شماره تماس پشتیبانی
02188915004

دوره دانلودی عزت نفس

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
اطلاعات برنامه آموزشی
زمان برنامه 03:28
نوع برنامه ویدئو
تعداد قسمت 10
می خواهم شروع کنم.
99,000 تومان
29,700
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.
دانلود اپلیکیشن اندروید
با اپلیکیشن به راحتی می توانید برنامه های آموزشی را ببینید.

پریسا نصری

مدرس این برنامه

عضو هیئت مدیره سازمان مردم نهاد خانواده موفق با همکاری استانداری تهران با هدف تحکیم بنیان خانواده
فعالیت در حوزه بالا بردن آمار ازدواج و پایین آوردن آمار طلاق
دارای 8سال سابقه ی مطبوعاتی و فرهنگی
مدیر روابط عمومی مجله روانشناسی شادکامی
مدیر اجرایی انتشارات فریور
عضو سرای روزنامه نگاران کشور

صفحه مدرس
می خواهم شروع کنم.
99,000 تومان
29,700
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.
درباره این برنامه

این دوره دانلودی تا 24 ساعت با 70 درصد تخفیف ارائه می شود

دوره آموزشی افزایش عزت نفس

عزت نفس، موضوعی است که در این دوره آموزشی به آن خواهم پرداخت. اما در نظر داشته باشید بسیاری "عزت نفس" را با اعتماد به نفس اشتباه می گیرند. اعتماد به نفس را می توان موضوعی بیرونی دانست، اما عزت نفس موضوعی کاملا درونی است که افزایش آن دقیقا به مسائل درونی ما بر می گردد.

اگه یاد بگیریم با خودمون دوست باشیم، مسائل و مشکلات را حل خواهیم کرد و در گذر زمان مسائل سختی شان را از دست می دهند. گاها برخی تا سال ها اثر خود را باقی می گذارند. وقتی خاطره ای را در گذشته فراموش کردی این به معنای فراموشی یا بی خیالی تو نیست، این به معنای قدرتِ کنار آمدنِ "تو" با گذشته است.

 

آموزش عزت نفس

 

امروز با یک آموزش متفاوت در کنار شما هستم: آموزش افزایش عزت نفس . به جرات می توان گفت اگر هر کدام از ما این آموزش را در دوران نوجوانی و یا حتی همین آموزش را با زبانی ساده تر در دوران کودکی دیده بودیم، بسیاری از مشکلات دوران بزرگسالی گریبانگیر ما نبود. مشکلاتی بزرگ، انقدر بزرگ که در بسیاری از مواقع باعث تغییر سرنوشت ما شده اند.

چرا باید این دوره غیرحضوری عزت نفس را ببینید:

بعد از دیدن این دوره، تمام موانعی که جلوی پیشرفت و رشد شما را گرفته است را می توانید به راحتی شناسایی کنید و شروع به کنار گذاشتن این موانع کنید. تکانی به خودتان بدهید و بلند شوید و قدم در مسیری بگذارید که تنها به موفقیت ختم می شود. موفقیت در تمام آن چیزهایی که به هر دلیلی به آن نرسیدید. رویاهای شما به حقیقت می پیوندند اگر و تنها اگر کمی اراده داشته باشید و برای آموزش خودتان زمان بگذارید.

 

 

عزت نفس

 

قانونی ساده اما اعجاب انگیز برای زندگی!

اگر یاد بگیریم با خودمان دوست باشیم، مسائل و مشکلات را حل خواهیم کرد. یاد می گیریم که مسائل و مشکلات در گذر  زمان، اهمیت و سختی خودشان را از دست خواهند داد.

دقت کردید گاهی اوقات مشکلاتی داشتید که در برخورد با آن مشکل بزرگ فکر کردید که وای دیگه دنیا به آخر رسیده، دیگه مثلا بدون فلانی نمی تونید زنده بمونید، یا فلان مشکل انقدر بزرگ هست که شما نمی تونید با وجود اون مشکل به زندگی ادامه بدید؟!!؟

اما در واقع چه اتفاقی افتاده؟ بعد از گذشت چند هفته یا چند ماه اون مشکل دیگه نه تنها براتون بزرگ نیست، بلکه گاهی وقتها براتون بسیار هم خنده دار و کوچیک میشه!

