به من اطلاع بده!

با کلیک بر روی "Allow" از تخفیف ها و پیام های سایت مطلع شوید.
شماره تماس پشتیبانی
02188915004

دانلود دفترچه مهارت ارتباط سازی - هفت جادویی

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
درباره این برنامه

دانلود دفترچه مهارت ارتباط سازی

تا حالا شده بدون بحث با دیگران بتونید حق خودتون رو از کسی بگیرید؟ مثلا بعضی ها هستند که در محیط کار با همکارشون مشکل دارند. چون مهارت ارتباط سازی رو ندارند. حتما پیش اومده که خواستید با کسی یه رابطه ای رو شروع کنید اما حس کردید نمیتونید حرف دلتون رو بهش بزنید و خیلی راحت قیدش رو زدید. یا اگه قرار باشه توی یه جمع صحبت کنید حس می کنید با مشکل روبرو میشید؟! مهارت ارتباط سازی با دیگران یا رفتار با دیگران چیزی نیست که تو وجود ما برنامه ریزی شده باشه!!

 

هر ارتباطی رو میشه ساخت!

بعضی ها به هزار و یک دلیل این مهارت رو از همون کودکی دارند، اما بعضی از ماها هم تو این زمینه ضعف داریم. ساختن ارتباط از هر نوعی یه مهارته که همه ی ما باید اونو یاد بگیریم. مهارت برقراری رابطه می تونه زندگی ما رو متحول کنه! اگه بتونیم با دیگران یه ارتباط سازنده و موثری برقرار کنیم.

نباید فراموش کنیم که بعضی از پدر و مادرها هم واقعا راه برقراری ارتباط با فرزندشون رو نمی دونند. همش فکر می کنند فرزند اونها بداخلاقه، پرخاشگره یا ... . در صورتیکه تو بیشتر موارد این ارتباط اشتباه با بچه است که اون رو بداخلاق جلوه میده. 

پیشنهاد من به تمام کسانی که فکر می کنند در زمینه برقراری ارتباط با دیگران با مشکل روبرو هستند دانلود دفترچه مهارت ارتباط سازی از لینک زیر هست.

 

دانلود دفترچه آموزش مهارت ارتباط سازی

 

نمایش بیشتر
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه رایگان روی دکمه بالا کلیک کنید!

ثبت نظر و یا سوال

تاکنون نظری ثبت نشده است !
برنامه های مرتبط