاد صمیمت، عشق و دوستی بین دلهای شما عزیزان دلم قدم مثبتی برداشته باشم.

 

 تهیه پکیج زنان باهوش 1
( قیمت با تخفیف: 629,000)
 

 

تهیه پکیج زنان باهوش 1 و 2
( قیمت با تخفیف: 935,000)

 

 تهیه پکیج سلطان زندگی من + زنان باهوش 1 و 2
(قیمت با تخفیف: 1,007,000)

نمایش بیشتر
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.

ثبت نظر و یا سوال

1399/3/3 21:44  مدت زمان عضویت:190 روز
0
کلیپ ویدئوبسیارعالی ازاین کلیپ زیادبذارین باتشکر
1399/3/1 16:32  مدت زمان عضویت:529 روز
0
با عرض سلام و احترام . عالی بود. کاش یک ویدیو در در خصوص تحت کنترل داشتن رفتارهای خود فرد توسط خودش یا به نوعی اصلاح رفتاری به ارث رسیده و تغییر افکار کهن الگوهای شخص که قبلا ازش نام بردید صحبت و تحلیل می شد. متشکرم
برنامه های مرتبط