 

تفاوت آموزشِ زندگی با آموزش و پرورش!

در مورد زندگی کجاها آموزش دیده ایم؟ قطعا جواب شما مدرسه و دانشگاه است. درسته! اما من میگم با وجود اینکه بسیاری از ما تحصلیکرده هستیم و دانشگاه رفته ایم، هنوز بلد نیستیم زندگی کنیم. واقعا خیلی از ماها هنوز مهارت های زندگی رو نمی دونیم. با این که شاگرد خوب و خیلی زرنگی بودیم اما توهم بلد بودن زندگی رو داریم. علت این توهمات هم غریزه ماست! غریزه ما باعث میشه که فکر کنیم همه چیزو بلد هستیم.

 

عزت نفس

 

مراقب باشید زیر بمباران تبلیغاتی کشته نشید!

ما هر روز زیر بمباران تبلیغاتی گوناگون قرار داریم! همین چاقی و لاغری رو در نظر بگیرید. همه در مورد لاغر شدن صحبت می کنند. همه مدل های لباس ها و مزون ها، افراد مشهور همه و همه به نوعی تبلیغ لاغری می کنن. در نتیجه من و تو هم در به در به دنبال لاغر شدن هستیم. رژیم های لاغری طاقت فرسا و سخت، هزینه های سنگنین برای وقت های مشاوره، کلاس های فیتنس و لاغری و .... .

تازه این یکی از هزاران بمب های تبلیغاتی هستن که عزت نفس ما رو هر روز نشونه گرفتن! در مورد پوست و مو همینطور عمل های زیبایی و .... خودتون می دونید که ته نداره این بمباران تبلیغاتی!

 

اما نتیجه مهم چیه؟؟؟؟

نتیجه این که این وضعیت به ما اجازه نمی ده که ما زندگی رو تجربه کنیم. در واقع یه زندگی اصیل رو نمی تونیم تجربه کنیم. همیشه به دنبال تغییر خودمون هستیم تا به ناکجا آباد برسیم. و در نهایت عزت نفس رو از کل وجود ما میگیره. بعد چند سال به خودمون می آییم و می بینیم که نه تنها به چیزی نرسیدیدم بلکه کل عمرمونو بهترین لحظات زندگی رو از دست دادیم.

 

عزت نفس

 

من پریسا نصری هستم

و در دوره عزت نفس، با مباحث زیر همراه شما هستم:

 • عزت نفس چیست؟
 • عزت نفس چه کاری برای انجام می دهد؟
 • سه اصل مهم در داشتن عزت نفس بالا
 • دو وجه مهم عزت نفس
 • احساس شرم و گناه
 • عزت نفس یک سازه دورنی است
 • زندگی آگاهانه
 • مسئولیت پذیری
 • جرات مندی
 • پذیرش خود
 • شش ستون عزت نفس
 • و...

 

نحوه ی برگزاری دوره غیر حضوری عزت نفس :

این دوره به صورت غیر حضوری و از طریق وب سایت و اپلیکیشین می باشد به شرح زیر:
مدت زمان دوره غیر حضوری:  این دوره یک ساعت و 48 دقیقه است.
دوره غیر حضوری شامل: فایل های تصویری MP4 + فایل های صوتی
فرمت فایل تصویری : Mp4 با کیفیت بالا – قابل پخش در پلیرها و دستگاه های خانگی و دسترسی از طریق وب سایت و اپلیکیشین

گرچه موضوع عزت نفس بسیار گسترده است، اما در این دوره سعی کرده ام شما را با موضوع عزت نفس و اینکه چرا عزت نفس اغلب افراد پایین است و راه های بالا بردن عزت نفس را به شما آموزش می دهم.

