شماره تماس پشتیبانی
02188915004

لزوم داشتن آزادی های فردی بعد از ازدواج

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
درباره این برنامه

آزادی های فردی بعد از ازدواج، آری یا خیر؟

آزادی های فردی و استقلال بعد از ازدواج همواره مورد بحث بسیاری از زوج های جوان بوده و هست. اینکه زن و مرد بعد از ازدواج تا چه اندازه می توانند یکدیگر را آزاد بگذارند؟ اساسا استقلال و آزادی بعد از ازدواج بامعنی است یا خیر؟

یکی از امیال انسان ها برای رسیدن به آرامش، میل به تفریح کردن و لذت بردن است. اگر این میل به درستی برآورده نشود، انسان را دچار ناراحتی و افسردگی خواهد کرد. اما نکته مهم این است که شما مسئول خوشی ها و لذت بردن طرف مقابلتان نیستید!! بله! این درست که شما به عنوان شریک عاطفی طرف مقابلتان می بایست بخش زیادی از آرامش و لذت او را تامین کنید.

 

آزادی های فردی بعد از ازدواج

 

اما به این بهانه نباید آزادی های طرف مقابل را بگیرید! البته منظورم از آزادی، کارهایی که است که هر کدام از ما دوست داریم، به تنهایی انجام دهیم. مثلا: دوست داریم با دوستان خود یک روز تعطیل را بگذارنیم. یا مثلا به تنهایی پدر و مادرمان را ببینم و احولشان را بپرسیم.

آزادی، باید در همان حریم ها و چارچوب هایی باشد که بارها در مورد آن صحبت کردیم. مسئله این است که لذت ها و تفریح کردن ها حتی در یک زندگی مشترک، می توانند به تنهایی هم انجام شوند. اما تاکید می کنم با حفظ حق و حقوقی که طرفین رابطه نسبت به یکدیگر دارند.

اجازه بدهید از وجود یکدیگر لذت ببرید. وجود آزادی های فردی در یک رابطه و زندگی مشترک به پایدار بودن و حفظ رابطه کمک فراوانی می کند.

نمایش بیشتر
میخواهم به رایگان مشترک شوم!
رایگان
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.

ثبت نظر و یا سوال

1398/8/30 15:49  مدت زمان عضویت:135 روز
0
خیلی عالی بود مخصوصاحرفی که زدید زندگی باید دوسر برد باشه نه یک طرف ببره و یک طرف ببازه ، ازدواج یعنی رشد دادن متقابل همدیگه نه محدود کردن همدیگه این نظر منه و ممنون از خانم پریسا نصری که این اپیکیشن راه انداختن تا خیلی ها استفاده کنن سپاس
1398/8/24 09:53  مدت زمان عضویت:805 روز
0
عالی
1398/8/24 09:53  مدت زمان عضویت:805 روز
0
عالی
1398/7/12 12:06  مدت زمان عضویت:241 روز
0
این مشکل بیشتر از سمت مردهاست متاسفانه. من با دوستم که میخوام دو هفته یکبار یه بیرون برم باید به نامزدم بگم دقیقا کجا، کی میرم و کی میام و کافه رستوران نباشه و اینکه نمیتونی دوهفته توی خونه بشینی و کلی دنگ و فنگ که اصلا پشیمون میشم
برنامه های مرتبط