در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر و هر گونه سوال میتوانید از ساعت 9 صبح تا 17.30 با شماره 02188915004 تماس بگیرید و از همکاران و مشاوران ما راهنمایی بگیرید.

 

نمایش بیشتر
جلسات این برنامه

دوره دانلودی عزت نفس - قسمت1

00 ساعت و 18 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

دوره دانلودی عزت نفس - قسمت2

00 ساعت و 20 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

دوره دانلودی عزت نفس - قسمت3

00 ساعت و 14 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

دوره دانلودی عزت نفس - قسمت4

00 ساعت و 29 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

دوره دانلودی عزت نفس - قسمت5

00 ساعت و 24 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فایل کامل صوتی - قسمت1

00 ساعت و 18 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فایل کامل صوتی - قسمت2

00 ساعت و 18 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فایل کامل صوتی - قسمت3

00 ساعت و 14 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فایل کامل صوتی - قسمت4

00 ساعت و 29 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فایل کامل صوتی - قسمت5

00 ساعت و 24 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن
می خواهم آموزش را شروع کنم.
99,000 تومان
29,700
برای دیدن این برنامه آموزشی روی دکمه بالا کلیک کنید.

ثبت نظر و یا سوال

1399/1/13 17:08  مدت زمان عضویت:39 روز
0
با سلام و احترام
من 5 قسمت و کامل گوش کردم واقعا عالی بود البته تو قسمت اول کمی موضوع برام گنگ بود که تو قسمت سه و چهار و پنج برام کاملا واضح و مبرهن شد . یه دنیا تشکر پریسا جون ♥️🌹
1399/1/12 14:05  مدت زمان عضویت:738 روز
0
سلام روزتون بخیر. من الان دوره دانلودی عزت نفس رو خریداری کردم.. فقط نمیشه دانلودش کرد..
میخواستم راهنمایی کنید..
پاسخ ها
سبا یعقوبی مشاور سایت
1399/1/12 17:34  مدت زمان عضویت:679 روز
-1
سلام از اینکه ما را برای آموزش و پیشرفت خودتان انتخاب نموده اید سپاسگزاریم
امکان دانلود دوره برای گوشی های آیفون و سیستم عامل (ios) وجود ندارد و می توانید بعد از ورود به حساب کاربری خودتان در وبسایت https://www.parisanasri.com/ در بخش پروفایل من و در قسمت دوره های من بصورت آنلاین دوره ها را مشاهده کنید. در صورتی که سیستم عامل موبایل شما اندروید باشد، می توانید با نصب اپلیکیشن پریسا نصری براحتی به دوره های خریداری شده دسترسی داشته باشید. بعلاوه می توانید با استفاده از لپ تاپ یا کامپیوتر وارد حساب کاربری خودتان در سایت https://www.parisanasri.com/ شوید و از دوره های خریداری شده استفاده کنید برای دانلود فایل ها از کامپیوتر حتماً از دانلود منیجر استفاده کنید. فایل های دانلود شده در پوشه دانلود ذخیره می شود.
نحوه دائلود دوره از طریق لپ تاپ و کامپیوتر:
1- ابتدا به آدرس https://www.parisanasri.com/ وارد شوید.
2- در قسمت بالای صفحه سمت چپ تصویر، روی گزینه ی ورود کلیک کنید.
3- ایمیل یا شماره تلفن خودتان را وارد کنید، پسورد ایمیل یا کد ورودی که برای شما ارسال می شود را وارد نمایید و وارد صفحه کاربری خودتان شوید.
4- روی آیکون مخاطب (پنل کاربری من) کلیک کنید.
5- دوره های من را انتخاب کنید.
6- دوره هایی که در پنل کاربری شما قرار دارد به شما نشان داده می شود.
7- روی تصویر دوره ی مورد نظر کلیک کنید و آن را انتخاب نمایید.
8- در ادامه و بعد از کادر "نمایش قسمت های این برنامه" بخش های کامل دوره به شما نمایش داده می شود و می توانید با انتخاب گزینه ی " پخش" از این بخش ها استفاده کنید و آموزش خودتون رو شروع کنید.
9- برای دانلود و ذخیره دوره می توانید روی آیکون فلش(دانلود) انگشت خود را نگه دارید و فایل مورد نظر را دانلود کنید.
لینک دوره دانلودی عزت نفس https://www.parisanasri.com/course/658-Self-esteem-training.

برای دریافت راهنمایی بیشتر می توانید به ادمین ها در کانال تلگرام پریسا نصری https://telegram.me/joinchat/BesnLjvAdIYUsaDflg3BGg و دایرکت اینستاگرام https://www.instagram.com/parisa__nasri/ پیام بدید.
نحوه ی دسترسی به دوره های خریداری شده از طریق اپلیکیشن به این صورت می باشد: ابتدا اپلیکیشن نسخه اندروید را در کانال تلگرام پریسا نصری یا در وبسایت پریسا نصری به آدرس https://www.parisanasri.com/page/download دانلود می کنید بعد از نصب می توانید در بخش پروفایل، روی گزینه ی دوره های من کلیک کنید و بعد از باز شدن صفحه از دوره ی مورد نظر استفاده کنید. 1- برای استفاده از دوره ها از طریق اپلیکیشن باید شماره تلفن ورود به اپلیکیشن با شماره تلفنی که با آن خرید خودتان را ثبت کرده اید یکی باشد در صورت مغایرت شماره تلفن ها دسترسی ها را نخواهید داشت. 2- بعد از ورود به اپلیکیشن، پایین صفحه گزینه پروفایل(نماد مخاطب) را انتخاب کنید . 3- بعد از انتخاب پروفایل، صفحه حساب کاربری شما نمایش داده می شود؛ در قسمت سمت راست صفحه گرینه ی " برنامه های من" را انتخاب کنید. 4- در صفحه ی جدید و در بالای صفحه با انتخاب گرینه ی " برنامه های تجاری" دوره هایی که توسط شماخریداری شده برای شما نمایش داده می شود. 5- روی تصویر دوره ی مورد نظر کلیک کنید و آن را انتخاب نمایید. 6- در ادامه و بعد از کادر "نمایش قسمت های این برنامه" بخش های کامل دوره به شما نمایش داده می شود و می توانید با انتخاب گزینه ی " پخش" از این بخش ها استفاده کنید و آموزش خودتون رو شروع کنید. نکته: دسترسی به همه ی دوره های دانلودی اعم از زنان باهوش 1 ، زنان باهوش 2، سلطان زندگی من، ارتباط موثر، زنان شاد، اعتماد به نفس و زنان قدرت مند و ثروت ساز از طریق اپلیکیشن به همین روش می باشید موفق باشید
1399/1/7 21:39  مدت زمان عضویت:537 روز
-1
سلام خسته نباشید من این دوره رو خریداری کردم ولی فایل هاش برای من باز نمیشه
پاسخ ها
سبا یعقوبی مشاور سایت
1399/1/8 18:19  مدت زمان عضویت:679 روز
0
سلام دوست عزیز از اینکه ما را برای آموزش و پیشرفت خودتان انتخاب نموده اید سپاسگزاریم 🙏🏻 امکان دانلود دوره برای گوشی های آیفون و سیستم عامل (ios) وجود ندارد و می توانید بعد از ورود به حساب کاربری خودتان در وبسایت https://www.parisanasri.com/ در بخش پروفایل من و در قسمت دوره های من بصورت آنلاین دوره ها را مشاهده کنید. در صورتی که سیستم عامل موبایل شما اندروید باشد، می توانید با نصب اپلیکیشن پریسا نصری براحتی به دوره های خریداری شده دسترسی داشته باشید. نحوه ی دسترسی به دوره های خریداری شده از طریق اپلیکیشن به این صورت می باشد: ابتدا اپلیکیشن نسخه اندروید را در کانال تلگرام پریسا نصری یا در وبسایت پریسا نصری به آدرس https://www.parisanasri.com/page/download دانلود می کنید بعد از نصب می توانید در بخش پروفایل، روی گزینه ی دوره های من کلیک کنید و بعد از باز شدن صفحه از دوره ی مورد نظر استفاده کنید. همچنین می توانید در بخش جست و جوی اپلیکیشن اسم دوره ی خریداری شده را با حروف فارسی تایپ کنید و از آن استفاده کنید توجه: دوستانی که قبلا در سایت ثبت نام کرده اند برای دسترسی به دوره های خریداری شده از طربق اپلیکیشن باید با همان شماره تلفن یا ایمیلی که قبلا در سایت عضو شده اند، وارد اپلیکیشن شوند تا همان دسترسی های قبلی را داشته باشند. بعلاوه می توانید با استفاده از لپ تاپ یا کامپیوتر وارد حساب کاربری خودتان در سایت https://www.parisanasri.com/ شوید و از دوره های خریداری شده استفاده کنید برای دانلود فایل ها از کامپیوتر حتماً از دانلود منیجر استفاده کنید. فایل های دانلود شده در پوشه دانلود ذخیره می شود. لینک دوره دانلودی عزت نفس
https://www.parisanasri.com/course/658-Self-esteem-training
برای دریافت راهنمایی بیشتر می توانید به ادمین ها در کانال تلگرام پریسا نصری
https://telegram.me/joinchat/BesnLjvAdIYUsaDflg3BGg
و دایرکت اینستاگرام
https://www.instagram.com/parisa__nasri/
پیام بدید. موفق باشید
1398/11/23 12:49  مدت زمان عضویت:152 روز
0
کد تخفیف رو چجوری باید بگیریم
پاسخ ها
سبا یعقوبی مشاور سایت
1398/11/26 12:26  مدت زمان عضویت:679 روز
0
کاربرگرامی شما براحتی می توانید در زمان تخفیف دوره ی مورد نظرتون رو خریداری کنید و از اون استفاده کنید
برای خرید دوره های آموزشی کد تخفیف ارائه نمی شود و باید از فرصت تخفیف ارائه شده در زمان مشخص استفاده کنید.
موفق باشید
1398/11/14 12:00  مدت زمان عضویت:65 روز
0
چرا خریداری نمیشه کرد
پاسخ ها
سبا یعقوبی مشاور سایت
1398/11/14 14:32  مدت زمان عضویت:679 روز
0
کاربرگرامی از اینکه با ما همراه هستین از شما ممنونیم❤️
برای خرید هر کدام از دوره های آموزشی، پس از ورود به حساب کاربری خودتان در سایت به آدرس
https://www.parisanasri.com و انتخاب دوره مورد نظر، آن را به سبد خرید خود اضافه کنید. بعد از تایید پرداخت، دسترسی دوره برای شما آزاد خواهد شد و می توانید از آموزش ها استفاده کنید.
علاوه براین شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشر با شماره 02188915004 تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.
برای خرید دوره عزت نفس روی لینک زیر کلیک
https://www.parisanasri.com/course/658-Self-esteem-training
کنید.
موفق باشید
1398/11/10 10:06  مدت زمان عضویت:751 روز
0
جالب بود مخصوصا ستونهای 6 تایی
1398/11/9 11:17  مدت زمان عضویت:278 روز
0
سلام من دوره دانلودی عزت نفس رو خواستم خریداری کنم ولی هر چه تلاش میکنم نمیشه
پاسخ ها
سبا یعقوبی مشاور سایت
1398/11/10 09:30  مدت زمان عضویت:679 روز
0
کاربر گرامی برای خرید دوره ی دانلودی عزت نفس ابتدا باید وارد حساب کاربری خودتان در سایت
https://www.parisanasri.com
شوید و بعد از آن دوره ی مورد نظر را انتخاب و به سبد خرید خود اضافه کنید
شما می توانید از طریق لینک زیر
https://www.parisanasri.com/course/658-Self-esteem-training
به این دوره دسترسی داشته باشید
یا جهت راهنمایی و کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی 02188915004 تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.
موفق باشید
برنامه های مرتبط